مایکل Hancock مسائل گسترده اقامت در خانه سفارش برای دنور

امروز, مارس 23 شهردار مایکل هنکاک با صدور گسترده جهت است که نیاز غیر ضروری کسب و کار در دنور را تعطیل خود را در فضاهای کاری و مقرر است که ساکنان ماندن در خانه با استثنا از خرید مواد غذایی بیرون رفتن برای ورزش و به دنبال مراقبت های پزشکی و پزشکی است. کسانی که استثنا شامل ماری جوانا پزشکی, اما نه تفریحی ماری جوانا…تا Hancock روشن منظور خود را چند ساعت بعد با این:

“همه جوانا فروشگاه با فاصله فیزیکی در محل معاف خواهد بود.”

همان قاعده نگه می دارد برای فروشگاه ها مشروب که دستور بسته شدن در اصلی و در حال حاضر می تواند باز بماند با “شدید فیزیکی فاصله.”

آه و در حالی که رستوران ها بسته به ناهار خوردن در خوردن آنها خواهد بود و مجاز به ادامه بروید و تحویل غذا و مشروب.

“این بسیار مهم است که هر دنور مقیم مطابق با سفارش. این نیست یک توصیه دیگر. مردم نیاز به ماندن در خانه” هنکاک گفت: در اطلاعیه خود.

منظور در نظر گرفته شده که به کاهش گسترش COVID-19 در دنور طول می کشد اثر در 5 بعد از ظهر مارس 24 و اجرا می شود حداقل تا مارس 10.

“تا آنجا که من ممکن است فکر می کنم آن را ضروری است برای من, آن را ضروری برای همه” هنکاک گفت: از اولیه liquor store بسته شدن آن است که او تغییر تنها چند ساعت بعد. موسیقی و هنر در سالن ورزشگاه و سالن در حال حاضر دستور داده شده است تا بسته به هفته گذشته است.

زمین های بازی نیز بسته می شود در حالی که مراکز مهد کودک نمی خواهد نیاز به تعطیل. کسب و کار است که این شهر در نظر ضروری مانند مراقبت های پزشکی امکانات, اخبار رسانه ها و شرکت های که کار بر روی پروژه های زیربنایی نیز مجاز به ادامه فعالیت است.

علاوه بر این پارک رنجرز خواهد بود اجرای اجتماعی فاصله در شهرستان پارک رفتن رو به جلو خواهد بود و مجاز به پراکنده کردن از گروه بازی های ورزشی و یا داشتن پیک نیک. افسران پلیس خواهد گشت زنی در خیابان ها و کسب و کار بازرسان خواهد بود تور کسب و کار برای اطمینان از انطباق با نظم. اگر چه شهرستان کارکنان را ارائه شفاهی هشدار برای عدم رعایت در ابتدا آنها باید این گزینه fining افراد 999 دلار به ازای هر تخلف.

هنکاک توجیه این منظور است که به طور قابل توجهی گسترده تر از یک ایالت منظور صادر شده توسط فرماندار Jared پلیس در مارس 22, با استناد به این واقعیت است که دنور است پرجمعیت ترین بخش از دولت و جسورانه اقدامات باید به سرعت گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که این شهر سیستم بیمارستان نیست غرق COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما قصد داریم برای رسیدن به طرف دیگر از این و ما وجود دارد می توانید سریع تر اگر هر کس زیر این دستورات و باقی می ماند در خانه” هنکاک گفت.

شهردار منظور درست یک روز بعد از پلیس صادر نیمه اقامت در خانه سفارش دهید. فرماندار دستور داده بود غیر ضروری در محل کار خود را به کاهش در نیروی کار حداقل 50 درصد و حتی درخواست از آنها برای رسیدن به 100 درصد راه دور در صورت امکان. به عنوان با دنور نظم خاصی ضروری کسب و کار مانند رسانه های فروشگاه های مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و امکانات معاف از ایالت سفارش.

اما پلیس را درخواست افراد برای کاهش تعداد دفعات آنها را به خارج از خانه های خود را برای چیزهایی مانند ورزش و خرید مواد غذایی.

در تلاش برای دریافت Coloradans مطابق با دستور پلیس گفت: نهایی اجرای اقتدار خواهد بود “Grim Reaper.” حتی پس از عدم انطباق با دستور دولت نیز مجازات 1000 دلار جریمه و تا یک سال در زندان به عنوان آخرین چاره.

به روز رسانی: این داستان به روز شده در 5:10 p. m. به منعکس کننده “توضیحات” در مورد مشروب فروشگاه ها و درمانگاه ها در اصل مارس 23 سفارش ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im