دیدار کلرادو COVID-19 اقتصادی و نوآوری تیم رویایی

در میان سراسیمگی اطلاعیه های ساخته شده توسط کلرادو فرماندار Jared پلیس در پی COVID-19 شیوع بیماری از جمله سفارش به طور موقت نزدیک کافه ها و رستوران ها مشابه دستور به تعطیل ناخن سالن و تاتو سرو پیگیری شل شدن مقررات مربوط به الکل تحویل و یک تماس به کاهش دولت در فرد نیروی کار 50 درصد شما ممکن است از دست رفته دو دیگر شاهد تحولات مهم: شکل گیری جداگانه مشورتی کمیته peopled توسط برخی از با نفوذ ترین کسب و کار سیاسی و رهبران دولت در دولت است.

برخی اما نه همه از این hitters سنگین به خوبی شناخته شده در میان اخبار محلی junkies — اکثر برجسته سابق دنور شهردار و ایالات متحده حمل و نقل وزیر فدریکو پنا. دیگران نمی تیتر نام خود را فراتر از صنایع خاص اما که نمی شود آنها را کمتر قدرتمند.

بزرگترین این پانل است فرماندار ثبات اقتصادی و رشد شورا که پنا موافقت کرده است به صندلی. پس از آن وجود دارد دولت و نوآوری و پاسخ تیم که تمرکز اولیه را در “ramping تا یک توده تست برنامه برای COVID-19 ویروس ایجاد یک مجموعه ای از خدمات برای شهروندان تحت انزوا و یا قرنطینه در حال توسعه تلفن همراه و فن آوری های دیگر برای کمک به پیگیری از گسترش ویروس و حمایت آلوده به شهروندان و توسعه منابع محلی جایگزین برای محدود بحرانی تجهیزات پزشکی” به گفته پلیس ،

این نیروهای وظیفه به اشتراک گذاری یک عضو — ریخته گری گروه Brad Feld — و یک هدف مشترک: به آمده تا با ایده هایی برای چگونه برای کمک به دولت در کاهش اثرات رمان coronavirus و پس از بازیابی اقتصادی ضربه به سرعت و استوار به عنوان امکان پذیر است. دیدار با اعضای, با راه از ارتباط زندگینامه خود را از سازمان های مختلف.

ثبات اقتصادی و رشد شورای

فدریکو پنا

شهردار سابق و وزیر کابینه (که به رهبری ایالات متحده انرژی بخش قبل از پر کردن حمل و نقل slot) در حال حاضر “مشاور ارشد در کلرادو تاثیر صندوق های سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری در کلرادو شرکت های مثبت جامعه تاثیر در دولت است. او یک مدیر و مشاور ارشد در Vestar سرمایه همکاران پیشرو شرکت سهام خصوصی.” او همچنین “خدمت در هیئت مدیره از Wells Fargo & شرکت و صوتی Corp. پنا شد ملی Co-صندلی اوباما برای آمریکا و یک عضو هیئت مدیره ملی از اوباما-بایدن گذار.”

گری آرنولد

آرنولد است که مدیر کسب و کار برای دنور Pipefitters که توصیف خود را به عنوان یک “دنور کلرادو-بر اساس محلی اتحادیه” است که همه در مورد “ارائه بهترین نیروی کار در کلرادو. ما غرور خودمان را در ارائه بهترین برنامه های آموزشی در دولت است. اعضای ما در حال تمام مواد مخدر و الکل رایگان در سیاست ما و پایبند به ما دقیق استاندارد برای تعالی برنامه. تعهد ما به رضایت کامل مشتری و مسئولیت به اعضای ما آشکار است در همه چیز کار می کنیم.”

دبورا Jordy

مدیر اجرایی به صورت علمی و امکانات فرهنگی منطقه Jordy “است و نقش برجسته ای در هنر و صحنه فرهنگی سی سال گذشته” او زیستی متحده است. “دبورا پیوست SCFD در دسامبر 2016. او مدیر اجرایی پیشین کلرادو از کسب و کار کمیته هنر چروکی در مرتع پرورش احشام و قلعه بنیاد اروادا مرکز هنر و علوم انسانی شد و دیپلم متصدی هنر مدرن و معاصر در موزه هنر دنور. او یک امانت از Bonfils-استانتون بنیاد و هیات مدیره از آمریکایی ها برای هنر.”

کیر Monfort

Monfort است به عنوان برجسته یک فرد به عنوان پنا البته متفاوت (persian); او مالک و مدیر عامل از رشته کوه های راکی کلرادو. لیگ بیس بال در وب سایت اشاره می کند که علاوه بر نظارت بر باشگاه به عنوان او انجام داده برای قبلی 22 فصل او “صرف 25 سال در گاو, کسب و کار در درجه اول با شرکت خانواده اش. در سال 1987 او به نام رئیس جمهور Monfort کلرادو, Inc., یک شرکت تابعه از ConAgra و در سال 1991 شد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ConAgra گوشت قرمز. پس از بازنشستگی از ConAgra در سال 1995 او کمک کرد تا راه اندازی Montera گاو شرکت در سال 1996 است.” او همچنین عمده نیکوکار توسط راه Monfort بنیاد خانواده که به 10 میلیون دلار به بیمارستان کودکان ایالت کلرادو برای ساخت یک مرکز پزشکی در شفق قطبی در سال 2004 و پشتیبانی از پسران و دختران باشگاه در مترو دنور و جوش شهرستان و همچنین Monfort مدرسه کسب و کار در دانشگاه کلرادو شمالی و Monfort تعالی صندوق در دانشگاه ایالتی کلرادو.

بلر ریچاردسون

بلر ریچاردسون پول ، از سال 1987 تا 1995 او برای مورگان استنلی و شرکت در چنین موقعیت به عنوان رئیس جمهور مورگان استنلی ژاپن در توکیو معاون رئیس مورگان استنلی آسیا در هنگ کنگ و مدیر عامل شرکت سهام و درآمد ثابت گروه در نیویورک است. او در نهایت آویزان خود را تکه چوب برای سقف به عنوان شریک مدیریت از B. E. ریچاردسون سرمایه گذاری ساخته شده است که بیش از بیست سهام خصوصی سرمایه گذاری بین سال های 1996 و 2002. سال بعد او تاسیس کمان رودخانه سرمایه دنور مبتنی بر سرمایه گذاری های خصوصی شرکت های که او به عنوان مدیر عامل. در سال 2011 5280 او را به نام یکی از دنور پنجاه و بسیاری از افراد با نفوذ.

جیم کرو

کرو تاسیس MFS شرکت ارتباطات را گرفت و آن را در سال 1993. سه سال بعد MFS تکمیل $14.3 میلیارد ادغام با WorldCom که او به ریاست قبل از حرکت برای تبدیل شدن به رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سطح 3 و ارتباطات و تبلیغ به عنوان “بین الملل اول شرکت ارتباطات را به طور کامل اهرم های قدرت از فن آوری اینترنت.” او به عنوان مدیر عامل سطح 3 از سال 1996 به اوایل 2010s.

Brad Feld

ریخته گری که تخته سنگ بر اساس Feld کمک کرد تولد طراحی شده است به “کمک به کارآفرینان و سرمایه مدیران صندوق به نوبه خود امیدوار کننده ایده ها را به بازار-تعریف و بازار پیشرو کسب و کار. ما متعهد به گسترش ریخته گری گروه اخلاق از طریق فعالیت های سرمایه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان در راه های دیگر ما تعامل با اکوسیستم کارآفرینی.” قبلا Feld تاسیس شدت سرمایه گذاری و تاسیس باشگاه سرمایه و Capgemini. یک نویسنده و مرد پشت وبلاگ Feld افکاراو موافقت کرده است به صندلی نوآوری پاسخ تیم را به بخش خصوصی نیروی کار بیش از حد.

دیو جوان

سابق دبیرستان-مدرسه, معلم, تبدیل, اطلاعات معمار و رمز گذار جوان در نهایت وارد سیاست از طریق انتصاب به کلرادو مقننه در سال 2011; او پس از آن موفق به کسب سه انتخابات برای صندلی. در سال 2018 او مانع از اجرا دوباره به دلیل محدودیت مدت بنابراین او تصمیم گرفت به دنبال دفتر کلرادو خزانه دار — که او برنده شد و جایی که او همچنان به خدمت می کنند.

کری کندی

سابق دولت خزانه دار و زمانی رئیس امور مالی برای شهر دنور کندی زد برای فرماندار در سال 2018 است. پلیس جای کسی را گرفتن خود را در صندوق های رای اما به سرعت امن خدمات او به عنوان مشاور ارشد سیاست های مالی.

لورن لارسون

هنگامی که رئیس خزانه شعبه تحت ریاست جمهوری بوش و اوباما لارسون بعد پیوست دولت از فرماندار سابق shive به عنوان دفتر امور برنامه ریزی و بودجه مدیر. پس از انتخابات پلیس از او خواست تا همچنان در آن نقش.

جو Barela

Barela است کلرادو وزارت کار و اشتغال را مدیر اجرایی تحت Polis. این CDLE است “1,300 شخص آژانس دولتی است که خانه شش بخش خدمت کلرادو از طریق منابع برای کارگران و کارفرمایان و همچنین امنیت عمومی و عملکرد نظارتی. ما با ارائه کلرادو کارفرمایان با استخدام نیروی کار, آموزش قانون کار تفسیر lay-off انتقال کمک و بازار کار اطلاعات است. ما همچنین کمک به کلرادو کارگران از طریق آموزش های شغلی و کار, جستجو, مزایای بیکاری در طول دوره از دست دادن شغل کارگر را جبران مزایای زمانی که آنها مجروح در کار و دوره نقاهت دستمزد پرداخت نشده.”

ریک گارسیا

قبل از فرود فعلی خود را گیگ به عنوان مدیر اجرایی دولت در اداره امور محلی (DOLA), گارسیا “به عنوان مدیر منطقه ای برای ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری را (HUD) Region VIII در دولت رئیس جمهور باراک اوباما. علاوه بر ریک تعیین شد به عنوان ارشد مشاور سیاست به HUD دبیر شان داناون در پایداری به نمایندگی از دفاتر. او همچنین به عنوان HUD رابط به دنور شهری منطقه ای کیفیت هوا شورا که توصیه فرماندار و مجمع عمومی در سازمان حفاظت محیط زیست هوا با کیفیت استاندارد.”

بتسی Markey

حرفه ای خلاصه Markey می خواند: “بتسی Markey منصوب شد فرماندار Jared پلیس به کابینه خود به عنوان مدیر اجرایی کلرادو دفتر توسعه اقتصادی و تجارت بین المللی در ژانویه 2019. او بیش از 30 سال تجربه رهبری در دولت و بخش خصوصی است. او به عنوان یک عضو کنگره ارشد اجرایی فدرال و از بنیانگذاران و CFO از یک شرکت با تکنولوژی بالا.”

نوآوری تیم پاسخ

مت بلومبرگ

مرد تعیین مدیر موقت برای این تیم است و موسس و مدیر عامل و رئیس Broomfield بازگشت مسیر تکنولوژی لباس در نظر گرفته شده به ایمیل “کار بهتر است. مت پرشور در مورد بهبود ارتباط آنلاین بین مشترکین ایمیل و بازاریابان به طوری که هر دو طرف معادله بهره مند شوند. آن را با غرور و افتخار بزرگ است که او را به تماشای این اولیه ایجاد رشد به شرکت بیش از 400 نفر از کارکنان با بازار پیشرو با نام تجاری محصولات نوآورانه و ایمیل صنعت مشهور ترین کارشناسان است.”

استن Hilkey

کلرادو وزارت امنیت عمومی است, مدیر اجرایی, Hilkey نظارت نوآوری پاسخ تیم زیر چتر دولت اضطراری مرکز عملیات فرماندهی ساختار. او کلانتر سابق از مسا شهرستان و در حال حاضر “او نظارت بر کار بیش از 1600 اعضای این گروه که شامل ایالت کلرادو گشت کلرادو دفتر تحقیقات بخش امنیت داخلی و مدیریت اضطراری تقسیم عدالت کیفری تقسیم پیشگیری از آتش سوزی و کنترل و کلرادو, مدرسه ایمنی منابع مرکز. CDPS یکی از بزرگترین بخش در ایالت کلرادو دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de