MLB تیم زانو زدن به پشت Black Lives Matter; Fauci را بازی شیر یا خط کردن

واشنگتن — اتباع و یانکی ها به زانو در صدا قبل از اولین بازی از فصل بیس بال به عنوان بخشی از یک روز افتتاحیه مراسم پنج شنبه شب که برجسته مراجع به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش coronavirus بیماری همه گیر — از جمله off-the-علامت گذاری زمین برای اولین بار توسط دکتر Anthony Fauci — و این تیم در خانه را 2019 قهرمانی.

بازیکنان از هر دو باشگاه را به تن تی شرت و گفت Black Lives Matter در طول تمرین پنبه حلاجی شده در حوزه اتباع و نامه ‘œBLM’� شد stenciled به پشت تپه در مرکز الماس.

                                                                                                                                                                                                                       

در تند و تلخ اشاره به نژادی فرضی اتفاق می افتد در ایالات متحده بازیکنان و دیگر اعضای هر دو تیم برگزار می شود یک روبان سیاه و سفید در حالی که ایستاده فاصله در امتداد دو ناپاک خطوط. پس از آنها قرار می گیرد روبان بر روی زمین بعد همه رو بر روی زانو های خود را.

همه آنها پس از آن افزایش یافت برای ضبط اجرای سرود ملی.

یانکی بازیکنان تصمیم گرفت روز شنبه آنها می خواستند به زانو زدن برای 60 ثانیه قبل از سرود. نیویورک مقامات و سپس پرسید: واشنگتن در صورتی که زمان می تواند اضافه شده به pregame اسکریپت. اتباع تصمیم گرفت که آنها می خواستند برای پیوستن به یانکی ها.

‘œWe داشته ایم مکالمات به عنوان یک سازمان. ما تا به حال مکالمات به عنوان یک تیم. ما تا به حال گروه کوچکتر مکالمات. گفتگو با یک دیگر’� نیویورک مدیر Aaron Boone گفت ساعت قبل از بازی. ‘œAnd ما نوع تصمیم … ما به عنوان یک تیم باید خود ما تظاهرات در این زمینه است.’�

که نمایش به دنبال یک سری از فیلم های نشان داده شده در بیرون از محیط scoreboard: در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, نمایش لیگ برتر بازیکنان مانند نیویورک هارون قاضی و واشنگتن Howie Kendrick; در مورد اتباع’ postseason اجرا; در مورد COVID-19 شیوع.

                                                                                                                                                                                                                       

بدون هیچ گونه تماشاگران حاضر به درک این جشن پرچم با اشاره به حق رای دادن به عنوان اولین مطرح شد فراتر از درست میشه و بالا بیاد و ‘œ2019 قهرمان جهان’� نوشته شده بود بر روی یک حصیر که پیچیده در اطراف خمیر جعبه در طول pregame معرفی.

Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص دعوت شد توسط اتباع به پرتاب مراسم اولین زمین — یک انتخاب اتصالات در طول زمان بحران پزشکی. با پوشیدن یک ماسک بر روی تپه Fauci فرستاده خود را با بازی شیر یا خط به خوبی گسترده ای از صفحه اصلی و توپ منعکس گذشته خود را ‘œcatcher,’� واشنگتن مسکن شان Doolittle.

پس از آن Fauci و Doolittle شنود گذاشته دستکش به جای از دست دادن.

ساعت بعد در لس آنجلس غول و داجرز برگزار روبان سیاه که زخم در امتداد خطوط راهنما در یک نمایش وحدت پس از pregame معرفی. سرود خواننده کیت ویلیامز جونیور ایستاده در مرکز جدید در زمینه صندلی در ورزشگاه طفره زن به انجام به جای نقطه در نزدیکی خانه صفحه.

داجرز outfielder Mookie بتی که امضا a 12-year, $365 میلیون قرارداد در روز شنبه و برخی از غول kneeled در طول عملکرد.

در یک ویدئو 98 ساله Rachel Robinson, که, شوهر, جکی, شکست لیگ برتر رنگ سد در سال 1947 به سنتی تماس: ‘œIt زمان برای طفره زن بیس بال.’�

                                                                                                                                                                                                                       

قاضی کردم ضربه اول فصل و هم تیمی Giancarlo استانتون به زودی برچسب گذاشته شده توسط واشنگتن آس حداکثر Scherzer برای خانه اول اجرای این فصل است.

در پایین اولین ورود آدم ایتون homered خاموش باارزش یانکی ها تازه وارد Gerrit کول.

بازی رفت به یک ابر تاخیر در ششمین دور با یانکی ها پنبه حلاجی شده در حالی که پیشرو 4-1.

___

AP بیس بال نویسنده رونالد بلوم کمک کرده است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de