می سی سی پی می تواند نوار مؤتلفه نمادی از پرچم دولت

جکسون از دست ندهید. می سی سی پی — قانونگذاران می تواند رای این آخر هفته برای حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم نمادی است که تحت تشدید انتقاد در هفته های اخیر در میان سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

با مردم و در برابر جریان پرچم جمع آوری شد و در دولت و کنگره در صبح روز شنبه به مجلس وارد شدند.

                                                                                                                                                                                                                       

کارن هولت از ادواردز می سی سی پی بود با چند نفر درخواست قانونگذاران به اتخاذ یک بنر جدید با ماگنولیا است که هر دو درخت دولت و دولت گل و با ستاره ها به نمایندگی از می سی سی پی به عنوان 20th دولت است. او گفت: این امر نشان دهنده ‘œjoy بودن یک شهروند ایالات متحده,’� بر خلاف زمان پرچم.

‘œWe نمی خواهید هر چیزی را در حال پرواز بر فراز آنها طغیان اعتلای خود که بغل بر روی یک کشنده گذشته’� هولت گفت.

دن Hartness از Ellisville, می سی سی پی رفت و خارج از کنگره حمل یک قطب بود که هر دو پرچم آمریکا و جاری می سی سی پی پرچم. او گفت: در حال حاضر پرچم دولت می پردازد ادای احترام به کسانی که مبارزه در جنگ داخلی.

‘œBeing یک جانباز که برای من مهم است که شما به یاد داشته باشید این بچه ها که مبارزه در نبرد آیا آنها در سمت راست یا طرف اشتباه,’� Hartness گفت.

می سی سی پی است که آخرین پرچم دولت که شامل مؤتلفه نبرد آرم – یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید.

قانونگذاران می تواند جدیدی می سی سی پی پرچم بدون مؤتلفه تصاویر. و یا آنها می تواند ضربه فرار موضوع به یک ایالت در انتخابات و دادن رای دهندگان گزینه های که ممکن است یا نه ممکن است شامل زمان بنر.

                                                                                                                                                                                                                       

این نبرد نشان شده است در گوشه سمت چپ-بالا از می سی سی پی, پرچم, پس از سال 1894. سفید supremacists در قوه مقننه آن را قرار داده وجود دارد در واکنش به این قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

می سی سی پی دیوان عالی کشور حکم در سال 2000 که پرچم فاقد جایگاه رسمی. دولت قوانین به روز شده در سال 1906 و در بخش برخورد با پرچم بودند انجام نشده رو به جلو است. قانونگذاران مجموعه یک پرچم در انتخابات در سال 2001 و رای دهندگان نگه داشته شورشی با مضمون طراحی شده است.

اما این پرچم باقی مانده است تفرقه در یک دولت با 38 درصد جمعیت سیاه. همه از دولت در دانشگاه ها و شهرهای مختلف و استان ها را متوقف کرده اند و پرواز آن به دلیل مؤتلفه نماد که نژادپرست است.

کسب و کار تاثیر گذار مذهبی, آموزش و پرورش و ورزش گروه تماس در می سی سی پی برای رها کردن مؤتلفه نماد است. پرچم حامیان می گویند بنر باید به سمت چپ به تنهایی و یا قرار دادن در این ایالت رای گیری برای رای دهندگان برای تصمیم گیری سرنوشت خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت سالانه جلسه قانونی است که تقریبا بیش از آن طول می کشد دو سوم اکثریت مجلس نمایندگان و سنا به در نظر گرفتن لایحه پس از عادی مهلت گذشت. رهبران کار کرده اند برای حفظ آن اکثریت. کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت که او نمی خواهد وتوی لایحه اگر قانونگذاران با تصویب یک.

____

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.