بر خلاف بسیاری از سیاسی کتاب در نوع خود زمین سوسوی چراغسناتور مایکل بنت را 2019 سطح پهن هرچیزی در برابر حزبی اختلاف و اختلال ارائه می دهد خوانندگان کمی در راه ناف نگران کرد. در طول یکی کوتاه فصل بنت می نویسد ضمن ستایش از شخصیت پدر خود را حرفه ای در خدمات عمومی از نقش های ارشد در وزارت امور خارجه به ریاست جمهوری از رادیو عمومی ملی و وسلی دانشگاه و توصیف او در سفر خود از دانشگاه ییل قانون به یک آرزو کارآموزی در وزارت دادگستری به عنوان “یک مسیر مشابه که بسیاری از وکلای جوان.” او حرکت می کند به دنور برای یک “ماجراجویی” حملات آن غنی در امور مالی و فقط چند صفحه بعد خوش می پذیرد یک نام مستعار برای اولین بار به او داده شده توسط حزب جمهوری خواه منتقدان: “اتفاقی سناتور.”

اگر بنت می نویسد از ظهور خود را به بالاترین سطح از قدرت به عنوان اگر آن را طبیعی ترین چیز در جهان است که به دلیل آن است. این طبیعی تاسیس منظور از همه چیز به خوبی پاشنه بلند فرزندان دیپلمات ها به دنبال راه که او: استخدام در Anschutz شرکت سرمایه گذاری با وجود او اذعان می کند که قادر به خواندن یک ترازنامه; منصوب به اجرا دنور مدارس دولتی با وجود هرگز حضور در یک مدرسه عمومی خود را منصوب به آمریکا با وجود هرگز قبل از برگزاری انتخاب ، آن بود که همیشه بود; اگر بنت نبودند سناتور از کلرادو یک مظنون او می تواند این سناتور از ایالت اوهایو و یا کانکتیکات یا اشغال برخی از وزارت امور خارجه sinecure یا ویرایش یک روزنامه معتبر نظر صفحه مانند برادرش جیمز در نیویورک تایمز.

شما نمی توانید منصوب رئیس جمهور ایالات متحده ، این چیزی است که بنت کردم سخت یادآوری در ماه گذشته نیوهمپشایر اولیه زمانی که او موفق به دریافت فقط 0.3 درصد از آرا با وجود یک ماه طولانی گرانیت دولت کمپین حمله رعد اسا. او به پایان رسید خود را بلند شات پیشنهاد برای کاخ سفید در مدت کوتاهی پس از آن.

این نوع از انتخابات صورت گیاهی است که ممکن است یک نامزد برای انجام برخی از روح جستجو به تعجب آنچه در آن بود در مورد پیام خود را به پلت فرم خود را به چشم انداز برای کشور است که شکست خورده است به طوری چشمگیری را گرفتن با رای دهندگان. اما در گسترده ترین نظرات خود را شکست خورده ریاست جمهوری اجرا نشده است, ساخته شده در طول یک رویداد در دانشگاه دنور به میزبانی کلرادو خورشید و CBS4 در جمعه, 28 فوریه بنت — ظاهرا یکی را برای خود بازتاب در هر دو کتاب و یا مصاحبه — به جای سرزنش بازیگران در هر جهت اما یکی است.

“من فکر می کنم که من می تواند برنده ام اگر من بدست می خواهم در مسابقه زودتر اگر بحث قوانین متفاوت بوده است و من تا به حال شده است قادر به جمع آوری منابع که من نیاز به بالا بردن” بنت گفت. “وجود دارد بدیهی است که مزایای ذاتی که کسی مثل برنی ساندرز در یک فرایند است که پس رانده شده توسط رسانه های اجتماعی است.”

شما به عنوان خوانده شده که حق است. مایکل بنت — ایالات متحده سناتور, multimillionaire, کمربندی اشراف bankrolled توسط ده ها تن از نفوذ megadonors از پت مجهز با وسایل و نورمن Brownstein به آموس Hostetter و Laurene Powell مشاغل — بود که مانع از پیروزی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی خود را توییتهایی.

این اولین بار نیست بنت شناور است چنین نظریه هر چند در آن تکامل یافته است تا حدودی خود را به عنوان ریاست جمهوری پیشنهاد خراب و سوخته است. شکایت در مورد Twitter و Facebook بودند سازگار با موضوع مبارزات انتخاباتی خود که منتشر شد 170 صفحه کتاب های الکترونیکی در تلاش برای “تقسیم امریکا” از طریق Facebook الگوهای رفتاری و حمله پیشرفته تر از رقبا برای pandering به چه بنت اغلب تمسخر عنوان “توییتر پایه حزب دموکرات است.”

“من احساس تمام وقت است که ما در حال اجرا دو مقدماتی,” بنت گفت: در رقیق. “یک اصلی بود که گوشت و خون آمریکایی ها بود که من در جلسه با در شهر خود سالن ها و کسب و کار خود را. یکی دیگر بود که در Twitter و Facebook. و آن چیزهایی که به نظر نمی آید به طور یکسان.”

اما آنها را نگاه کاملا یکسان در حداقل یک احترام: بنت نبود یک عامل در هر کدام از آنها. او را صرف بیشتر از زمستان trudging از سراسر نیوهمپشایر به برگزاری پنجاه شهر-سالن حوادث برنده مقدار زیادی از توجه رسانه های محلی و تاییدیه از ده ها تن از رهبران دولت در طول راه. نیوهمپشایر در زمان یک نگاه سخت در ارشد سناتور از کلرادو و در پایان تنها 984 دموکراتیک اولیه را 298,523 رای دهندگان دوست داشت آنچه را دیدم. کمتر رأی مردم بنت از نوشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام به عنوان یک شوخی است.

بنت اولیه انتقادات از رسانه های اجتماعی به میزان اعتماد به نفس پیش بینی است که به عنوان خوبی پوشیده سیاسی روزنامه نگار سرود می رود توییتر نیست و زندگی واقعی — که هنگامی که برگه های رای ریخته شد مترقی نامزدها و اینترنت-addled هواداران خواهد بود غرق یک سکوت آفلاین اکثریت معقول تعدیل می شود. “من فکر نمی کنم این پایه از حزب دموکرات است در هر نقطه در نزدیکی جایی که توییتر پایه از حزب دموکرات است” بنت گفت: PBS NewsHour مدت کوتاهی پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه ژوئن گذشته.

این فقط بنت شکست و ساندرز ظهور به عنوان نژاد frontrunner که باید رد که ایده خروج سنجی در تمام چهار اولیه رای گیری متحده نشان می دهد روشن اکثریت دموکرات ها به خصوص افراد جوان در حمایت از جارو مترقی پیشنهادات مانند مدیکر برای همه است. به یک تحصیل کرده از 55 سال با خوبی تاسیس حس از آنچه آمریکایی ها باید و نباید می خواهند از دولت خود را که تنها می تواند به معنای یک چیز: اجتماعی کشور-رسانه عفونت در حال گسترش است. آنچه چند ماه پیش می شود را رد کرد و به عنوان نمایندگان راستین حواس پرتی است که در حال حاضر بنت می گوید: یک تهدید وجودی برای حزب دموکرات و دموکراسی خود را.

“واقعیت آن است که پس رانده شده توسط رسانه های اجتماعی نشان می دهد که برخی از نهادهای دیگر در این جهان نیاز به انتخاب کنید تا برخی از کساد” بنت گفت: در فوریه 28 رویداد. “به جای آنچه که آنها انجام داد این است که تقویت رسانه های اجتماعی تعصب است که ما داریم. و این است که رفتن به بسیار دشوار در دموکراسی ما رفتن به جلو است.”

آن را خنده دار تعریف از “دموکراسی” است که می تواند پس از تهدید توسط ابزارهای ارتباطی است که به مردم بیشتر از این قدرت برای شکل دادن به گفتمان سیاسی. کثیف, با صدای بلند, عمیقا ناقص مستعد به گرفتن همه چیز اشتباه — رسانه های اجتماعی مانند چاپ و پخش اخبار قبل از آن است که همه این چیزها و بیشتر. اما اساسا چه مجموعه این ابزارهای جدید دیجیتال جدا از گفتن جیمز بنت سرمقاله صفحه و یا کابل خبر سر صحبت که تشویق به رهبری مایکل بنت اجرا برای ریاست جمهوری است که در Twitter و Facebook و YouTube و Infinite هر کسی می تواند یک صدای نه فقط یک گروه را انتخاب کنید از خوبی به انجام صاحب نظران و حزب خودی.

زمانی که بنت ریل در برابر مشکلات از رسانه های اجتماعی او نگران نیست با دره سیلیکون انحصارات یا خزنده سانسور یا underhanded داده کاوی یا الگوریتمی فیلتر حباب یا درنده تبلیغات. او نرده در برابر اراذل و اوباش — آنلاین اراذل و اوباش است که بیش از حد بی ثبات بیش از حد به راحتی فریب خورده با اطلاعات غلط هم به راحتی وسوسه, وعده, جهانی, بهداشت و دانشگاه آزاد. او عمیقا مشکل توسط یک آینده که در آن یک پرستار از شفق قطبی یا یک اسکی-آسانسور اپراتور از Silverthorne می توانید حتی اگر فقط به طور خلاصه در یک سطح میدان بازی با برت استفنز یا James Carville.

و هنگامی که بنت صحبت از نیاز به “سایر موسسات” به “انتخاب کنید تا برخی از شل” ما باید همه با دقت گوش دادن به دلیل آنچه که او حسرت برای روز هنگامی که نتایج سیاسی بودند و قابل اعتماد تر تصمیم گرفت قدرت تاسیس کارگزاران و محترم نظر ویراستاران — ارزش چند نه نشسته توده ها.

آن را آسان ببینید که چرا او ممکن است ترجیح می دهند چیزهایی که در راه است. برای انتخاب یک عبارت است که به تازگی به دادگاه تجدید نظر به هر دو لیبرال نویسان و نئو-محافظه کار memoirists, بنت صرف تمام زندگی بزرگسالی در اتاق که در آن اتفاق می افتد — در موقعیت عالی دولتی و بخش خصوصی قدرت قوز در اطراف میزهای کنفرانس با دیگر مردم بسیار مهم است تصمیم گیری است که تاثیر میلیون ها نفر از مردم زندگی می کند.

در چند دهه گذشته البته مردم در آن اتاق را به حال خیلی وحشتناک ضبط آهنگ است. قدرتمند وال استریت بانک و خصوصی-شرکت های سهامی مانند یک بنت کمک اجرا شده staggeringly عظیم ثروت در حالی که کسب و کار و کارگران خود را رنج می برد. شهرستانها مانند دنور که در آن بنت به عنوان shive است رئیس ستاد تعقیب لوکس کلنگی دلار در هزینه مقرون به صرفه مسکن. مدارس مانند یک بنت led بزرگ شرط اصلاحات با اقداماتی که ثابت کرده اند برانگیزی موثر در حالی که تحت سرمایه گذاری در معلم پرداخت و دیگر منابع مهم.

این نیست که بنت نیست قادر به تشخیص شکست از سی سال گذشته — او را سخت منتقد نه تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما راهحل کاهش مالیات بر ثروتمندان, تاثیر پول در سیاست فدرال انفعال در تغییر آب و هوا و خیلی بیشتر. اما به عنوان ترقی خواهان مانند ساندرز و ماساچوست سناتور الیزابت وارن جذب جمعیت عظیمی از حامیان آنلاین و خاموش با گوش خراش ضد استقرار, پیام ها و برنامه ها به طور چشمگیری تغییر قدرت سیاسی از چند به بسیاری از بنت مختلف گزاره: اگر ما فقط جای ما نخبگان با نخبگان است ؟

که در نهایت چیزی است که متحد بنت میانهرو سیاست پلت فرم خود را محفوظ سیاسی در سبک و تثبیت در کاستی از رسانه های اجتماعی. چه میشود ما گفت: مخاطبان در فوریه 28 DU رویداد است نه فقط تهمت یا نابرابری اقتصادی اما “تخریب نهادهای ما” و تنها درمان برای مردم آمریکا به محل اعتماد خود را در مقامات منتخب خواهد کرد که بهبود و تقویت آن نهاد. این که آیا آن را boardrooms شرکت های بزرگ و یا DNC ستاد یا سنا رخت و یا دیوان عالی کشور اتاق, که بنت نسخه برای ما “سیاست های شکسته”: برای پر کردن اتاق که در آن اتفاق می افتد با رهبران شایسته نیست برای پیدا کردن یک اتاق بزرگتر.

تنها مشکل این است که در حال حاضر به عنوان ساندرز به نظر می رسد برای متراکم کردن یک برنامه به طور بالقوه غیر قابل عبور نماینده رهبری در روز سه شنبه نامزدی, مسابقات, اراذل و اوباش نیست و همکاری. اما بنت و دیگر دموکراتیک institutionalists نمی دادن.

“امشب نخواهد بود ما شب” بنت گفت: جمعیت حامیان او به عنوان کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در ماه گذشته. “اما اجازه دهید به من می گویند این به New Hampshire: شما ممکن است ببینید من یک بار دیگر.” و دفعه بعد که شما می خواهید گوش دهید, اگر شما می دانید چه چیزی برای شما خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im