پزشکی غربال در LAX تست مثبت برای Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) — یک حرفه ای پزشکی غربالگری مسافران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus وزارت امنیت تایید چهارشنبه.

وزارت امنیت داخلی سخنگو در بیانیه ای گفت: یکشنبه, “اواخر شب گذشته DHS دفتر مرکزی هشدار داده شد به یک وضعیت که در آن یکی از ما قرارداد حرفه ای پزشکی انجام نمایش در LAX فرودگاه بین المللی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus.”

فرد شروع به نمایشگاه نشانه های سرد مانند روز شنبه, فوریه. 29 بیش از یک هفته پس از کار خود را آخرین تغییر در LAX در فوریه. 21 با توجه به وزارت امنیت داخلی.

روز بعد فردی نیز با پزشک مراقبت های اولیه و دریافت COVID-19 آزمون که برگشتم مثبت است.

“این فرد در حال حاضر در دست خود قرنطینه در خانه با علائم خفیف و تحت نظارت های پزشکی. خود خانواده نیز در زیر صفحه اصلی قرنطینه” سخنگوی گفت.

گروه گزارش داد که “فرد تن همه صحیح تجهیزات حفاظتی و در زمان لازم حمایت در کار است.”

“در این زمان ما نمی دانیم که اگر این مورد است و در نتیجه از جامعه گسترش و یا از طریق کار خود را به عنوان یک پزشکی غربال. شده اند وجود دارد هیچ مثبت COVID-19 تشخیص گزارش از سهل انگاری نمایش مسافران است. این وضعیت در حال تحول است که CDC DHS و شهرستان مقامات بهداشت عمومی در ادامه به بررسی” سخنگوی گفت.

اوایل روز چهارشنبه مقامات بهداشتی در لس آنجلس اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش رمان coronavirus به عنوان شش نفر از جمله پزشکی غربال تایید شد سه شنبه شب بالا بردن تعداد کل تایید محلی موارد به هفت.

L. A. County وزارت بهداشت برگزار شد در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه اعلام شد که در آن اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری است که اجازه خواهد داد که این شهرستان برای دسترسی به منابع بیشتر — از جمله دولت و بودجه فدرال برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

“این اقدامات حمایت ما آمادگی تلاش از جمله به طور موثر بسیج منابع مورد نیاز و مشارکت, افزایش تداوم عملیات برنامه ریزی و دنبال و با استفاده از کمک های متقابل همه در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19,” LACDPH مدیر دکتر باربارا فرر به خبرنگاران گفت:.

این شش مورد تاييد محلی آزمایشگاه فرر گفت. یک نفر در بیمارستان بستری و پنج نفر دیگر در حال قرنطینه در خانه های خود. سه نفر از بیماران جدید قرارداد این بیماری در حالی که سفر با هم در شمال ایتالیا.

وجود دارد در حال حاضر شده است در مجموع هفت مورد تأیید در L. A. شهرستان که قدمت آن به ژانویه. اولین مورد یک بیمار که در حال سفر از شهر ووهان کانون شیوع بیماری — گزارش شده در Jan. 26. که فرد پس از بهبودی کامل است و دیگر عفونی. هیچ یک از بیماران در معرض از طریق جامعه انتقال است.

در سه شنبه شب قیصر Permanente غرب L. A. مرکز پزشکی تایید آن نظارت بر coronavirus بیمار بود که خود قرنطینه در خانه خود را.

“ما نیاز مردمی به برنامه ریزی برای امکان اختلال در کسب و کار, مدرسه تعطیلی و تغییر و یا لغو انتخاب عمومی و رویدادها” فرر گفت.

این LACDPH آغاز خواهد شد ramping تا COVID-19 تست آن در آزمایشگاه یکی از 10 جمله آزمایشگاه های سراسر کشور که دریافت کرده است کیت های آزمایش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ضمن مردم توصیه برای جلوگیری از دست دادن و در آغوش گرفتن و به اشتراک گذاری ظروف و منسوجات. اگر آنها در اماکن عمومی باید آنها را امتحان کنید و با حفظ فاصله شش فوت از مردم آنها را نمی دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر