مغولستانی انتخابات های اقتصادی ضد coronavirus موفقیت

اولانباتور مغولستان — مغولستانی در حال رای دادن در انتخابات مجلس در بیش از 2000 حوزه های رأی گیری در سراسر گسترده به آرامی جمعیت کشور بین چین و روسیه است.

دغدغه اقتصادی فساد اداری و خدمات عمومی غالب در میان نگرانی های این کشور را 3 میلیون نفر حدود نیمی از آنها در پایتخت زندگی می کنند, Ulaanbaatar. برق و فاضلاب در خصوص تامین کوتاه مدت در زاغه جوامع را احاطه کرده است که سرمایه بیشتر جمعیت سابق دامداران داده اند تا زندگی در استپ.

                                                                                                                                                                                                                       

حوزه های رأی گیری باز در 7 صبح و از ساعت 10 شب با نتایج نهایی نمی رود تا پنج شنبه. برخی نیز رای دادند در تلفن همراه ایستگاه های رای گیری در روز سه شنبه.

مغولستان را حفظ کرده است 30 سال دموکراسی برقرار پس از یک قانون اساسی جدید به تصویب رسید در سال 1992 پس از شش دهه از کمونیسم. مغولی حزب مردم به دنبال حفظ 65 کرسی را به دست آورد در این 76-صندلی دولت بزرگ Khural در سال 2016 در حالی که رقیب اصلی خود را از حزب دموکرات به دنبال بازگشت پنجه برخی از ضرر و زیان خود را. بیش از 600 نامزد در حال اجرا در 29 حوزه تحت یک سیستم است که بازده دو تا سه نفر از هر منطقه.

شهری در مناطق عمدتا روستایی کشور هستند به شدت مورد بحث و مجادله با 28 نامزد در حال اجرا در یک منطقه از Ulaanbaatar.

محصور در خشکی مغولستان دارای گسترده معدنی ثروت است اما تلاش برای جذب سرمایه گذاری خارجی به دلیل غوطه وری قیمت کالا و مشخصات بالا اختلافات بین دولت و سرمایه گذاران بزرگ مانند معدن غول ریو تینتو.

فساد و امده بدهی های ملی در حدود 23 میلیارد دلار و یا دو بار در این کشور سالانه اقتصادی خروجی نیز عمده کشیدن در اقتصاد است.

                                                                                                                                                                                                                       

که سمت چپ بیش از 30 درصد از مغولستان نفر زیر خط فقر و خشم بیش از نابرابری درآمد و پیوند می تواند افزایش شانس برای خارجی نامزدها.

اما MPP است که هنوز هم انتظار را قوی نشان دادن بر اساس شایستگی خود را در اداره دولت و اداره کشور را COVID-19 شیوع است که در آن تنها حدود 200 وارداتی موارد ثبت شده با صفر و میر.

در میان MPP نامزدهای فعلی نخست وزیر Ukhnaagiin Khurelsukh کابینه وزیر Luvsannamsrain Oyun-Erdene و نامزد سابق ریاست جمهوری Badmaanyambuugiin خفاش-Erdene. رئیس دولت, رئیس جمهور Khaltmaagiin Battulga از حزب دموکرات منتخب در سال 2017 است نه در انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de