مینیاپولیس اعضای شورای شهر اعلام قصد از بین بردن پلیس

مینیاپولیس (WCCO) — در بعد از ظهر یکشنبه صدها نفر از مردم بسیج در Powderhorn پارک به تماس برای تغییرات بیشتر به مینیاپولیس اداره پلیس.

نه از سیزده مینیاپولیس اعضای شورای شهر ایستاده بود تا در این مرحله به اعلام قصد خود را برای منحل کردن پلیس.

اعلام می آید پس از رئیس شورای لیزا بندر و عضو ارمیا الیسون توییتی پنج شنبه که آنها برنامه ریزی برای از بین بردن اداره پلیس.

“تعهد ما این است که برای پایان دادن به شهر ما سمی رابطه با اداره پلیس برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم” بندر گفت.

بخشی از سخنرانان چشم انداز برای یک پست-پلیس جهان شامل هدایت MPD بودجه نسبت به برنامه های جوانان و روانی و خدمات بهداشت و درمان اعتیاد.

تماس با خانواده و همسایگان و یا مددکاران اجتماعی در زمان بحران نیز پیشنهاد شده است.

“پلیس نیست حق پاسخ برای هزاران مسائل روانی از بحران خشونت خانگی تماس مواد مخدر مصرف بیش از حد” گفت: عضو شورای Phillipe کانینگهام.

کانینگهام می گوید تجدید نظر در بودجه شهرستان در اواخر این ماه با توجه به COVID-19 می دهد این شورا یک فرصت برای کشف مراحل بعدی. او همچنین گفت: آنها می توان به “هدف قرار دادن 2021 بودجه بسیار سخت است.”

“ما قصد داریم برای فردا همه ناگهانی هیچ کس برای شما به برای کمک تماس بگیرید. وجود دارد خواهد بود متفکر و عمدی در کار است که انجام تحقیقات نامزدی, یادگیری اتفاق می افتد که در یک انتقال است که اتفاق می افتد در طول زمان” کانینگهام گفت.

رهبران با سند چشم انداز جمعی صحبت در مورد از دست دادن امید با ایده اصلاح اداره پلیس.

“ما تا به حال شهروند بررسی تابلوهای دوربین بدن و رئیس اما ما هنوز در اینجا مشاهده کردن, سیاه, افراد به قتل رسیده و پارگی با تانک در خیابان های ما” میسکی نور گفت.

کوان می Montgomery نیز با سند چشم انداز جمعی گفت: “ما هیچوقت به پلیس برای ایمنی ما. ما باید نگاه به هر یک از دیگر.”

کانینگهام گفت: او هنوز نمی دانند که مردم تماس در شرایط اضطراری به جای 911.

کامل dismantlement از MPD می تواند دشوار است.

این شهر منشور نیاز به این شورا برای تامین مالی یک نیروی پلیس متناسب با جمعیت که بیرون می آید به حدود 723 افسران بر اساس برآوردهای اخیر.

برای اصلاح منشور آن را به احتمال زیاد این شورا را مجبور به قرار دادن به سوال مردم در رای مستقیم در انتخابات آینده.

MPD و افسران پلیس فدراسیون نمی بلافاصله پس از بازگشت ما درخواست دهید.

شهردار یعقوب فری به یک بیانیه در تجمع امروز:

“من کار بی وقفه با رئیس Arradondo و کنار جامعه به سمت عمیق و اصلاحات ساختاری و پرداختن سیستمیک نژادپرستی در پلیس کشت. و ما در حال آماده به حفاری در و تصویب بیشتر جامعه به رهبری, استراتژی امنیت عمومی به نمایندگی از شهرستان ما است. اما من را پشتیبانی نمی کند لغو مینیاپولیس اداره پلیس است.”

مربوط به: ‘من نه برای لغو کل اداره پلیس’: شهردار فری صحبت می کند در Mpls. اعتراض

روز جمعه مینیاپولیس شهردار یعقوب فری امضا موقت سفارش محدود (TRO) با ایالت مینه سوتا مجبور فوری پلیس اصلاحات برای مینیاپولیس اداره پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

برخی از این تغییرات عبارتند از: ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس و نیاز به افسران به گزارش و دخالت اگر نیروی بیش از حد در حال استفاده توسط یک افسر دیگر.

مینیاپولیس شهرستان به تصویب شورای TRO در طول یک جلسه اضطراری در اوایل بعد از ظهر جمعه.

ادامه مطلب: ‘لایه پاسخگویی’: شهردار یعقوب فری نشانه موقت ضابط منظور وادار کردن فوری اصلاحات در Mpls. Police Dept.

این شهر را منطقه مدرسه, دانشگاه مینه سوتا و دیگر سازمان ها و کسب و کار باید قطع روابط با این گروه در گذشته 12 روز پس از 46 ساله جورج فلوید درگذشت در حالی که دستگیر شدن توسط چهار شرکت-افسران سابق. همه اتهامات و همه در بازداشت هستند.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de