CINCINNATI — وای شما در حال گرفتن یک ضربه بزرگ – دوباره. و شما OK یا boomers.

گاهی اوقات در تقابل امریکا دو تا از بزرگترین نسل در حال حاضر چیزی به توافق برسند: coronavirus همه گیر است smacked بسیاری از آنها در محوری در زندگی خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

برای متولدین نام پس از جنگ جهانی دوم افزایش تولد این بدان معناست که کسانی که بازنشسته هستند و یا در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی در حال دیدن 401(k) حساب و جامعه جراحان ایران به دنبال غیر قابل اعتماد در حالی که سلامت خود را در معرض خطر بالا.

وای که شد جوان, بزرگسالان در این قرن در حال گرفتن socked دوباره فقط به عنوان آنها شروع به بهبود می یابند پس از آنچه یک سرشماری محقق یافت شد رکود بزرگ ترین ضربات به شغل و پرداخت.

‘œThe طولانی مدت اثرات رکود بزرگ در millennials بود که نوع زخم,’� گفت خاکستری Thu, یک هزاره و یک اقتصاددان در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن است. ‘œAnd در حال حاضر زمانی که اقتصاد به حال در نهایت چیتی بازگشت به جایی که ما قبل از رکود بزرگ پس از آن این آمار در خصوص زمان بد و همچنین برای millennials در خاص است.’�

یکی دیگر از عوامل: وای به حال شده است متنوع ترین نسل و همه گیر است صدمه دیده مردم سیاه و Latinos نامتناسب هر دو در سلامت و مالی. ‘œThe همه گیر تابیده نور افکن عظیم نابرابری با نژاد و قومیت و جنسیت’� گفت: Christian Weller, یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه ماساچوست در بوستون.

                                                                                                                                                                                                                       

در این سال برجسته امریکا نسل شکاف به خصوص بین دو تا از بزرگترین نسل. هر دو شده اند کلیشه ای بودن خود جذب – millennials به عنوان selfie-وسواس آووکادو نان تست معتادان boomers برای اندازه ‘œmcmansions’� و زیاده روی. و هر دو احساس درد همه گیر هر چند در راه های مختلف.

‘œWhen نسل تقسیم جوانان را می دانم تنها جوانان; سن می دانید تنها سالخورده’� Landon جونز نوشت: در œGreat انتظارات: امریکا و نسل رونق نوزاد,’� خود را در سال 1980 کتاب است که با ابداع واژه boomer. ‘œAnd مثل همیشه رونق نسل را می دانم که تنها خود را.’�

Boomers بودند به دنیا آمد ‘œthe بزرگترین نسل,’� آمریکایی که جان سالم به در رکود بزرگ به عنوان کودکان و بسیج با هم برای پیروزی در جنگ جهانی دوم است. اما در حالی که نرخ تولد آهسته در طول متعاقب آن ‘œGeneration X,’� نسل هزاره گسترش در بخش سوخت مهاجرت.

Millennials شد بهترین-نسل تحصیل کرده و بیشتر به تغییر اجتماعی تنها برای پیدا کردن که افراد متعلق به نسل کمک منتخب جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهور توسط outvoting آنها در سال 2016.

                                                                                                                                                                                                                       

از این رو بی اعتنا ‘œOK, boomer!’� و افراد متعلق به نسل نیست خوشحال.

این ویروس کشته مسن آمریکایی ها بیش از دیگران است. آن را به سمت چپ بسیاری از جدا شده در صفحه اصلی به صورت ایمنی – و با احساس آنها در نظر گرفته مصرفی در تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

‘œWe شده ایم اتفاقی نسل” گفت: هنجار Wernet, 74, مدافع بازنشسته علل در اوهایو. ‘œIt infuriates ما.�

آن را ناراحت کننده برای دیدن بسیاری از افراد جوان رفتن maskless در اطراف افراد مسن Wernet گفت: حتی به عنوان فدرال بیماری کارشناسان می گویند با پوشیدن ماسک کمک می کند تا محافظت از مردم آسیب پذیر است. افراد متعلق به نسل او گفت: در حال گرفتن به لذت بردن از این سال های طلایی آنها مشغول به کار دهه برای رسیدن به.

در ضمن یک رشته از روزنامه و مجله و داستان دوبله millennials ‘œthe unluckiest نسل.’�

ریچارد فرای, یک پژوهشگر ارشد برای واشنگتن-بر اساس مرکز تحقیقات پیو می گوید: مطالعات اولیه از بیماری همه گیر نگرش نشان داده اند که افراد با دیدن آن بیشتر به عنوان یک بحران بهداشتی در حالی که بزرگسالان جوان نگرانی بیشتر در مورد تاثیر اقتصادی. اما محققان در حال پیدا کردن آمریکایی های قدیمی تر شده اند برخورد سخت تر با از دست دادن شغل هم در این رکود است.

داشتن ناهار با هم در یک رستوران عرشه در حومه سینسیناتی یک پدر و پسر به تازگی مورد بحث تفاوت در نسل انداز 2020.

‘œI به حال دوستان که گذاشته شده. من تا حدی furloughed در طول راه. من به آن عادت کرده اند,’� گفت: Chris Newsome, 36, یک هزاره که به کالج رفت زیر G. I. لایحه پس از خدمت دو تور از وظیفه ارتش در عراق و افغانستان است. کمک کرد که منابع مالی خود را از طریق رکود بزرگ اما او ‘œcertainly احساس نیش’� از این رکود.

‘œWe دیده نمی شود چیزی دقیقا شبیه به این” Newsome گفت. ‘œWe واقعا نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به. … این پیچیده, همه زندگی شخصی و حرفه ای.’�

Newsome, که با این نسخهها کار در کاریابی ، گفت: برخی از کسب و کار او با کار متوقف شد استخدام و یا تعطیل. خانواده و همسالان به حال به طور ناگهانی از خانه کار می کنند, ترک های بسیاری برای مدیریت مراقبت روز و تحصیل. Gbenga Ajilore اقتصاددان ارشد در مرکز آمریکا گفت: همه گیر مجبور است یکی از والدین در برخی از دو درآمد خانواده ها به رها کردن از نیروی کار است.

کریس پدر باک Newsome, 64, رئيس جمهور از کمبریج گروه مالی گفت: او احساس رکود بزرگ شد ‘œmore احشایی برای من و همسالان من.”

بسیاری از افراد متعلق به نسل بودند در اوج درآمد سال, ‘œsailing همراه’� نسبت به بازنشستگی زمانی که مشکلات اساسی با اقتصاد هایلایت شده توسط حباب مسکن در نهایت ظهور. اما زمان رکود اقتصادی خود وارد ناشی از خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه برای بهداشت عمومی است.

او فکر می کند که پایه باقی می ماند به اقتصاد در حال حرکت دوباره هر چند که تیره با عدم اطمینان است. Newsome می شنود و از بسیاری از همسالان که پس از “clobbered’� در سال 2008 و 2009 که آنها به فروش می رسد.

‘œEmotion به بازی می آید,’� او گفت:. ‘œThey می گویند” من نمی تواند این نوع از ضربه دوباره.”�

به گزارش ایسنا ، راب پورتمن, R-اوهایو, 64, بوده است, بالا بردن آلارم در مورد کافی پس انداز بازنشستگی در میان آمریکایی های قدیمی تر قبل از زمان رکود. او از سوی دیگر ، بن کاردین D-مریلند تحت فشار قرار دادند قانون با هدف یک پنجم آمریکایی ها نزدیک شدن به دوران بازنشستگی است که کم و یا هیچ پس انداز.

‘œA بسیاری از مردم کم در شرایط بازنشستگی پس انداز, به خصوص متولدین’� پورتمن گفت: با های اخیر کاهش دستمزد و اخراج تشدید آن است. کنگره اول COVID-19 بسته امداد افراد مجاز به برداشت پول خود را از 401(k) ‘s بدون مجازات های معمول اما که بیشتر خشک بازنشستگی پس انداز.

برایان Bascom, 30, گفت: همکار وای – در حال حاضر برخورد با یک تنبل اقتصاد – ندارد موقعیت به آب و از دست دادن شغل و یا furloughs. بسیاری از در حال حمل کالج بدهی برخی شده بود با احتیاط در مورد بازار سهام پس از دیدن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ’ پس انداز چکش در طول رکود اقتصادی ،

‘œThis ممکن است شکل خود را از آرمان ها و دیدگاه ها در مورد سرمایه گذاری, بازار,’� گفت: Bascom یک مشاور مالی با مورگان استنلی در سینسیناتی. او گفت: این مهم برای نسل خود به اصلاح هزینه های غیر ضروری – برش استارباکس اجرا می شود, مکرر, رستوران, شام یا اضافی که خدمات جریان.

اضافه کردن به قطعیت بوده است اعتراضات گسترده برانگیخت توسط مرگ و میر مردان سیاه پوست به دست پلیس. Ajilore می بیند ‘œthe همان خط نابرابر درمان’� در حال اجرا از طریق کشور COVID-19 پاسخ. ‘œThese تظاهرات در واقع ممکن است سود و انگیزه برای ایجاد یک فراگیر, بهبود,’� Ajilore گفت.

‘œWe هستید انعطاف پذیر در کشور و در حال حاضر ما بسیار تقسیم شده’� گفت باک Newsome, boomer. ‘œBut اگر سابقه هر گونه نشانه ما را به نحوی جلو و این با هم.”

وی افزود: خنده: ‘œI امیدوارم که من به اطراف به آن را ببینید.’�

___

دنبال سینسیناتی بر اساس AP خبرنگار دن سیول در https://www.twitter.com/dansewell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de