زمانی که Dallas Cowboys افسانه جلب پیرسون قرار داده مربی تیم فوتبال مل تاکر در انفجار برای تصمیم گیری خود را به قید وثیقه در فرفره در دانشگاه کلرادو بولدر در حمایت از دانشگاه ایالتی میشیگان او به پایان رسید یکی از توییت خود با اعتراف “من می خواهم به ضرب و شتم او تا امروز در رسانه های اجتماعی. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم؟”

مقدار زیادی از دیگران را انباشت اشیاء بدست آمده در تاکر — و زبان خود نبوده است تقریبا به عنوان مودب به عنوان پیرسون. به عنوان تاکر پرش تبدیل به یکی از بزرگترین داستان های ورزشی در کشور CU علاقمندان وفاداران و طرفداران کالج ورزشی در کل باید به هر طریقی به اندازه کافی F-بمب به کل هیپ هاپ صنعت حسادت. (نگاه کنید به نمونه زیر.)

در سراسر کشور حداقل اکثر اعضای ورزشی-دانشمند کلاس می گویند که آنها درک کنند که چرا تاکر تقسیم می شود. پس از همه حقوق او دو برابر شد و مربیگری کارکنان وعده داده شده بود قابل مقایسه با افزایش بیش از حد. مشکل است که تاکر بود توییتی که او می خواهم رد MSU entreaties و همچنان متعهد به کلرادو فوتبال صرف روز قبل از اثبات در غیر این صورت. او خروج ناگهانی خشم امثال پیرسون که نوه Toren Pittman امضا به حضور مس در بخش های بزرگ به دلیل تاکر اطمینان داد که او برنامه ریزی شده به چوب در اطراف برای مسافت های طولانی.

دیگر صحبت کردن نقطه: بازیکنان در صورت محدودیت های شدید اگر آنها می خواهند به تخلیه یک زمین فوتبال برنامه به نفع دیگری اما مربیان مانند تاکر رایگان به عنوان آنها آرزو لعنت به عواقب.

میدارد ما را برای بیست و به یاد ماندنی ترین واکنش به تاکر بروسقو خداحافظی شامل مقدار زیادی از فوق وقاحت اما ما افزود: برخی از دیگران برای تنوع خاطر — به پایان رسید و لیست ما با آنچه که ظاهرا بدترین توهین هر کسی از تخته سنگ می توانید تصور کنید.

شماره 20:

شماره 19:

شماره 18:

شماره 17:

شماره 16:

شماره 15:

شماره 14:

شماره 13:

شماره 12:

شماره 11:

شماره 10:

شماره 9:

شماره 8:

شماره 7:

شماره 6:

شماره 5:

شماره 4:

شماره 3:

شماره 2:

شماره 1:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im