میچل Bogdanovic منجر جاز گذشته نیکز 112-104

نیویورک — داناون میچل و Bojan Bogdanovic هر یک به ثمر رساند 23 امتیاز و یوتا جاز نگه داشته و جشن گرفتن در بخشی از برنامه خود را با ضرب و شتم نیویورک نیکز 112-104 در شب چهارشنبه.

رودی Gobert تا به حال 18 امتیاز و 14 ریباند برای جاز که برنده سوم خود را مستقیما در برابر یک تیم خوب زیر .500 از کنفرانس شرق. یوتا متصلب تا 129 و 126 امتیاز در پیروزی بر واشنگتن و کلیولند به ترتیب پس از آن هرگز trailed مقابل نیکز.

                                                                                                                                                                                                                       

جاز کشیده در یک نیمه بازی در غرب از جایگاه چهارم Houston Rockets که نیکز با تعجب 125-123 پیروزی در روز دوشنبه.

اما نیویورک نمی تواند پیگیری که به سرعت در حال سقوط به یک 17-نقطه سوراخ و در آن دو بازی برنده خط خط جامعی.

ژولیوس Randle تا به حال 32 امتیاز و 11 پرتاب ریباند برای نیکس و بابی Portis آمد کردن زمین برای 21 امتیاز. Elfrid Payton بود 20 امتیاز نه کمک و هفت ریباند.

اسپایک لی بود نه در کرسی یک روز پس از تعهد برای حضور بیشتر نیکز در بازی های خانگی این فصل پس از جر و بحث با ماموران امنیتی روز دوشنبه گفت که او تا به حال به استفاده از ورودی های مختلف برای رسیدن به courtside نقطه.

مقدار زیادی از طرفداران دیگر دور مانده و در شب هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از صندلی های خالی و اعلام کرد جمعیت فقط 16,588 برای سومین بازی از نیکز’ پنج بازی homestand.

                                                                                                                                                                                                                       

جاز در آمد پیشرو NBA در 3 نقطه در صد در 38.5%. آنها آمار تنها 10 36 (27.8%) در چهار شنبه اما کم بود عمدتا به دلیل میچل و رویس اونیل هر ترتيب 1 تا 7.

یوتا ضربه به اندازه کافی از آنها را به سریع منجر ماند و با خیال راحت جلوتر از وجود دارد.

یوتا آغاز شده و 4 از 6 پشت قوس 23-11 منجر شود که در آن تحت فشار قرار دادند به 33-16 زمانی که اردن کلارکسون دو پرتاب آزاد پس از خراب در 3 نقطه با تلاش دو دقیقه در سمت چپ باز سه ماهه.

نیکز به حال آن را به 64-54 در حاصل کار دو تیم شد و در عرض سه در چند نوبت در اوایل سه ماهه سوم. اما یوتا به سرعت دوباره به فشار منجر به دو رقمی و سپس آن را منفجر باز در اوایل چهارم.

R. J. Barrett که گره خورده خود را نجومی بالا با 27 امتیاز در دوشنبه را اولین هدف زمینه تا زمانی که وجود دارد بیش از دو دقیقه در نیمه اول. او به پایان رسید و با 14 امتیاز.

                                                                                                                                                                                                                       

نکته-INS

جاز: Mitchell متولد شد و در Elmsford نیویورک بود و جمعیت زیادی از طرفداران تبریک به او هنگامی که او بر روی دادگاه در طول pregame warmups. … یوتا موفق به کسب چهار جلسات.

نیکز: نیویورک بدون پشتیبان مرکز Mitchell رابینسون به دلیل درد سمت چپ بيشتر است. … G دنیس اسمیت جونیور باقی مانده است در حالی که در تصادم پروتکل اما G/F رخی بولاک بازگشت.

سوپر بورس

بازی را برجسته NBA دو دقیق ترین بورس تا به حال رابینسون شده قادر به بازی. او در حال تیر اندازی 73% و Gobert در آمد ساخت 69.6%.

بعدی

جاز: بازدید از بوستون سلتیکز در روز جمعه.

نیکز: میزبان Oklahoma City Thunder در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>