• جزیره کانگورو کوآلا جمعیت کاهش مییابد به 5000-10,000
  • داستان از bushfire بازیابی

جزیره کانگورو رهبران جامعه می گویند آنها در مورد بلند مدت رفاه bushfire متاثر از ساکنان مجبور به تحمل طولانی منتظر تمیز-یو پی اس.

چهار هفته پس از ویرانگر فروغ برخی از ساکنان می گویند که آنها شده اند مجبور به حفر چاله در خواص خود را برای تخلیه باقی مانده است.

تبلیغ در روز چهارشنبه نشان داد توافق برای همکاری صندوق تمیز کردن از جزیره کانگورو و آدلاید هیلز خواص پیش بینی شده برای دلار هزینه 14 میلیون زده بود بین دولت های ایالتی و فدرال. پاک کردن تلاش ها در جریان است.

Australian Army Sapper Paul Tighe chainsaws debris in the Kelly Hill Caves Conservation Park to clear and re-open the site for tourism. Picture: AAP / Australian Defence Force
media_cameraارتش استرالیا نقب زن Paul تای اره مانده در کلی تپه غار حفاظت از پارک به پاک کردن و دوباره باز کردن سایت برای گردشگری است. تصویر: AAP / نیروی دفاع استرالیا

اما Mawson MP لئون Bignell گفت: کشاورزان شده است “در اشک” از آنجا که آنها مجبور شده اند به خیره در آوار برای مدت طولانی.

“من ترس برای سلامت روانی مردم در این جزیره که بی خانمان هستند و که خانه باید پاک نشده است,” او گفت:.

“آنها بیش از سرخوردگی … مردم واقعا در مکان های تاریک. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آتش, اما ما می توانیم همه چیز در مورد تمیز کردن و پاسخ.”

Jared McArdle of the Taljar Polwarth stud at Parndana lost two family homes in the fire and about 15 per cent of their sheep flock. Picture: Tait Schmaal
media_cameraجارد McArdle از Taljar Polwarth گل میخ در Parndana از دست دو خانواده خانه در آتش و حدود 15 درصد از گله گوسفند خود را. تصویر: Tait Schmaal

جزیره کانگورو شهردار مایکل Pengilly گفت: “جوهر محدود بوروکراسی” در پشت این تاخیر.

“وجود دارد مردم یک هفته و نیم به دو هفته پیش به خاک سپرده خود را میریزد و خانه های” آقای Pengilly گفت.

“آنها بیمار از انتظار.

“من نمی سرزنش دولت و یا دولت فدرال برای این سرزنش میکنم بوروکراسی که بیش از حد آهسته در ارائه آنچه که آنها تا به حال به انجام.”

مایو MP Rebekha Sharkie گفت: تا صندوق بود, خوش آمدید اما “باید آن اعلام شده است یک ماه پیش”.

هشتاد و نه جزیره خواص سوخته شد در طول ماه ژانویه آتش سوزی.

Kangaroo Island farmer Rick Morris' property on Kangaroo Island was burnt in January. Picture: Peter Parks / AFP
media_cameraجزیره کانگورو کشاورز ریک موریس’ ملک در جزیره کانگورو سوخته بود در ماه ژانویه است. تصویر: پیتر پارک / AFP

این تبلیغ دیده می شود یک پیام متنی ارسال به برخی از ساکنان زیر یک bushfire بازیابی نشست بیان کرد: “شورای کی توصیه کرده اند که غیر از زباله های خطرناک می تواند یا دفن شده در یک گودال در بازگشت از اموال خود را و یا ریخته در FRWA دپوي”.

یک SA سخنگوی دولت گفت: برخی از کی خواص در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفته است و تشویق ساکنان به تماس با صنایع سبز SA قبل از ریختن زباله در زمین های خود را.

جزایر املاک تاکستان صاحب ییل نوریس نگران بود 60 کیلومتر از لوله پلی از اموال خود را می تواند در نهایت در محل دفن چرا که او زندگی می کردند در کی – با وجود این که بازیافت شده و دوباره مورد استفاده برای ایجاد لوله کشی در سرزمین اصلی.

RSPCA طول می کشد و حیات وحش تلاش های نجات به فلیندرز تعقیب

حیات وحش بازیابی تیم نقل مکان کرد و به فلیندرز تعقیب و گریز در پارک ملی در bushfire زده در جزیره کانگورو با دسترسی اعطا شده برای اولین بار پس از آتش سوزی در دسامبر و ژانویه.

RSPCA می گوید عملیات خود در این جزیره در حال حاضر به خود را در هفته پنجم با کار در پارک ملی شامل ایجاد خوراک ایستگاه و به دنبال حیوانات آسیب دیده و یا کسانی که مبتلا به کمبود مواد غذایی و یا آب است.

RSPCA volunteer Melanie Lambert with an echidna in Flinders Chase National Park on Kangaroo Island. Picture: RSPCA
media_cameraRSPCA داوطلب ملانی لمبرت با یک خارپشت بیدندان در فلیندرز تعقیب و گریز در پارک ملی در جزیره کانگورو. تصویر: RSPCA

این فلیندرز تعقیب پارک یکی از بدترین آمار مناطق این جزیره با بسیاری از سیاه شدن آن به عنوان دسامبر فروغ افزایش یافت.

RSPCA تاسیس شده 40 خوراک ایستگاه در سراسر جزیره و می گوید شواهدی وجود دارد حیوانات با استفاده از آنها. حرکت فعال دوربین ها نصب می شود برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در زنده ماندن حیوانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im