لس آنجلس (CBSLA) — یک نفر کشته و دو نفر بیشتر در معرض بیماری پس از یک آتش سوزی در یک متل در اواسط شهر منطقه است.

آتش سوزی گزارش شده در واحدهای مختلف از ونیز هتل 8686 W. ونیز بلوار. در حدود 2 صبح بیش از 100 آتش نشان بودند نیاز به خاموش کردن شعله های آتش در دو طبقه از متل با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

“وجود دارد عمدتا شعله های آتش در یک یا دو اتاق و من می دانم که حداقل دو نفر تا به حال به پرش به بیرون از طبقه فوقانی,” ساکن D. A. گفت.

ساختمان بنا به گزارش ها تا به حال هشدار دهنده دود که بیدار شد برخی از ساکنان.

“نگاه کردن درب و دیدم شعله های آتش حق در اینجا و پس از آن من شروع به ضربه زدن بر روی هر درب” ساکن Tamu Khalfani گفت. “مردم مرا باور نیست.”

آتش نشانان شعله های آتش را در عرض 40 دقیقه است.

LAFD مقامات گفت: یک مرد مرده اعلام شد در صحنه و پنج ساکنان دیگر مجروح شدند. یک مرد همچنان در شرایط بحرانی, در حالی که یک مرد و یک زن که گرفته شد به بیمارستان در گرو وضعیت به روز رسانی شده است به بیماری جدی است. آتش نشانان می گویند یک مرد است که در شرایط عادلانه و پس از درمان برای کاهش پس از آتش قرار داده بود و دیگری کاهش یافته بود را به بیمارستان منتقل زیر ارزیابی آسیب دیدگی جزئی.

یک آتش نشان بود که برای ارزیابی غیر تهدید کننده زندگی تنفسی موضوع است.

علت آتش سوزی در دست بررسی است. ونیز بلوار بسته است در هر دو جهت اما مقامات در حال تلاش برای بازگشایی westbound خطوط. رو به مشرق خطوط در حال انتظار برای اقامت تعطیل حداقل تا ساعت 10 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im