واشنگتن — اولین فدرال چک به خانواده ها می تواند 3000 $برای یک خانواده چهار تحت کاخ سفید پیشنهاد به از بند باز کردن $1 تریلیون دلار برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده در میان شیوع کروناویروس.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که “چک الکترونیکی” خواهد بود مستقیم سپرده به مردم حساب تحت طرح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است که به کنگره است.

                                                                                                                                                                                                                       

پرداخت خواهد شد $1,000 در بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک به طوری که یک خانواده از دو پدر و مادر و دو فرزند خود را دریافت $3,000, Mnuchin گفت: فاکس کسب و کار شبکه است. هدف این است که برای دریافت پول خود را در سه هفته, او گفت:.

“این یک مقدار زیادی از پول برای سختکوش آمریکایی” Mnuchin گفت.

او گفت: این خانواده ها را یکی دیگر از $3,000 شش هفته بعد اگر اضطراری ملی هنوز هم وجود دارد. مقامات قبلا گفته پول است که انتظار می رود به خود اختصاص داده با سطح درآمد برای حذف superwealthy.

کنگره عجله برای کامپایل گسترده اقتصادی بسته نجات بزرگترین تعهد از سال 2008 رکود اقتصادی و بحران مالی در چند روز.

جزئیات بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی طرح نجات هنوز در حال کار می کرد — و آن را مطمئن شوید که به رشد فراتر از $1 تریلیون قانونگذاران گفت: — اما آن محور است به اختصاص 500 میلیارد دلار به شروع صدور پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها شروع اوایل ماه آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

وزارت خزانه داری پیشنهاد دو 250 میلیارد دلار تزریق پول نقد به افراد: برای اولین بار مجموعه ای از چک های صادر شده شروع آوریل 6 با موج دوم در اواسط ماه مه.

در حال ظهور بسته خواهد همچنین قیف پول نقد برای کسب و کار برای کمک به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد به عنوان گسترده بخش از $21 تریلیون اقتصاد ایالات متحده اما تعطیل.

همچنین انتظار می رود عبارتند از جارو بهداشت مقررات. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد زمان جنگ قدرت به سطح شیب دار تا خروجی حیاتی لوازم پزشکی و راست موقت بیمارستان تحت دفاع تولید عمل می کنند.

“وجود دارد یک روز به از دست دادن” مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “ما باید بیشتر تست بیشتر تجهیزات حفاظتی و بیشتر هواکش به دست ما کارگران خط مقدم بلافاصله.”

                                                                                                                                                                                                                       

با این طرح دولت وعده نیمی از $1 تریلیون دلار به خانواده ها و افراد با نیم دیگر استفاده می شود برای سرپا نگه داشتن کسب و کار و نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد.

پرداخت های مستقیم را به شهروندان ایالات متحده تنها و خواهد بود “محکم بر اساس سطح درآمد و اندازه خانواده.” دو پرداخت خواهد بود یکسان با موج دوم شروع شده توسط مارس 18.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا و به قانون یک 100 میلیارد دلار به علاوه لایحه ای را برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران آن ضربه.

سنا قصد دارد برای باقی می ماند در جلسه تا سوم coronavirus لایحه می گذرد با آخر هفته جلسات امکان پذیر است. فشار بسیار زیاد بر قانونگذاران به سریع عمل می کنند و اجازه نمی دهد بازی ماهرانه به راه نتایج.

اقتصاددانان می گویند این کشور احتمالا در حال حاضر در رکود است. وحشت بسیاری از قانونگذاران ریختن ایدئولوژیک خود را چمدان به دست و پنجه نرم کردن با یک تعهد برای یک بحران است که فراتر از محدوده مالی 2008 و وحشت — مجازی weekslong تعطیلی بسیاری از کسب و کار و بیکاری است که می تواند سنبله به 20 درصد توسط برخی تخمین می زند.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در حال تلاش برای تحت کنترل گرفتن از سوم coronavirus تلاش قرار دادن ایران با رؤسای مسئول و امیدوار کننده برای مشورت با حزب دموکرات بعد. بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک لعنتی مک کانل رویکرد گفت: “بیش از حد دست و پا گیر هم حزبی و را بیش از حد طولانی و با توجه به ضرورت و نیاز برای همکاری است.”

شومر را می گوید او صحبت کرده است چندین بار در حال حاضر با Mnuchin اما و حفظ نفوذ قابل توجهی به عنوان مجلس سنا قصد دارد کار را به آخر هفته سعی کنید به عبور از اندازه گیری. پلوسی و مک کانل کردیم و همچنین

پلوسی گفت: اواخر روز چهارشنبه که اولویت این لایحه شامل حال گسترش واجد شرایط برای بیمه بیکاری و کمک به کسب و کارهای کوچک است که تضمین کارگران پرداخت خواهد شد. دموکرات ها نیز مطمئن شوید که به دنبال کمک به کشورهای که بودجه در حال سقوط از تعادل خارج است.

سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاه R-Miss., رئیس یک دلاری نیروی کار مسئول $50 میلیارد هواپیمایی بسته نجات می گوید وجود دارد نمی توان نقدی نجات خواهم پس از 9/11 حملات اما جمهوری خواهان احیای وام اضطراری برنامه از آن زمان به ارائه خطوط هوایی فدرال تضمین وام در شرایط مطلوب. هواپیمایی تحت انتقاد از دموکرات ها برای استفاده از پول نقد انبار از بزرگ اخیر سود و کاهش مالیات شرکت نرخ خرید سهام در سفارش به باد قیمت سهم خود را به.

“برای شرکت های هواپیمایی و حامل محموله وجود دارد به احتمال زیاد به یک وثیقه وام ارائه طراحی شده است که پس از سال 2001 قانون” تصویب بلافاصله پس از 9/11 حملات. “این دقیق زبان از سال 2001 است.”

اقتصاددانان شک که عظیم اقتصادی نجات بسته بودن پیش نویس خواهد به اندازه کافی برای متوقف کردن میلیون ها شغل زیان حتی اگر در کوتاه مدت. آن را با هدف کمک به آمریکایی ها بدون حقوق اجتناب از سلب حق اقامه دعوی و سایر مشکلات مالی و جلوگیری از کسب و کار از کشویی به ورشکستگی است.

در خانه مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا منتشر شد اظهارات گفت: آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 — دو مورد شناخته شده در کنگره است. چند تن از دیگر نمایندگان مجلس باید حدودا در داخل و خارج از خود-جداسازی پس از مواجهه با افرادی که تا به حال بعد از تست مثبت برای ویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville متی دالی و مری کلر Jalonick در واشنگتن کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im