مخلوط درآمد کارگران کمتر دریافت کمک های همه گیر تحت مراقبت عمل

لس آنجلس (CBSLA) — تسکین ممکن است در راه برای مخلوط درآمد کارگران در کالیفرنیا است.

کسانی که فایل هر دو W2 و 1099 درآمد — بسیاری از آنها در صنعت سرگرمی — پرداخته شده است کوچکتر مزایای بیکاری تحت مراقبت عمل می کنند که تنها در نظر W2 درآمد.

مانند بسیاری در هالیوود, امید, شاپیرو یک کار بازیگر با یک کار جانبی که اغلب بیش از اقدام او ، در حالی که او بازیگری شغل در نظر گرفته W2 درآمد دیگر او دیگر درآمد هستند ظ طریق یک 1009-ED.

“من 1099 درآمد است که احتمالا 75 تا 80 درصد از درآمد من,” او گفت:. “در حال حاضر که مراقبت در عمل بیش از 600 دلار است رفتن به دور من را به $83 یک هفته به خاطر آنها به دنبال در 1099 درآمد است که بیشتر از درآمد است.”

بازیگر و پاره وقت و مدیر خلاق بن هرمس گفت: او تخمین می زند او را از دست داده و در نزدیک به 6000 $از ماه مارس به دلیل مخلوط درآمد.

“من دریافت باقیمانده به عنوان یک بازیگر برای کارهایی که من سه تا 15 سال پیش که تنها W2 درآمد من در سال 2019,” او گفت:. “بقیه 90% بود 1099.”

با توجه به نقص در مراقبت عمل می کنند اگر یک کارگر است هر W2 درآمد آنها نمی تواند درخواست برای این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه. این بدان معناست که هر 1099 درآمد محسوب نمی شود به شدت کاهش هفتگی خود از مزایای.

“من مقدار سود بود و در واقع تنها پاداش برای من در 93 دلار در هر هفته” هرمس گفت. “$93! و که در جنوب کالیفرنیا است.”

این هفته در کنگره آدام شیف معرفی یک لایحه که اجازه می دهد کسانی که با مخلوط درآمد به درخواست به PUA.

“به طوری که آنها می توانید انتخاب کردن برای دریافت سود بیشتر,” شیف گفت. “و اگر آنها خارج شدند و به طور کامل وجود دارد یک فرصت برای دریافت پرداخت که عطف به ماسبق.”

اما برای افرادی مانند هرمس شاپیرو و کلی Dukat — که دریافت ریز هفتگی منافع آنها نخواهد بود واجد شرایط برای هر پرداخت.

“من معتقدم که آنها باید هر قصد خوب برای کمک به مردم در وضعیت ما, مشکل با این لایحه این است که آن مشرف بسیاری از مسائل ما در برخورد با ساخت امتیازاتی که من فکر می کنم خواهد بود صدمه زدن به ما.” -که???

این لایحه اجازه نمی دهد فردی متحده به تصمیم گیری و زمانی که برای اجرای پوشش گسترده اما شیف گفت: او فکر می کند در کالیفرنیا و بسیاری از کشورهای دیگر انتخاب خواهد شد در. او گفت که او امیدوار است این لایحه خواهد بود گنجانیده شده و به آینده از 3 تریلیون قهرمانان عمل می کنند.

“این رفتن به یک کامل لایحه آن را به طور کامل رفع,” Shiff گفت. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه که در عرصه شدنی بدون نقشه کشی مخالفان دولت و چشم انداز از حمایت هر دو حزب و ارائه حداکثر مقدار امداد به حداکثر مقدار از مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net