ماموریت در لبه: San Juan Capistrano حذف Junipero Serra مجسمه برای ترس از Defacing

سان جوان کاپیسترانو (CBSLA) — San Juan Capistrano یک ماموریت در لبه پس از معترضان مخدوش و سرنگون دو مجسمه از کشیش کاتولیک Junipero Serra در سراسر کشور این هفته است.

در روز سه شنبه ماموریت خود را برداشته خود مجسمه کشیش برای محافظت از آن را از نابودی ممکن است.

در مرکز شهر لس آنجلس بیش از آخر هفته ده ها تن از بومی فعالان yanked یک مجسمه سررا کردن پایه آن در الورا سنت که در آن L. A. تاسیس شد 240 سال پیش.

کسانی که آن را آورده پایین آن را به نام “بزرگداشت نفرت تعصب و استعمار است.”

“این فقط آغاز است از شفا که باید رخ می دهد در میان مردم ما” یک قاره به جمعیت گفت: پس از این مجسمه افتاد.

در سان فرانسیسکو در روز جمعه معترضان در زمان پایین سرا مجسمه نیز وجود دارد.

UC ریورساید تاریخچه پروفسور استیون Hackel که در نظر گرفته شده است یکی از پژوهشگران برجسته در سرا گفت: راهب صومعه فرانسیسکن است یک بحث شکل است که دیده می شود به عنوان یک رهبر آورده است که مسیحیت و تمدن به کالیفرنیا در 1700s و یک عامل از امپراتوری اسپانیا که تحت درمان با آمریکایی های بومی با خشونت.

“او تا به حال خواهد شد, اداری, مهارت نیروی محرکه برای ایجاد بسیاری از ماموریت در کالیفرنیا” Hackel گفت.”[او] در کونی, و یا برخی از نوع فیزیکی پرخاشگری بود که راه خود را از اصلاح مردم متمرد و البته در جهان امروز ما را در نظر بگیرید که به طور غیر قابل قبول است.”

سان جوان کاپیسترانو parishioners در حال حاضر ویران شده که یک قطعه از تاریخ از بین رفته است.

“بسیاری از چیزهای بد اتفاق افتاده در کشور ما همراه با بسیاری از چیزهای خوب” گفت: صاحب کسب و کار این کاربر مک دونالد. “من فکر می کنم مجسمه نگه داشته شود در جای خود خوب است لحظه ای تدریس برای آموزش بچه ها در مورد بخشی از تاریخ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de