می سی سی پی, چهره فرضی در مؤتلفه نماد در پرچم

جکسون از دست ندهید. — از فعالان جوان که در راه اندازی یک جنبش اعتراضی پس از جورج فلوید مرگ در حال آوردن انرژی تازه به طولانی نهفته بحث در مورد مؤتلفه نبرد آرم که supremacists تعبیه شده در می سی سی پی امور خارجه پرچم بیش از 125 سال پیش.

ضد نژادپرستی تظاهرات را سرنگون مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر ایالات متحده در روزهای اخیر و حتی نسکار ممنوع نمایش rebel flag. اما می سی سی پی شده است holdout برای سال ها در نمایش آرم در گوشه بالای سمت چپ آن پرچم.

                                                                                                                                                                                                                       

کالیفرنیا ، تیت ریوز رد این ایده از یک قانونی رای دادن در پاک کردن این نماد است. اگر پرچم است که به طراحی دوباره “باید آن را به افرادی که این تصمیم نه پشت درهای بسته مقابله با یک دسته از سیاستمداران در جکسون,’� ریوز گفت: در این هفته.

اشاره صرف از بین بردن مؤتلفه نشان از می سی سی پی به جنبش در آوردن پرچم خشم مدافعان آن که مردم را به ترک دولت اگر آنها آن را دوست ندارم.

این موضوع به دست آورده حرکت جدید پس از فلوید کشته شد در ماه گذشته توسط پلیس مینیاپولیس. هزاران نفر از مردم ژوئن 6 در مرکز شهر جکسون برای یک اعتراض سازمان یافته توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. یکی از سازمان دهندگان 18 سال Maisie قهوه ای, خواندن یک لیست از خواسته ها است که آغاز شده با ‘œthe حذف همه متفق نمادها و خاطرات.’�

با صدای بلند تشویق رز از لحاظ نژادی متنوع جمعیت در یک خیابان در خارج از فرماندار عمارت. ریوز بود و نه خانه به شنیدن آن است. او به خارج از شهر با خانواده اش.

                                                                                                                                                                                                                       

می سی سی پی با 38 درصد جمعیت سیاه, هنوز ده ها تن از شورشیان سرباز مجسمه خارج courthouses. آن را نیز دولت تنها با یک پرچم است که شامل مؤتلفه نبرد آرم – یک زمینه قرمز با آبی X نقطه چین با 13 ستاره سفید.

ریوز بارها خودداری از پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد اینکه آیا او فکر می کند این پرچم به درستی نشان دهنده دولت است. سال اول فرماندار اعلام مارس به مؤتلفه ماه میراث.

می سی سی پی با استفاده از مؤتلفه نماد در پرچم خود را از سال 1894 زمانی که سفید supremacists در دولت به تصویب رسید و از آن پس از بازسازی است. گرجستان قرار داده زیادی مؤتلفه نبرد نماد در آن پرچم دولت در سال 1956 طی یک واکنش به جنبش حقوق مدنی. که دولت پاکسازی نماد از بنر خود در سال 2001 – همان سال می سی سی پی رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن آن را بر روی پرچم خود را.

در طول دو خبر کنفرانس این هفته ریوز تنها تکرار آنچه که او گفت: در طول سال 2019 والی نژاد – اگر پرچم در حال رفتن به تغییر آن باید انجام شود توسط یک ایالت در انتخابات. او گفت: هر سی سی پی مقیم می تواند یک شروع جدید رای گیری ابتکار عمل که نیاز به امضا از بیش از 100 ، 000 رای دهندگان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWhen مردم بر این باورند که زمان برای تغییر پرچم که پرچم تغییر خواهد کرد,’� ریوز روز دوشنبه گفت:.

قهوه ای که متولد شد و چند ماه پس از سال 2001 می سی سی پی پرچم انتخابات گفت: او کمی صبر برای فرماندار موقعیت.

‘œI احساس می کنید مانند آن است که یک پلیس-به می گویند: “من قصد دارم به شما اجازه می سی سی پی تصمیم’ به جای ایستادن یک اشتباه,’� قهوه ای گفت:. ‘œFor می سی سی پی نشان می دهد که آن را در مورد مراقبت از شهروندان خود را که سفید نیست آنها را به پرچم.”

تصویب یک قانون برای تغییر پرچم را وتو-اثبات دو سوم اکثریت جمهوری خواه-چراغ قوه مقننه. برخی از قانونگذاران این هفته گفت که آنها در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف دو حزبی برای رسیدن به این حاشیه اما آنها تصدیق آن دشوار است. چند قانونگذاران در آغوش پرچم و بسیاری فکر می کنم خود را در مشاغل سیاسی خواهد بود خراب رای برای تغییر.

George C. باند, رهبر, می سی سی پی تقسیم فرزندان جانبازان مؤتلفه گفت: قانونگذاران باید درگیر در معاملات سیاسی به تغییر پرچم. او گفت: گروه های نفرت دارند ‘œmisused’� این مؤتلفه نماد و می سی سی پی که سربازان گارد ملی انجام داده اند پرچم دولت به نبرد با شروع جنگ آمریکا و اسپانیا و در ادامه به زمان جنگ با تروریسم.

‘œThat پرچم به آنها نشان داده صفحه اصلی نشان داده می سی سی پی” پیوند گفت.

2001 پرچم رفراندوم شامل یک پیشنهاد به جای مؤتلفه آرم با یک مستطیل آبی رنگ در صدر محافل ستاره سفید به نمایندگی از می سی سی پی به عنوان 20th دولت است. تمسخر منتقدان از آن به عنوان ‘œpizza پرچم.’�

های مختلف طراحی شده است به دست آوردن کشش چند سال گذشته با مردم پرواز آن را در خانه های خود و کسب و کار. این ‘œStennis پرچم” اتحاد قرمز میله در هر دو پایان و یک مرکز صدر با ستاره های آبی – 19 آنهایی که کوچک محاصره زیادی 20th یکی. پرچم طراحی شده توسط جکسون هنرمند Laurin Stennis نوه وزیر بهداشت ، John C. Stennis که در خدمت 41 سال قبل از بازنشستگی در سال 1989.

سالمند Stennis بود segregationist از حد از کار خود را. نوه اش را رد کرد که طرز فکر کرد و گفت او می خواهد طراحی برای متحد کردن دولت است. منتقدان می گویند, می سی سی پی باید اتخاذ یک پرچم با هر اتصال به سناتور سابق.

براون گفت: می سی سی پی رهبران سیاه زندگی توجه می خواهید بحث های عمومی در مورد یک امکان جدید پرچم, طراحی, طراحی از ایده های متنوع گروه از مردم است.

تمام هشت از می سی سی پی دانشگاههای متوقف پرواز پرچم سال پیش به دلیل مؤتلفه نماد است. بسیاری از آن را برداشته و پس از یک supremacist کشته نمازگزاران در یک کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015.

سیاه و سفید و رهبران مذهبی در می سی سی پی با صدور بیانیه ای روز شنبه خواستار پرچم ‘œa منبع اصلی مخالفت و نارضایتی.’� دو ده در یک کنفرانس خبری, اصرار قانونگذاران به حذف مؤتلفه نماد است. گفتند یک رای در سراسر ایالت خواهد بود تفرقه.

رونی Crudup Sr. اداری اسقف برای کمک هزینه تحصیلی بین المللی کلیساها گفت که وقتی پدرش و دیگر سیاه و سربازان بودند و با هم در لباس خود را لباس پس از بازگشت به می سی سی پی از جنگ کره و یک مرد سفید پوست با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در برابر آنها و به آنها گفت که هیچ چیز تغییر کرده بود.

‘œBy نه تغییر پرچم” Crudup گفت: “ما در حال گفت و به جهان:” هیچ چیز تغییر کرده است.'”

____

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de