می سی سی پی به دنبال ممنوعیت سقط جنین برای نژاد و جنسیت و ژنتیک خطا

جکسون از دست ندهید. — سی سی پی مقننه جمهوری خواه به رهبری است تلاش برای محدود کردن دلایل زنان ممکن است به دنبال سقط جنین پس از دادگاه های فدرال مسدود و محدودیت زمان است که دولت سعی کردم برای قرار دادن در این روش در دو سال گذشته.

سقط جنین را ممنوع می باشد اگر به دنبال یک دلیل از نژاد و جنسیت و یا اختلال ژنتیکی جنین زیر یک لایحه که به تصویب کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان روز سه شنبه. تنها استثنا خواهد بود در مورد یک اورژانس پزشکی است. کشورهای دیگر شده اند شکایت بیش از قوانین مشابه و مخالفان سوال که آیا می سی سی پی دعوت از یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه بیش از سقط جنین.

                                                                                                                                                                                                                       

خانه بیل 1295 حرکت به مجلس برای بحث بیشتر.

‘œWe تا به حال سابقه جامد از حمایت pro-life اقدامات و ما می خواستیم به ادامه آن� قضایی مجلس B رئیس کمیته نیک Bain یک جمهوری خواه از قرنتس در گفت و توضیح داد که چرا خود را به کمیته تصویب این لایحه است.

هر کسی که انجام سقط جنین به دلیل نژاد و جنسیت و یا اختلال ژنتیکی می تواند به صورت یک سال به 10 سال زندان. زن نیاز به سقط جنین خواهد و نه مجازات.

دموکراتیک تشکر. سونیا ویلیامز-بارنز از گولفپرت برابر این لایحه رای دادند.

‘œWomen باید حق انتخاب را برای خود و اینکه آیا آنها می خواهید به کودک یا نه’� ویلیامز-بارنز گفت: پس از جلسه کمیته.

او پرسید که آیا زنان حتی می دانم در مورد پتانسیل ژنتیکی ناهنجاری های اولیه به اندازه کافی در دوران بارداری در نظر گرفته است. می سی سی پی از قانون ممنوعیت سقط جنین در هفته 20, در مورد نقطه میانی تمام مدت بارداری.

                                                                                                                                                                                                                       

صحبت از اختلال ژنتیکی بخشی از بیل ویلیامز-بارنز گفت: ‘œMy نگرانی است که شما را به این کودک است که این کمبودها اما در عین حال شما می رویم به او هیچ گونه کمک پزشکی یا مراقبت در منزل کمک برای کودک؟”

همانطور که از ماه فوریه نه متحده را ممنوع سقط جنین بر اساس جنسیت, دو ممنوع کرده و آن را بر اساس نژاد و دو ممنوع کرده اند آن زمانی که جنین ممکن است یک ناهنجاری ژنتیکی با توجه به Guttmacher موسسه یک گروه تحقیقاتی است که پشتیبانی از سقط جنین.

میسوری تنها دولت است که ممنوع اعلام کرده است ، کنتاکی ممنوعیت در تمام سه دلیل بوده است را در خود نگه دارد با حکم دادگاه.

می سی سی پی به مدت طولانی مورد نیاز 24 ساعت مدت زمان انتظار برای سقط جنین. افراد زیر سن قانونی نیز باید برای به دست آوردن اجازه از پدر و مادر خود را و یا یک قاضی.

در سال 2018 می سی سی پی تلاش برای تصویب یک قانون است که ممنوعیت ترین سقط جنین در 15 هفته. دولت تنها کلینیک سقط جنین شکایت کرد به زودی پس از یک لایحه امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت یک جمهوری خواه است. یک منطقه فدرال قاضی مسدود قانون از مصرف اثر.

                                                                                                                                                                                                                       

همان قاضی صادر گسترده تر حاکم بعد گفت: 15-هفته ممنوعیت خلاف قانون اساسی است چرا که این امر منع سقط جنین قبل از زنده ماندن این نقطه که در آن یک جنین می تواند زنده ماندن در خارج از ، یک دادگاه تجدید نظر فدرال موافقت با منطقه قاضی حاکم و مقامات دولتی گفته اند که آنها را بپرسید دیوان عالی ایالات متحده در نظر گرفتن این مورد.

با علاوه بر این از محافظه کار قاضیان دادگاه عالی ایالات متحده در سال های اخیر, می سی سی پی است که یکی از چند کشور که تصویب کرده اند محدودیت های سقط جنین. برخی از قوانین با هدف ترغیب دادگاه چالش ها به دنبال سرنگونی Roe v. Wade مهم 1973 حکم دادگاه عالی که قانونی کردن سقط جنین در سراسر کشور.

حتی به عنوان قانونی مبارزه با بیش از سی سی پی 15-هفته ممنوع بود و هنوز هم در جریان دولت قانون به تصویب یک لایحه در سال گذشته به ممنوعیت ترین سقط جنین در هنگامی که جنینی فعالیت قلبی تشخیص داده می شود که می تواند در حدود شش هفته قبل برخی از زنان می دانم که آنها باردار هستند. برایانت امضا این لایحه که می شده اند یکی از دقیقترین قوانین سقط جنین در ایالات متحده

____

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>