مایکل Hancock اعلام وضعیت اضطراری در دنور

در مارس 10, فرماندار Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری برای کلرادو در حال حاضر شهردار مایکل هنکاک با اعلام وضعیت اضطراری برای شهر و شهرستان دنور در پاسخ به COVID-19. اورژانس بیانیه امضا شده توسط شهردار در مارس 12, اجرا می شود, هفت روز, و ممکن است به منابع اضافی در دسترس برای کمک به در دنور پاسخ اضطراری و همچنین به شهرستان انعطاف پذیری بیشتری برای تهیه منابع مورد نیاز خود را می گوید.

هنکاک نیز دلسرد اجتماعات بزرگ در داخل شهر و شهرستان دنور که در آن نه نفر را مورد آزمایش قرار presumptive مثبت برای COVID-19. یکی دیگر از 22 نفر که علامت دار شده اند قرنطینه.

در آن اعلام وضعیت اضطراری اعلام این شهرستان urgest اقدامات احتیاطی زیر:

دستهای خود را با آب و صابون حداقل به مدت بیست ثانیه; استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60 درصد الکل اگر آب و صابون در دسترس نیست.

اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان با دست نشسته.

ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.

پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله.

تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.

و اگر شما احساس بیمار با علایم مشابه به کسانی که در ارتباط با COVID-19 شهرستان توصیه می کند:

مدیریت علائم خود را در خانه همان راه شما را مدیریت دیگر علائم سرماخوردگی. ما می خواهیم برای کاهش خطر انتقال و بنابراین تا حد امکان افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم باید در خانه باقی می ماند.

اگر شما نیاز به مراقبت های پزشکی تماس با ارائه دهنده مراقبت های اولیه و برنامه مراجعه کنید. اجازه دهید آنها را می دانم که شما نگران شما ممکن است COVID-19.

تنها تماس با 911 برای شرایط اضطراری نیاز فوری صرفه جویی در زندگی مراقبت و اجازه دهید آنها را می دانم که اگر شما نگران هستند, شما ممکن است COVID-19.

محدود کردن بازدید از اورژانس بیمارستان یا مراقبت های فوری – فقط افراد نیاز به مراقبت های فوری باید از این امکانات. اگر شما باید یک ER یا مراقبت فوری مرکز پیش تماس بگیرید و اجازه دهید آنها را می دانم که شما نگران شما ممکن است COVID-19.

هنکاک نیز دستور به تعویق افتادن اختیاری شهرستان تحت حمایت دولت جلسات عمومی; بخش تعیین که در آن خدمات آنلاین ممکن است ترجیح داده شده به فرد خدمات. فعلی شهرستان جلسه/رویداد تعویق می توان در اینجا یافت نشد.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دنور پاسخ به COVID-19 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im