لس آنجلس-مایکل جردن می گوید او را نمی بینم کوبه برایانت به عنوان رقیب خود را به افتخار افسانه ای به رسمیت شناخته شده به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال همیشه.

به جای او آمد به عشق برایانت به عنوان برادر کوچک او تا به حال هرگز و به عنوان یک دانش آموز مشتاق به یادگیری از اردن تجارب و مهارت است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHe می خواستم به بهترین بازیکن بسکتبال است که او می تواند’� اردن روز دوشنبه گفت: در برایانت یادبود عمومی در مرکز استیپلز. ‘œAnd که من کردم به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ است که من می تواند.’�

اردن شکست را به اشک با این واژه ها در طول یک حرکت سخنرانی در مورد خود را تا حد زیادی unpublicized دوستی با برایانت که همراه با درگذشت او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26.

‘œWhen کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من درگذشت,’� اردن گفت. ‘œAnd به من نگاه (اطراف) در این عرصه و در سراسر جهان یک تکه از شما درگذشت, و یا دیگری شما نمی خواهد در اینجا. کسانی که این خاطرات که ما زندگی می کنند و ما از یادگیری است. من به شما قول می دهم از این روز به بعد من با این خاطرات از دانستن است که برادر کوچک است که من سعی کردم به کمک در هر راه من می تواند. لطفا بقیه در صلح،’�

قلبی نظرات از اردن نسبتا رسانه ها-خجالتی میلیاردر صاحب شارلوت هورنتس بودند و تند و تلخ برجسته از دو ساعت مراسم است. اردن همچنین ارائه یک تصویر به یاد ماندنی از این رویداد زمانی که او پا به کمک ونسا برایانت کردن مرحله پس از او تحویل داده مدح او از شوهرش و دختر.

                                                                                                                                                                                                                       

برایانت حرفه ای با لس آنجلس لیکرز در زمان خاموش در اواخر 1990s هنگامی که اردن بود بسته بندی خود را به ستاره ای حرفه ای با شیکاگو بولز. دو تیراندازی نگهبانان با آرایشی تهاجمی و تهاجمی بازی رقابت به شدت در برابر هر یک از دیگر با اردن در ابتدا تمایلی به صرفنظر کردن از زمین به برایانت به عنوان بعدی سوپراستار در موقعیت خود را.

اما هنگامی که آنها تبدیل شد آشنایان برایانت بمباران اردن با اواخر شب تلفن های تماس و سوال در مورد چگونه به بهبود است. هنگامی که یک بازنشسته اردن سفر به لس آنجلس برای دیدار Phil Jackson سابق گاو مربی سپس مسئول لیکرز اردن شد و مورد استقبال برایانت – که بلافاصله از او خواست اگر او آورده بود کفش خود را به طوری که آنها می تواند بازی کند.

‘œNo توجه به جایی که او را دیدم من او را دیدم چالش” اردن گفت. “و من تحسین او را به خاطر شور و شوق خود را. شما به ندرت می بینیم کسی که به دنبال و تلاش برای بهبود هر روز نه فقط در ورزش بلکه به عنوان یک پدر و مادر به عنوان یک شوهر. من با الهام از آنچه که او انجام داده و آنچه که او با ونسا و آنچه که او را با بچه های خود.’�

برایانت نگهداری می شود تا سوالات خود را حتی در دوران بازنشستگی خود را. فقط یک زن و شوهر از سال پیش برایانت پیامک اردن برای بینش در آموزش حرکت به جی جی برایانت که آرزو به یک بسکتبال حرفه ای.

                                                                                                                                                                                                                       

اردن پنجم-پیشرو گلزن در تاریخ NBA با 32,292 امتیاز. برایانت – که بازی 274 بیشتر بازی ها – گذشت او را در این حرفه به ثمر رساند لیست خود را در طول یکی مانده به آخر فصل در دسامبر 2014.

کوبه را 33,643 امتیاز در حال حاضر قرار داده و او را چهارم در نمودار تنها با Kareem Abdul-Jabbar, کارل مالون و LeBron James بالاتر از آنها است.

اردن موفق به کسب شش عنوان با گاو در حالی که برایانت برنده پنج حلقه ها و هفت رسید NBA نهایی با لیکرز.

طرفداران دهه را صرف در مقایسه با اردن به برایانت و مقایسه هر دو به جیمز. اردن علاقه مند نیست که در بازی.

‘œKobe هرگز به سمت چپ هر چیزی در دادگاه, و من فکر می کنم که آنچه که او می خواهم ما را به انجام’� اردن گفت. ‘œNo کسی می داند که چقدر زمان داریم. به همین دلیل ما باید در لحظه زندگی می کنند. ما باید لذت بردن از لحظه ای. ما باید رسیدن و دیدن و صرف زمان زیادی را به عنوان ما می توانید با ما خانواده و دوستان و مردم است که ما عاشق.’�

اردن teared تا چندین بار در طول سخنرانی خود اجازه داده است که او را به یک لحظه از سبک سری به یادآوری رسیدگی است.

او به خوبی آگاه از گریه اردن الگوی رفتاری است که در آن یک آسوشیتد پرس عکس اشک رنگ آمیزی چهره خود را از سال 2009 Basketball Hall of Fame, مراسم القاء سوار ورزشکاران و چهره های عمومی در لحظه از دست دادن و یا ناامیدی.

‘œNow او را من کردم. من قصد دارم به نگاهی دیگر گریه الگوی رفتاری برای آینده …’� اردن گفت: در حالی که عرصه محلول را به خنده.

‘œI گفت: من همسر من رفتن به انجام این کار به دلیل من نمی خواهم برای دیدن که برای آینده سه یا چهار سال,’� اردن اضافه شده است. ‘œThat چه Kobe Bryant می کند به من. من کاملا مطمئنم که ونسا و دوستان خود را همه می گویند همین است. او می داند که چگونه برای رسیدن به شما در راه است که بر شما شخصا. حتی اگر او یک درد در شما یک حس عشق برای او و راهی که او می تواند بهترین در شما و او است که برای من.’�

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im