مکزیک رئیس جمهور بی اعتنا از پوشیدن ماسک در همه گیر

مکزیک-شهرستان — رئیس جمهوری مکزیک Andrés مانوئل LÃ3pez Obrador روز چهارشنبه عنوان اهمیت پوشیدن ماسک صورت در طول همه گیر تماس خزانه خود دبیر ادعا که با استفاده از آنها می تواند یک عامل فعال در اقتصاد “نامتناسب.’�

LÃ3pez Obrador تا به حال هرگز دیده می شود عموم پوشیدن ماسک و تا زمانی که او پرواز کرد به واشنگتن در اوایل این ماه برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf یک ماسک بود یک گزینه برای اقتصاد مجدد من می خواهم یکی از, بلافاصله,’� LÃ3pez Obrador گفت. ‘œBut آن را می خواهم که نیست. من به دنبال توصیه های پزشکان از دانشمندان.’�

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند با پوشیدن ماسک در میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش COVID-19. در سن 66, LÃ3pez Obrador همچنین می افتد به خطر گروه از افرادی که باید پوشیدن ماسک.

مکزیک گزارش روز شنبه بیش از 350,000 تایید عفونت و مرگ و میر پیشی گرفته 40,000, چهارم, بالاترین مجموع پشت بریتانیا در 45,507.

در روز سه شنبه وزیر خزانه داری Arturo Herrera گفت: در یک نشست مجازی با یک ملی شورای کسب و کار است که کشورهایی که گرفته اند بیشتر در دستور رویکرد و اقدامات احتیاطی در فعال سازی مجدد اقتصاد خود شده بود موفق تر از دیگران است که رنج می برد شیوع بیماری های جدید و مجبور به قفل کردن دوباره.

                                                                                                                                                                                                                       

هررا خودش قبلا بوده است, آلوده با COVID-19 و بهبود.

در چهارشنبه Herrera نشسته بود پشت LÃ3pez Obrador زمانی که او صحبت کرد و از او پرسید: رئیس جمهور به او اجازه روشن شدن نظرات خود را از روز قبل. او گفت که او با استفاده از ماسک به عنوان یک œanalogy’� برای توضیح به صاحبان کسب و کار است که اقدامات را می توان با خیال راحت به عمل در حال حاضر. در میان این قبیل اقدامات ماسک و او بیرون کشیده خود را.

LÃ3pez Obrador بازگشت به تریبون و تلفظ: ‘œIt را فاصله امن و آزادی است.’� او سپس اقدام به ستایش مکزیکی برای اینکه مراقب باشید و به انتقاد اخیر داستان در مطبوعات است که برجسته کردن تعداد مرده در کشورهای با رئیس جمهور که نمی پوشیدن ماسک از جمله مکزیک و ایالات متحده و برزیل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی عکس خود را با پوشیدن یک ماسک شنبه و دیروز اذعان کرد که آنها تا به حال یک اثر است.

LÃ3pez Obrador ادامه سفر در سراسر مکزیک برای هفته wading را به جمعیت مانند معمول پس از مکزیک تایید آن COVID-19 عفونت Feb. 28. او به طور کلی به عنوان همه گیر را تهدید و تحت فشار قرار دادند به بازگشایی مکزیک اقتصاد.

‘œIt فقط ماسک,’� او گفت:. ‘œIt است که با تعدادی از عوامل از همه نوع.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de