MORENO VALLEY (CBSLA) — Riverside County مقامات بهداشتی می گویند جزئی که بخشی از این گروه بود که تخلیه از مرکز از شیوع کروناویروس در چین گرفته و به پایگاه هوایی رزرو مارس گرفته شده است به یک بیمارستان دوشنبه شب پس از در حال توسعه یک تب.

(اعتبار: CBS)

جزئی بود که همراه با پدر و مادر گرفته بود به کنار رودخانه دانشگاه نظام سلامت-مرکز پزشکی برای تست و مشاهده با توجه به Riverside County بهداشت عمومی. این دو در میان 195 مسافران بودند که پرواز از چین در هفته گذشته و قرار داده شده در زیر دو هفته قرنطینه فدرال.

شهرستان مقامات بهداشتی می گویند آزمایش نمونه ها خواهد شد و فرستاده شده به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, با این نتایج انتظار می رود بعد از این هفته.

وجود دارد که شش مورد تأیید از coronavirus در کالیفرنیا با یک در لس آنجلس و اورنج کانتی. دیگر موارد در شمال کالیفرنیا شهرستانهای استان است. وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در شهرستان ریورساید.

اما ترس از وقوع در ادامه به کوه به عنوان تلفات به 427 و 20,500 موارد تایید شده در سراسر جهان است. وجود دارد در حال افزایش گزارش از بیگانه ستیزی اطراف این بیماری و درخواست آنلاین با بیش از 13000 امضا خواستار همه مدارس در الحمرا Unified School District – که اکثریت دانش آموزان چینی – بسته شود تا از وقوع به پایان می رسد.

Riverside County مقامات بهداشت عمومی نیز گفت: فرد دیگری که وارد سهل انگار در یک پرواز از چین دوشنبه نیز قرار داده شده تحت قرنطینه فدرال و انتقال به پایگاه هوایی رزرو مارس. جدید مسافر بدون علامت است اما در نظر گرفته شد به مارس “از فراوانی از احتیاط و چون از سفر خود سابقه” به مقامات گفت.

جدید مسافر خواهد بود نگه داشته و دور از 195 دیگران که وارد هفته گذشته حداقل تا فوریه. 6.

این اقدامات احتیاطی اضافی برای تازه قرنطینه مسافر در خط با دقیق محدودیت های مسافرتی است که به اثر رفت یکشنبه شب. این محدودیت شامل انکار ورود برای اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر و اجباری قرنطینه برای شهروندان ایالات متحده که به چین هوبئی که در آن شیوع سرچشمه در دو هفته قبل از بازگشت به ایالات متحده آمریکا بازگشت شهروندان از بقیه سرزمین اصلی چین را تحت نمایش درمانی در انتخاب پورت های ورودی و به صورت دو هفته از خود نظارت قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im