دو دنور کنسرت میله میله برای فوریه 1 نیست اتفاق می افتد: میراندا لمبرت اتحاد دوباره او در عرصه گیگ و Michael Kiwanuka لغو خود را نشان می دهد به طور کامل.

بیش از آن بیمار برای انجام, کشور, ستاره لامبرت که برنامه ریزی شده بود به بازی پپسی در شهر دنور امشب مجبور به بازگشت از, تغییر زمان کنسرت برای 2 مارس. تمام بلیط مفتخر خواهد بود در تاریخ جدید است.

لمبرت نیز موکول دیروز ژانویه 31, کنسرت, در, Salt Lake City, ارسال توضیح زیر به Facebook:

“من با عرض پوزش من به reschedule امشب نشان می دهد. من انجام شده است همه چیز را در قدرت من به 100% اما صدای من است نه فقط وجود دارد. حتی نزدیک. من خیلی متاسفم که اجازه دهید همه پایین. پس من نه ما فکر این امر می تواند بهتر به عقب آمد و به خانواده بهترین نشان می دهد ما می توانیم” او نوشت.

“من هستم درمانی و استراحت و دعا من بهتر خواهد بود به بازی دنور فردا,” او اضافه شده است. “با تشکر برای درک و لطفا می دانم که قلب من شکسته است و بیش از این باشد.”

طرفداران شده اند حمایت شده است.

“من در دنور و من می خواهم به جای شما reschedule از یک پیش فرض نمایش” یک وزن در اضافه میکند: “هیچ جرم.”

دیگری نوشت: “من بلیط برای این کنسرت دنور. من شده است به هر یک از شما تا به حال در اینجا. جای من می خواهم شما سالم باشد و همه در, نه فقط به خاطر ما بلکه برای خود را, بنابراین شما هیچ بدتر! لطفا از خودتان مراقبت کنید و احساس می کنید بهتر است! #AlwaysLoveYa”

ترافیک مجبور Kiwanuka برای انصراف از او در فوریه 1 دنور فرفره در گوتیک تئاتر پس از یک حادثه تعطیل I-80 ساخت آن غیر ممکن است برای او برای رسیدن به زمان.

“دنور ما فوق العاده غمگین,” او نوشت: در بیانیه ای. “عمده ترافیک تصادف در بزرگراه بین ایالتی 80 تبدیل شده چه باید آسان درایو را به یک ظرف غذا. خوشبختانه نه مایکل و نه هر کسی که در این سفر درگیر شدند در این حادثه اما پس از نگاه کردن به همه گزینه های در دسترس آن است که متاسفانه غیر ممکن است برای کنسرت امشب را در گوتیک تئاتر. دنور شما عالی هستند و آن را یک اولویت برای بازگشت به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. بازپرداخت پردازش خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de