مونکادا نشسته کج White Sox از دست دادن

حتی اگر او از دست رفته و دو هفته اول تابستان اردوگاه پس از بیکار بودن بیش از سه ماه با توجه به COVID-19 خاموش Yoan مونکادا ساخته شده تاثیر فوری بر بازگشت او به White Sox.

پنبه حلاجی دوم در Sox صف سوئیچ-ضربه سوم baseman بود 4-برای-9 (.444) با 2 دونفره, 1 خانه اجرا و 4 RBI در دو بازی اول این فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

عمده ترین-لیگ مدیران چوب با خود hitters اما White Sox ریک alexandria pro uk در زمان محتاط رویکرد و برگزار مونکادا از روز یکشنبه blowout دست دادن به دوقلوها.

“امروز روزی است که به نظر می رسید بیشتر محتاطانه به او یک نفس با, بازوی, بدن, همه چیز,” alexandria pro uk گفت. “او را به حرکت خفاش به خوبی به عنوان هر کس می توانید ببینید. او را به انجام خوب بود اما در حال حاضر بیشتر ایده دادن او را به یک استراحت از پرتاب در همه امروز است. فقط او را به یک استراحت.”

Alexandria pro uk خواسته بود اگر مونکادا پرتاب (راست) بازوی بیمار.

“طبیعی است که درد” ساکس مدیر گفت. “ما همچنان به نظارت بر پیشرفت خود را و امیدوارم ما به یک نقطه که در آن ما لازم نیست که واقعا نگرانی خودمان را بیش از حد در مورد آن. او شده است یک سپاهی چرا که او نشان داد تا ما آغاز شده و فعال او را با پرتاب همه نظارت بدیهی است در صورت محدود.

“ما ramped او را بسیار به سرعت. او به ما اجازه استفاده از او به عنوان آنجا که ما می توانیم.”

جوراب سفید امیدوار به بازی مونکادا در تمام سه بازی خود را در سری بعدی در کلیولند.

                                                                                                                                                                                                                       

سراغ گزارش:

ساکس جاده پس از چند روز دست به مینه سوتا برای اولین سفر جاده ای از فصل.

دیلن بس شروع می شود دوشنبه شب, درب بازکن, در کلیولند. او 4-7 با 5.79 عصر در 2019. هارون Civale, 3-4 با 2.34 عصر آخرین سال طول می کشد تپه برای سرخپوستان.

کارلوس Rodon باعث می شود او برای اولین بار شروع فصل سهشنبه شب برابر زاک Plesac. لوکاس Giolito مخالف شین بیبر شنبه شب به سری.

تاریخ پیوستند:

در جمعه شب نجومی, درب بازکن, ساکس مسکن Codi Heuer ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین و 1 تن به تن بدون گل زمین باز یافته.

جیمی Lambert, جوراب سفید دیگر اغل گاو یا حشم تازه کار, به دنبال کت و شلوار در روز شنبه.

“این قطعا احساس خوبی به آن راه است که برای مطمئن گفت:” لمبرت است که 13 ماه حذف شده از تامی جان عمل جراحی است. “اعصاب رفتن شد. من خوشحالم که JMac (جالب جیمز McCann) بازگشت وجود دارد به من اعتماد به نفس زیادی. آن را بسیار خاص است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر