لاس وگاس — در میان ورزش های پر از آخر هفته که شامل قهرمانی سنگین وزن بوکس بازی و مسابقه نسکار در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر طرفداران هاکی یادآور شد در مورد اعتقاد به معجزه در شب شنبه.

قبل از بازی بین وگاس شوالیه طلایی و Florida Panthers عضو 1980 تیم المپیک ایالات متحده مفتخر شد در بزرگداشت سالگرد 40 از تیم حماسی اجرا به مدال طلا در Lake Placid, New York.

                                                                                                                                                                                                                       

“من فکر می کنم به عنوان زمان رفته است, من تا به حال لذت بیشتر برای من فرصت خوبی است که من تا به حال و قادر به ایجاد که تیم و چگونه از آن همه کار می کرد و من می تواند یک بخشی از آن” جان هارینگتون گفت. “من فکر می کنم که به عنوان سال رفته اند که این فروتنی به فکر می کنم که من بخشی از آن است. من با فروتنی چون هنوز در حال صحبت در مورد 40 سال بعد و من به اندازه کافی خوش شانس را به بخشی از آن.”

تنها از دست رفته بازیکنان بودند Mark Johnson که سر مربی ویسکانسین زنان تیم هاکی باب Suter که در سال 2014 و رو به جلو خوانده شده را علامت Pavelich بود که آمریکا در سال گذشته به اتهام تجاوز و حکومت بی کفایت ذهنی برای محاکمه. نیز از دست رفته بود مربی گیاه بروکس که کشته شد در یک تصادف در سال 2003.

در این مراسم از 40 سال به روز دقیق veteran پخش Al Michaels خواسته جهان “آیا شما به معجزه اعتقاد داری ؟” به اوج خود رسید دو روز جشن که شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی این تیم در طول یک تجمع و ملاقات و خوش آمد می گوید با طرفداران در شب جمعه.

“زنده معجزه” در اصل برنامه ریزی شده برای UNLV توماس و ماک مرکز در بعد از ظهر شنبه لغو شد با توجه به ضعیف فروش بلیط.

شنبه sellout جمعیت استقبال مایکلز و سابق المپیک با شور و شوق و غرور ارائه آنها را با تشویق ایستاده و یک صاعقه وار “ما-یک!” شعار آنها خارج شد یخ پس از فلوریدا الکساندر Barkov و وگاس’ حداکثر Pacioretty در زمان مراسم افتتاحیه جن از تیم ایالات متحده آمریکا کاپیتان مایک Eruzione.

                                                                                                                                                                                                                       

NHL شبکه تحلیلگر برایان لاتون که شد اول ما متولد بازیکن هاکی پیش نویس اول به طور کلی در پیش نویس ورود به NHL زمانی که او گرفته شده بود در سال 1983 توسط مینه سوتا در شمال ستاره گفت: اگر چه این لیگ بود و نه شبیه به آمریکایی متولد بازیکنان در آن زمان تماشای تیم اعتصاب طلا به او یک پیچ از اعتماد به نفس او می تواند به سطح بعدی بازی.

“شما می توانید تعداد دور اول میدارد که آمریکا از یک سو به عقب و سپس گفت:” لاتون است که هنوز هم تنها در ایالات متحده دبیرستان بازیکن هاکی می شود پیش نویس اول به طور کلی و یکی از تنها هشت آمریکایی ها گرفته شود برای اولین بار به طور کلی. “آن کانادا بازی و کانادا تنها و من احساس کردم که من برای اولین بار چند سال در لیگ. برای من آن را به طور قابل توجهی مهم است. من یک بازیکن بزرگ در NHL اما بدیهی است که فقط موجب هیچ کس دیگری آن را انجام داده قبل از -من اولین بار بود آمریکا تا کنون انتخاب اول و تمام چیزهای که در برخی از راه های کوچک امیدوارم با کمک دیگر بچه های پایین جاده ها است.”

شوالیه طلایی مدیر کل کلی McCrimmon گفت: در حالی که این فوق العاده ای بود داستان ورزشی – یکی بود که وقایع در چند فیلم مهمترین 2004 motion picture “معجزه” – آن را باز جن رها کردن برای تکامل هاکی روی یخ در ایالات متحده است.

“این یک رویداد مهم در رشد هاکی در ایالات متحده McCrimmon گفت. “هنگامی که شما مقایسه چشم انداز ایالات متحده بازیکنان امروز با آنچه در آن می شده اند که در آن زمان این باور نکردنی است که چگونه این ورزش رشد کرده است. من فقط فکر می کنم آن بود در پایان مقابل از رشد فوق العاده ای در این ورزش در ایالات متحده آمریکا”

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/tag/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im