دنور روشن-طرفداران ممکن است در حال حاضر می دانیم محلی نویسنده مایکل استخر از کار خود را با همیشه سرگرم کننده نوار در نوار داستان خواندن سری. چه حتی طرفداران خود را ممکن است ندانید این است که استخر قابل توجه است که خود را در انتشار جهانی این ادعا سهام در رمز و راز نوع ایجاد P. I. قصه های چاپ و نشر ارائه نویسندگان عنوان در عشق با نویر به عنوان او این فرصت را به دریافت کار خود را در چاپ و در دست طرفداران.

ما در صحبت با استخر مورد نوشتن noir داستان جرم و جنایت چالش از انتشار در بازار امروز, و که در آن mean streets در دنور ممکن است به افزایش بعدی خود کتاب.

Westword: شما در حال شروع P. I. قصه های چاپ و نشر در سفارش به ویژگی های “مدرن کارآگاه” با “سبک کلاسیک.” آنچه که برای شما به طور خاص ؟

مایکل استخر: این یک سوال بزرگ است. در علاوه بر این به عنوان یک جرم و جنایت و رمز و راز نویسنده من هم تمام وقت کار به عنوان یک محقق خصوصی. من یک فن بزرگ از نویسندگان از به اصطلاح عصر طلایی داستان جرم و جنایت از Dashiel Hammett به ریموند چندلر و راس مک دونالد. چه من در مورد خواندن کسانی که نویسندگان کتاب این است که چگونه انسانی عناصر خود را به جهان انتقال به مدرن زمینه کاملا اما بسیار اجتماعی و تحقیقاتی چشم انداز متفاوت از یکی از ما در امروز زندگی می کنند.

فیلیپ مارلو سام با بیل و لو آرچر در حال یاد بی شخصیت. من می خواستم برای ایجاد مدرن شخصیت های نمادین است که ساکن ما زمان و فضا به عنوان به خوبی به عنوان ما هنجارهای اجتماعی. یکی از دلایل من انتخاب یک کارآگاه زن (رایلی ریوز) برای اولین P. I. قصه های سری دلیل است که من با برخی بسیار زیرک زن کارآگاهان در من واقعی کار تحقیقی. من می خواستم برای ایجاد یک یاد کارآگاه مانند آنها را به عنوان به خوبی به عنوان زنان سرکش من در اطراف در شرق تگزاس.

چگونه ایده برای انتشار این سرمایه گذاری می آیند ؟ آنچه لازم است در بازار امروز?

من می خواستم برای ایجاد چیزی بزرگتر از یک سری کتاب و یا شخصیت یک مجموعه یا جهان بود که در هم تنیده شده و سپس در دیگر نویسندگان به ساکن که جهان با خلاقیت خود را. وجود دارد یک دسته از بطرز شگفت انگیزی افراد با استعداد نوشتن در P. I. یا hardboiled نوع در حال حاضر. هدف من این است که برای ایجاد یک پلت فرم برای راه اندازی داستان های خود را فراتر از متوسط از رمان به کمیک, فیلم, تلویزیون و فراتر از آن.

تکنولوژی بزرگ شده است اکولایزر خلاق شرکت بیش از بیست سال گذشته. بسیاری از سازندگان تا به حال موفقیت مهار آن قدرت به راه خود را در بازار به جای توجه به بزرگ و انعطاف ناپذیر شرکت ها شرکت ها برای ایجاد خلاقیت خود را موفق. هنگامی که شما شروع به گرفتن پیچیده شده در قرارداد محدود می توان آن را سخت به حفظ حقوق لازم مورد نیاز به محوری مالکیت معنوی خود را به سرعت به رسانه های دیگر و یا فرمت های. به من گفت: من می خواهم P. I. قصه به حدود بیش از یک کتاب, سری یا متوسط. تنها راه من می تواند تصور انجام آن خوب بود برای تبدیل شدن به ناشر از زمین تا.

پس چگونه شما احساس می کنید واجد شرایط برای شروع چیزی شبیه به این ؟ آن را احساس می کند مانند یک ایده است که بسیاری از نویسندگان ممکن است داشته اند اما چیزی که با آن چند باید به دنبال از طریق.

من یک استاد هنرهای زیبا در رشته محبوب در نوع نوشتن و تجاری داستانی از غرب دانشگاه کلرادو در Gunnison (که در آن من زندگی می کردند برای تقریبا یک دهه) و از آنجا که تحصیل در رشته صنایع دستی در نوشتن من آموخته زیادی در مورد عملکرد در کسب و کار نوشتن. من احساس می کنم مثل من متوسطه آموزش و پرورش آماده شده را در چاپ و نشر به عنوان یک کسب و کار است. اشتباه نکنید ما قصد داریم به شدت موفق در این. من می دانم که ما تولید خواهد شد شگفت آور, سرگرمی, و ما باید قوی و انعطاف پذیر برنامه در محل برای دریافت کنید که محتوا را به بازار در بالاترین سطح است.

شما بوده ام به این سازمان برای نویر در نوار خواندن سری حالی که در حال حاضر; چگونه خواهد P. I. قصه ارتباط برقرار کردن با آن در حال انجام سرمایه گذاری ؟

شما می دانید که من کاملا مطمئن شوید. که من به این معنی نیست که من نمی خواهم من در پروژه خود را و نام تجاری برای تحت الشعاع قرار دادن و یا گرفتن توجه از نویسندگان دیگر در یک نوار در نوار دنور رویداد. نویر در نوار بسیار زیادی در مورد نویسندگان communing با دیگر نویسندگان در حالی که به اشتراک گذاری کار خود را با مخاطبان از مردم است که فراتر از خود را هر روز به احتمال زیاد خوانندگان. من لذت بردن از میزبانی آن را برای مطمئن شوید که ما را به دور P. I. قصه های کوله پشتی در حوادث آینده است. اما نویر در نوار تعلق ندارد به هر کسی; تمام روح از سراسر جهان سری از وقایع است که مردمی با نویسندگان کار با هم برای قرار دادن در یک نمایش بزرگ و پیدا کردن دوستان جدید. من هرگز می خواهم به دور از آن. می تواند ما انجام P. I. مضمون نویر در نوار در آینده ؟ در ارتباط باشید برای پیدا کردن.

اولین کتاب در این خط خواهد بود یکی از خود پرتاب جرقهاولین کتاب در آنچه در طلب آن به طور مداوم رایلی ریوز سری رمز و راز. شما می توانید بحث در مورد چگونه است که کتاب کپسوله آنچه که شما مایل به انجام این کار با P. I. قصه های کلی?

رایلی یک شخصیت من در اصل برای یک داستان کوتاه به نام “هوازدگی طوفان” که منتشر شد در ماه اکتبر 2019 به عنوان بخشی از یک مجموعه از پایین و از کتاب به نام چشم تگزاس: خصوصی چشم از تکدی به Piney جنگل. گلچین سردبیر به پایان رسید تا نامزدی آن برای Shamus جایزه, اگر چه من هیچ نظری ندارم که اگر آن را به فاینال کات. رایلی سری شروع می شود در تایلر که در آن بزرگ شدم. او را در بسیاری از راه های امیزش از زنان من باید شناخته شده و مورد احترام در زندگی من است. اما چیزی که عجیب و غریب است که اگر چه رایلی اولین شخصیت زن من تا کنون نوشته شده در طول حدود قوی وجود دارد بخشی از من در او و آن چیزی که من در مورد او. او مورد علاقه من است شخصیت من نوشته شده تا کنون.

من فقط در مورد یک صفحه به نوشتن داستان کوتاه و من در حال حاضر می دانستند این بود که یک شخصیت من می خواستم برای نوشتن یک سری کتاب در مورد. رایلی است که یک نیروی غیر قابل توقف می شود دست کم گرفت در خطر است. اما در همان زمان او با محبت و مفید طرز فکر است که خوانندگان را با شناسایی. او همچنین دارای برخی معایب و آنها او را به مشکل از زمان به زمان.

من می خواهم هر P. I. قصه سری به آن حس به صورت آشکار در خلاء به حفر کردن به شخصیت خود و زندگی خود را خارج از محل کار و همچنین چگونه این دو عنصر مطبوعاتی در برابر هر یک از دیگر در گاهی اوقات روش های مخرب.

پس به ما بگویید که کمی بیشتر در مورد پرتاب جرقه; چگونه آن را مجموعه جدا از دیگر سری رمز و راز وجود دارد ؟ هر عنوان جدید به حک کردن خود کمی از نویر چشم انداز مناسب است ؟

من می خواهم بگویم آن مهم است که تمایز بین hardboiled و نویر به عنوان زیر-ژانرهای. رایلی است که بسیار یک قهرمان به جای یک ضد قهرمان که او را بیشتر در hardboiled به جای نویر دسته. رایلی اخلاقی اختصاص داده شده با تمایل زیادی برای کمک به دیگران از طریق کار خود را. او متخصص در موارد از دست رفته یا در خطر دختران (تراورس یک مرد جهان خود را در شرایط خود با او سر و شانه ها را به عقب) و به طور منظم یابد و خودش را wading را به خطر برای کسانی که او احساس می کند هدایت می شود برای محافظت از. او نقص نیست شخصی رذیلت است که نابود خواهد شد اما نه حرفه ای رذیلت وجود دارد که به عنوان یک نتیجه از نیاز به مجموعه ای از جهان حق است.

چه رمان رمز و راز به شما الهام بخش و مجموعه صحنه را برای این انتشارات شرکت ؟

این ممکن است خوب برای بحث در مورد چند و مدرن P. I. سری I به عنوان خوانده شده. I love Robert Crais را الویس کول سری و من لذت بردن از سام Wiebe را دیو Wakeland سری به عنوان به خوبی. هر دو انجام یک کار عالی از آوردن شخصیت های نمادین به محیط های مدرن است. کلاسیک P. I. s: راس مک دونالد لو آرچر مورد علاقه من است. و البته کینزی است که مورد علاقه من فکر می کنم بسیاری از رمز و راز عشق خوانندگان که یاد سری.

اما من خواندن خارج از رمز و راز را به عنوان به خوبی. من مادام العمر عاشق کتاب. آنها به من کمک کرد از طریق برخی از زمان سخت. یکی از بزرگترین الهام بخش و مادام العمر را دوست دارد ریموند کارور و سبک نوشتن من همیشه trended به سمت خود workingman را نثر و راه او می یابد و عمق در ظاهر کم عمق یا خوش خیم لحظات. زندگی واقعا که خیلی کمتر در مورد دیدنی و جذاب بسیار بیشتر در مورد slow burn از چیزهایی که در آینده از هم جدا و نیاز به تعمیر. عنوان پرتاب جرقه است مشتق شده از ریموند کارور نقل قول در مجموعه خود را که در آن تماس با من از. طرفداران کار خود را تقریبا به طور قطع دیدن تاثیر و نفوذ او در کار خود من است. من با شدید الکلی برای یک پدر پس از اعتیاد به الکل و اعتیاد به مواد مخدر اجرا از طریق تقریبا همه داستان جرم و جنایت زیرا آنها اجرا از طریق بسیاری از تجربیات شخصی من.

آنچه در مورد رمز و راز ژانر آیا شما فکر می کنم صحبت می کند به آن طول عمر ؟ این رسانه است که محبوب در میان خوانندگان برای بیش از یک قرن در حال حاضر.

انسان یک عشق بزرگ ناشناخته است. و ما از روند نظم دادن به هرج و مرج به محو ناشناخته از میان ما. خوب جرم و جنایت و یا رمان رمز و راز این طریق حل این طرح و من فکر می کنم چیزی است که وجود دارد اولیه ما می دانیم در آن چیزی است که ما در طلب است. این توضیح می دهد که محبوبیت واقعی جرم و جنایت پادکست هم رمز و راز هیجان ما بلکه به ما اجازه می دهد به تجربه ناشناخته از یک فاصله امن. هیولا زندگی می کنند در دست نیست. متفکران بزرگ مانند کارل یونگ اشاره درخشان چگونه ریشه های داستان ما رسیده و از ما اولیه روز مبارزه با هیولا در ناشناخته که در آن بقای ما در خطر است. که در آن این ایده از یک قهرمان می آید در وهله اول و در نتیجه ما ناخودآگاه عشق به سفر قهرمان بازی ما در هنر و سرگرمی است. آن را در DNA ما.

پس چه بیشتر noir نقطه در دنور? فکر می کنم آن را تا کنون آن را به یکی از کتاب های خود را?

منظورم کلیشه جواب شرق Colfax! بسیاری از نقش برآب امید و آرزو در آن طبقه شاهراه. اما دنور بسیاری از ترک ها و شکاف مردم در حال سقوط را از طریق بیشتر هر روز به عنوان هزینه زندگی همچنان به افزایش است. من نوشتن یک دوم P. I. مجموعه در دنور برای P. I. داستان های ریک مالون سری بنابراین شما قطعا از دیدن برخی از دنور تاریکی از من. ریک این کتاب یکی از راه هایاست که تقریبا به پایان رسید. ریک توضیح داده شده است به عنوان یک “Gonzo” P. I. اشاره به Hunter S. Thompson, یکی دیگر از نویسندگان محبوب من. او قطعا باید بررسی counterculture و پرنیان است که باعث می شود کلرادو به طوری منحصر به فرد و خاص است.

مشاهده بیشتر در مورد مایکل استخر P. I. قصه های انتشار بر روی وب سایت خود را; او پرتاب جرقه آغاز بکار مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im