گیاهخواران جهان به دنبال در دنور. HappyCow یک وب سایت محبوب برجسته گیاهی وگان و گیاهخواری, مقصد, فقط نام دنور خود متا برگر بهترین برگر گیاهی در جهان است.

متا برگر در 7950 شرق می سی سی پی, خیابان, باعث می شود مقرون به صرفه برای مواد غذایی سریع کلاسیک مانند همبرگر ، مرغ سوخاری, ساندویچ فلفل قرمز پنیر, سیب زمینی سرخ کرده مک و پنیر و انواع لرزد همه بدون استفاده از محصولات حیوانی. رستوران مالک مت کوتز می گوید: او می دانست که در مورد یک لیست قبلی که در آن وب سایت به نام گیاهی آرامش-مواد غذایی نقطه شماره نه در میان بهترین وگان رستوران اما او شگفت زده شد زمانی که او در بر داشت در مورد مصرف وهله اول برای همبرگر در شخص دیگری اجتماعی-رسانه های پست.

“ما فوق العاده هیجان زده” Coates توضیح می دهد. “ما تنها شده باز یک سال و نیمی و به نوعی از به رسمیت شناختن ما تا کنون بسیار پرارزش است و اجازه می دهد ما می دانیم که این کار ما را در ایجاد این مفهوم پرداخت.”

نقاط دیگر در لیست span جهان — استرالیا, ایرلند, آلمان, اسپانیا و انگلستان — و شامل وگان رستوران های زنجیره ای در کالیفرنیا و تگزاس.

Coates می گوید لیست مانند این قرار داده متا برگر در رادار به صورت گیاهی مسافران و اشاره می کند که خود را در رستوران نزدیک وگان رستوران به فرودگاه بین المللی دنور, بنابراین مشتریان اغلب با توشه خود را به عنوان اولین توقف قبل از آنها حتی به هتل خود را. پس از نمونه برداری از مواد غذایی بسیاری بگویید Coates آنها را در ساخت آن گذشته خود را متوقف کند قبل از رفتن به خانه بیش از حد. “ما مردم سفر از همه جا,” او می گوید.

صاحب رستوران می افزاید که مردم قدر که مواد غذایی است که نه تنها گیاهی اما سریع و مقرون به صرفه است. منو آشنا است حتی برای افراد تازه وارد به گیاه مبتنی بر خوردن و پس از آن انتقال آسان حتی برای کسانی که به سادگی مایل به غذا خوردن کمتر گوشت چند روز در هفته است.

دوم متا برگر در آثار در اجواتر بازار عمومی; Coates می گوید او در حال حاضر در فرایند اجازه و امیدوار به باز کردن آن را در اواخر بهار یا اوایل تابستان است.

متا برگر باز از دوشنبه تا شنبه از ساعت 11 صبح تا 9 بعد از ظهر و در روزهای یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 720-535-9709 یا رستوران مراجعه کنید وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im