واشنگتن — Khris میدلتون ناگهان رفت و سرد کردن و کشش در برابر واشنگتن ویزاردز.

خوشبختانه برای Milwaukee Bucks او تیراندازی نگه داشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

با Giannis Antetotkounmpo خراب کردن میدلتون bounced بازگشت از پنج راست نتواند به ثمر رساند و به میلواکی نهایی نه امتیاز و ضرب و شتم دیگران Bradley Beal و واشنگتن ویزاردز 137-134 در وقت اضافه.

‘œIt بود خسته کننده’� میدلتاون گفت: از کشش سرد از اواخر مقررات اولیه در وقت اضافه. “من فکر می کردم آنها آسان عکس به نظر می رسد بزرگ است که من با ضربت بزمین کوبیدن یک اکثریت از آن زمان. رفتن به وقفه ها رفتن به عقب در دفاع همه فقط به من گفتن به تیراندازی نگه دارید.”

منچستر که به پایان رسید با 40 امتیاز ضربه 3-اشاره گر از بالای کلید با 30.2 ثانیه به سمت چپ به دیگران یک 135-132 منجر شود.

پس از Beal – که خود مستقیم دوم 50-نقطه بازی – دو رایگان پرتاب منچستر بود خراب با 7.8 ثانیه به سمت چپ و هر دو تلاش از این خط به آن را 137-134 و تروی براون جونیور 3-اشاره گر rimmed در زنگ.

‘œWe قطعا نمی خواهید (Beal) را تاریخ و زمان آخرین شات,’� دیگران مربی مایک Budenholzer گفت. “ما احساس خوش شانس است که ما ساخته شده یک بازی از آنها احتمالا پایین کشش.”

                                                                                                                                                                                                                       

Beal که تا به حال پس از آن-حرفه ای بالا 53 امتیاز از دست دادن در شیکاگو روز یکشنبه در صدر آن با 55 نقطه تلاش است که شامل 22 امتیاز در سه ماهه چهارم سال و هفت در وقت اضافه.

‘œI بود فقط قفل شده است و من فقط با داشتن سرگرم کننده گفت:” بیل اولین بازیکن در تاریخ حق رای دادن به بازگشت به عقب 50-نقطه بازی. ‘œProbably سرگرم کننده ترین بازی من تا کنون ایفا کرده است.’�

در روز کوبه برایانت یادبود در لس آنجلس, Beal شد اولین بازیکن پس از برایانت در مارس 2007 به نمره 50-نقاط به علاوه در روزهای متوالی.

‘œOh مرد که دیوانه” Beal گفت. “نمی دانم که. این که کوبه بود. که درایو خود را و که در مراسم امروز فقط به ارمغان آورد, احساس, اشک همه را به عقب دوباره.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Shabazz Napier اضافه شدن یک فصل-بالا 27 امتیاز برای واشنگتن که از دست داده است سه ،

Antetokounmpo تا به حال 22 امتیاز و 14 ریباند قبل از رسوب کردن با 1:33 باقی مانده در قوانین و مقررات برای میلواکی که موفق به کسب 17 از 19.

جادوگران بسیج از 17 امتیاز پایین به یک 123-121 سرب در Beal 3 با 1:01 باقی مانده است.

Eric Bledsoe رایگان می اندازد آن را و بعد از یک خانم توسط بیل منچستر از دست رفته نیز هست. Felipe لوپز مسدود Rui Hachimura را لیآپ تلاش کردن عبور از Beal 1:0 دوم سمت چپ و میلواکی را alley-oop بازی شیر یا خط در زنگ شکست خورده است.

‘œI احتمالا باید تو شات توپ در پایان (مقررات),’� Beal گفت. ‘œGranted Rui (Hachimura) مى نامند. من باید تو انداخت zip تصویب به او. من از نوع lobbed آن را به او پس از من او را برای شکست.’�

منچستر تا به حال حرفه ای-بالا 51-امتیاز در این تیم ها در اولین جلسه یک 151-131 میلواکی پیروزی در Jan. 28.

دیگران led 51-49 در سه ماهه سوم زمانی که منچستر گام به عقب بلوز آغاز شده 14-2 اجرا شود.

واشنگتن بسیج و نپر چهار نقطه بازی ساخته شده آن را 102-93 با 9:29 چپ در بازی و لیآپ به زودی کشیده جادوگران ظرف هفت. منچستر به ثمر رساند و چهار مستقیم امتیاز به فشار منجر به دو چهره اما Beal به ثمر رساند 17 جادوگران امتیاز و 3 خود را از آن ساخته شده 119-116 با 2:15 سمت چپ.

SHABAZZ پرش به عقب

پس از مجموع 10 امتیاز در گذشته دو بازی نپر به ثمر رساند 27 بر 10 از 13 تیر اندازی و افزود: هفت کمک می کند.

‘œHe نشده به خوبی در چند بازی” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. “من تا به حال یک گفتگو با او در این بعد از ظهر. ما نیاز بیشتر. او در آمد و به ما بیشتر است. آن را نه تنها به ثمر رساند; آن را با زور آن را با حضور.’�

نکته-INS

دیگران: گره خورده است Cincinnati Royals (81 بازی از نوامبر. 18, 1960 ‘” Nov. 21, 1961) برای سومین طولانی ترین خط از 100 نقطه بازی در تاریخ NBA. … Bledsoe به پایان رسید با 23 امتیاز و 10 کمک می کند. … Donte DiVincenzo 23 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

جادوگران: Beal (4,071) گذشت گاس جانسون و فیل Chenier با 4,057) برای جایگاه چهارم تمام وقت در زمینه اهداف ساخته شده برای حق رای دادن. … Beal نه بازی از 40 یا بیشتر نقاط گره خورده با گیلبرت آرناس برای چهارم-تمام وقت به صورت حق رای دادن. … مجبور 20-به علاوه گردش در پنج مستقیم بازی.

بعدی

دیگران: در تورنتو رپتورز در سه شنبه شب.

جادوگران: میزبان بروکلین نتز در شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de