علامت Landman و Megyn راجرز شوهر و همسر تیم که باز مولکول اثر پنج و یک سال و نیم پیش آماده به استقبال مهمانان خود را به جدیدترین سرمایه گذاری مولکول اثر شستشو پارک, افتتاح, امروز, پنج شنبه 5 مارس در 300 جنوبی لوگان خیابان.

Landman می گوید که آنها مشغول به کار در بیرون ساختمان محل جدید در داخل خانه سابق Trevino سردخانه آنجا که ممکن است 2019. بیرونی دارای یک نام تجاری جدید نما اما در داخل کشور نشان می دهد اصلی استخوان (ساختمان نیست سردخانه افراد) 100-سال-ساختمان های قدیمی. کاملا سوخته و بازسازی فضا دارای دیوارهای آجری در معرض فولاد, تیرها و کف چوب و سهام یک دیوار آتش در کوه بال مشترک که باز آن مکان دوم در اینجا در تابستان گذشته.

Landman توصیف واشنگتن پارک غرب پاسگاه به عنوان “خواهر بزرگ” از اصلی مولکول اثر است. “این احساس بسیار مشابه اما همچنین دارای برخی از لبه های صیقلی به آن” او توضیح می دهد. “ما اضافه شده است یک مرحله اضافه شده یک نوار شما می توانید بحال گردش راه رفتن و آن را حدود دو برابر اندازه.”

آنها پر از فضای اضافی با مبلمان راحت و همچنین بالا-جداول بالا با مدفوع بسیاری در دسترس آسان از رسانه ها برای متصل کردن و شارژ دستگاه های تلفن همراه. نوشیدنی های منو نیز گسترش یافته است; بر خلاف اصل لینکلن پارک کافه این مولکول اثر در خدمت پور-بیش از قهوه برای برجسته کردن نور کباب از Kaladi را انتقال به سرخ یک محصول جدید است که خود را به خوبی آشنایی سوم-موج قهوه روش دم. منوی غذا شامل آماده ساندویچ و سالاد از روغن زیتون & Finch شیرینی از شکر نانوایی و چند خانه اقلام مانند گوشت و پنیر صفحه. در حالی که مشروبات الکلی منوی آن شامل خانه کوکتل است که تغییر به طور منظم یک چرخش انتخاب آبجو از دنور ماشین منگنه و هر دو محلی و ملی شراب.

Molecule Effect Adds Second Cafe in Wash Park Westگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از مولکول اثر

“شادی ما این است که حرکت به محله و کمک به ایجاد شیمی می گوید:” Landman — از این رو کافی شاپ نام. “مولکول اثر همیشه یک نام تجاری ما می خواستم به گسترش و باید بیش از یکی است.”

کوتاه مدت پاسگاه در داخل بومی هتل به فروش می رسد فقط, قهوه, قبل از آن بسته شده و پس از آن یک سال اجاره شد. Landman توضیح می دهد که در نهایت آن را مناسب است. “ما یک قهوه و شراب و کوکتل تمام طول روز در سالن. ما قرار نیست سنگین تر تاکید بر هر یک از آن سه چیز” او اشاره می کند.

با تمام نوشیدنی Landman و راجرز استخدام دو هنرمندان محلی برای ایجاد دائم تاسیسات زمینه مناسب برای باز میکروفون شب اتفاق می افتد هر یکشنبه آغاز مارس 22.

اگر چه موانع چند با تاخیر افتتاح Landman می گوید همه رفت و با توجه به طرح با بازرسی نهایی و صدور مجوز به طوری که آنها در نهایت آماده برای نرم باز امروز با افتتاح حزب به زودی. صاحبان همچنین امیدواریم که برای تبدیل زیرزمین به اتاق مزه کردن شراب و اضافه کردن یک پاسیو در ماه های تابستان.

مولکول اثر شستشو پارک در حال حاضر باز از 6 صبح تا 9 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه و 7 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه. تماس 720-350-4065 برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de