Milton Glaser, طراح از ‘I Love NY,’ لوگو می میرد 91

نیویورک — Milton Glaser های پیشگامانه طراح گرافیک که آراسته باب دیلن را شبح با روانگردان و خلاصه تا احساسات خود را برای بومی نیویورک با ‘œI (قلب), NY,’� درگذشت, جمعه خود, 91 تولد.

باعث شد سکته مغزی و Glaser تا به حال نیز نارسایی همسرش, Shirley Glaser گفت: نیویورک تایمز.

                                                                                                                                                                                                                       

در پوستر, آرم, تبلیغات و کتاب را پوشش می دهد Glaser ایده های اسیر روح 1960 با چند روش ساده رنگ ها و اشکال. او طراح در تیم که تاسیس مجله نیویورک با خاک رس Felker در اواخر 60s.

‘œAround دفتر ما البته او برای همیشه خواهد بود یک تیم کوچک از مردان و زنان که در اواخر دهه شصت yanked نیویورک از روزنامه سردخانه و آن را تبدیل به یک مجله آمریکایی’� مجله اگهی از Glaser گفت.

به زودی شهرستان مجلات در همه جا بودند جوانه و تشبه ساده و شوخ سبک طراحی شده است.

‘œWe آورده اند مورد – هرچند کوچک – یک تغییر در ویژوال عادات مردم,’� او گفت واشنگتن پست در سال 1969. ‘�تلویزیون شرایط مردم به تقاضا تخیل.’�

اما او گفت که او تا به حال به کار خود را به نگه داشتن سبک تازه.

‘œThere را فشار زیادی به تکرار موفقیت های گذشته. که مطمئن مرگ است.’� با اشاره به یک معشوق ’60s طراحی موتیف او اضافه کرد که او نمی تواند انجام دهد یکی دیگر از رنگین کمان ‘œif من زندگی در آن وابسته است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

او تصویری حس خیلی عمیق و طرح های خود را بسیار مؤثر است که آثار او در سال های بعد حفظ شد با جمع آوری و مطالعه به عنوان هنر خوب است.

اما او ترجیح به استفاده از اصطلاح “œart’� در همه.

‘œWhat پیشنهاد من این است که ما از بین بردن اصطلاح هنر و تماس با همه چیز کار’� Glaser گفت: در خبر مربوط به مصاحبه در سال 2000 زمانی که موزه هنر فیلادلفیا میزبان یک نمایشگاه در حرفه خود. ‘œWhen این واقعا فوق العاده و حرکت آن را در یک راه خاص ما آن را بزرگ کار می کنند. ما آن را خوب زمانی که آن را انجام یک وظیفه و ما آن را بد هنگامی که آن را نتواند یک هدف است.’�

پررنگ ‘œI (قلب) نیویورک’� لوگو – هوشمندانه با استفاده از ماشین تحریر-سبک نامه به عنوان فونت – بود و خواب به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی آگهی آغاز شده در سال 1977 به تقویت دولت تصویر زمانی که جرم و جنایت و مشکلات بودجه تحت سلطه سرفصل. Glaser را طراحی رایگان می باشد.

نزدیک به یک ربع قرن بعد از تنها چند روز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 ترور او تجدید نظر آن را با اضافه کردن یک تیره اسکار به قلب قرمز و ‘œmore از همیشه’� به پیام.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI بیدار شد صبح روز چهارشنبه و گفت:” خدا من را مجبور به انجام کاری برای پاسخ به این”� او به نیویورک تایمز گفت. ‘œWhen شما از یک حمله قلبی بخشی از قلب خود را می میرد. هنگامی که شما بازیابی بخشی از قلب خود را رفته است اما مردم در زندگی خود را تبدیل بسیار مهم تر است و آگاهی بیشتر از ارزش همه چیز.’�

گلاسر در واقع تا به حال انجام کار طراحی برای رستوران ها در تخریب مرکز تجارت جهانی پیچیده است.

او در سال 1966 تصویر دیلن چهره اش ساده سیاه, شبح اما جوانه در یک شورش از رنگ در خمیده مد را در گرافیک فرم 1960s فلسفه است که اجازه مو خود را پرواز رایگان یک راه به ذهن شما را. (برای او هر چند نبود دارو الهام گرفته از تصویر: او گفت که او با اقتباس از مارسل دوشان و هنر اسلامی.)

پوستر درج شده بود در دیلن را ‘œGreatest بازدید’� آلبوم پس از آن ساخته شده راه خود را به دست میلیون ها نفر از طرفداران.

‘œIt شد, یک استفاده جدید از پوستر – سادگی که قرار بود به منظور تشویق مردم برای خرید آلبوم” � Glaser نیویورک تایمز گفت در سال 2001. ‘œThen آن زمان در زندگی خود را در فیلم ها و مجلات و هر چه. آن مرد نه به عنوان چنین اشکال فانی معمولا انجام دهد.’�

در میان Glaser را قابل توجه دیگر پروژه پوشش تصاویر مهر شومیز زبان شکسپیر; نوع طرح مانند دندان های کودک برای اولین بار مورد استفاده در دیلن پوستر و Glaser استنسیل; و یک پوستر برای بیشتر موتزارت جشنواره های رنگارنگ موتزارت عطسه.

Glaser متولد شد و در سال 1929 در برانکس و مطالعه در نیویورک کوپر یونیون مدرسه هنر و در ایتالیا.

در سال 1954 او تاسیس نوآورانه شرکت طراحی گرافیک فشار پین Studios با سیمور Chwast و دیگران. او ماند با آن 20 سال قبل از تاسیس شرکت خود را.

در سال 2009 او مدال ملی هنر.

‘œI فقط می خواهم به انجام همه چیز بود و من همیشه علاقه مند به دیدن چگونه به دور من می توانم در کشش مرزهای,’� او گفت:.

___

پولی اندرسون سابق کارمند از آسوشیتد پرس بود اصلی نویسنده این اگهی در گذشت.