دنور — پل Millsap به ثمر رساند فصل-بالا 25 امتیاز 9-از-11 تیر اندازی و دنور ناگتس bounced بازگشت از اول خود را از دست دادن و در بخش شمال غربی به ضرب و شتم مینه سوتا تیمبرولوز 128-116 یکشنبه شب.

Millsap ساخته شده خود را برای اولین بار شش عکس از این بازی قبل از دست رفته با 54 ثانیه به سمت چپ در نیمه اول.

                                                                                                                                                                                                                       

نیکولا Jokic بود تقریبا به عنوان تیز ساخت شش تا عکس های خود را در نیمه اول و رفتن 11 از 14 از میدان. او به پایان رسید و با 24 امتیاز و جمال موری بود 19.

دنور شات 58.9% پس از ضربه 68.2 درصد در نیمه اول.

تیمبرولوز به حال نه تنها بازیکنان در دسترس است. D’angelo راسل نشسته برای استراحت در حالی که کارل-آنتونی شهرها برای حداقل دو هفته با یک خط شکستگی در مچ دست چپ. Kelan مارتین به حال 19 کار خود را بالا 21 امتیاز در نیمه اول برای مینه سوتا که دهکدهای از دست داد 31 از آن گذشته 37.

این بازی برای اولین بار در دنور برای ملک بیسلی و جوانچو Hernangomez از قطعات معامله آنها را همراه با Jarred واندربیلت به مینه سوتا در فوریه. 6.

بیسلی تا به حال 12 امتیاز در حاصل کار دو تیم به ثمر رساند اما فقط پنج در نیمه دوم.

مینه سوتا ماند با دنور با وجود کوتاه چرخش و رهبری 60-56 میدوی را از طریق سه ماهه دوم قبل از این قطعات استفاده می شود 15-3 اجرا به 73-65 شود در حاصل کار دو تیم. آنها آن را کشیده به 10 نقطه استفاده پس از سه و باز کردن یک 106-91 سرب در اوایل چهارم.

                                                                                                                                                                                                                       

تیمبرولوز به ثمر رساند نه مستقیم به عقب بر گردیم به آن اما دنور رفت و در 22-2 اجرا به دور آن.

نکته-INS

تیمبرولوز: ناگتس نشان داد تصویری ادای احترام به Beasley, Hernangomez و واندربیلت در طول یک فاصله در سه ماهه اول. … F آلن Crabbe بود به دلایل شخصی. … مربی Ryan ساندرز گفت که او انتظار دارد که راسل به بازی دوشنبه شب در دالاس.

قطعات: 73 امتیاز در نیمه اول یک فصل بالا است. … دنور در حال حاضر 10-1 مقابل بخش شمال غربی. … مربی مایکل مالون گفت: rookie مایکل پورتر جونیور به طور کامل بهبود از آسیب مچ پا است که هزینه او شش بازی قبل از همه ستاره. ‘œI فکر می کنم ما باید یک اتاق پر از بچه ها که نیست 100 درصد’� مالون گفت. “که در این نقطه از فصل؟”

بعدی

تیمبرولوز: بازی در دالاس در شب دوشنبه.

قطعات: میزبان دیترویت پیستونز در سه شنبه شب..

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im