پولی کمک مالی مورد نیاز برای پروژه کوله پشتی لوازم

پروژه کوله پشتی یک جامعه و تلاش برای به دست آوردن کوله پشتی و لوازم به دست خانواده ها از منطقه 509 نگاه را کمی متفاوت این سال است. با توجه به COVID-19 گیر الگین کالج قادر به میزبان این رویداد به عنوان در سال گذشته است. این کمیته کار کرده است به منظور توسعه یک طرح جایگزین برای عرضه تحویل به کسانی که نیاز دارند.

“ما ناامید هستند که ما نمی توانیم به جامعه ما رویداد این سال گفت:” مگان کوهستانی زندگی دانشجویی هماهنگ کننده پروژه و کوله پشتی صندلی کمیته. “این تیم را دوست دارد برای دیدن تمام چهره از خانواده آمده است که به این رویداد و ما می دانیم که خدمات اجتماعی سازمان ارزش این فرصت را به شبکه با جامعه. در نهایت ما مجبور به پیدا کردن یک راه جدید برای ارائه منابع در این سال ما فرود در توزیع از طریق مدارس.”

                                                                                                                                                                                                                       

پولی کمک های مالی مورد نیاز برای کمک به خرید لوازم و کوله پشتی و با توجه به زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل و برای ایمنی و رفاه همه, هیچ مورد کمک های مالی پذیرفته شده می تواند در فرد است.

“ما انتظار داریم تقاضا بالاتر از حد معمول با توجه به تاثیر اقتصادی این COVID-19 pandemic” اضافه شده است کوهستانی.

کمک های مالی را می توان در project-backpack.org و کسانی که علاقه مند به حمایت از این پروژه می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد حمایت های مالی در سایت نیز هست.

علاوه بر این پروژه کوله پشتی نمی خواهد بود قادر به استفاده از داوطلبان در جامعه به عنوان در سال گذشته برای کمک به پر کردن کوله پشتی و یا توزیع آنها. پروژه کوله پشتی کمیته داوطلبان خواهد پر کردن کوله پشتی و تحویل به مهد کودک محلی به 12-درجه مدارس برای توزیع به خانواده ها است. وجود خواهد داشت نه یک سایت رویداد در کمیسیون این سال است.

پروژه کوله پشتی کمیته ساخته شده است تا افراد از الگین کالج کمیسیون علمی انجمن جامعه بحران مرکز ECCP3, Kane County دفتر منطقه ای آموزش و پرورش, Kane County Teachers Credit Union, Elgin منطقه مدرسه منطقه U-46 و Centro de Información.

برای اکثر تا اطلاعات به روز در پروژه کوله پشتی سفر www.facebook.com/ECCProjectBackpack/ و بازدید project-backpack.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de