با توجه به دنور دفتر مستقل نظارت بر یک معاون در اصلی زندان شهرستان به نظر می رسد به نادیده گرفته شدن از یک داوطلب که یک زندانی می خواست دست به خودکشی میزنند و سپس دروغ در مورد پس از دریافت هشدار در مورد این تهدید است. و در حالی که معاون بعدها به طور موقت به حالت تعلیق برای عدم به اندازه کافی آدرس ایمنی اهل بیت, که درمان روانی قبل از او می تواند آسیب خود او دچار هیچ نظم و انضباط برای ساخت ادعاهای دروغین.

بررسی گذاشته است در OIM های اخیر نيمه گزارش سالانه که شامل ویدئوها از حادثه است. در حالی که این کلیپ شامل نمی صوتی آنها عبارتند از لحظاتی که یک موضوع دیده می شود ساخت یک ژست شبیه سازی دار — اهل بیت به داوطلب GED مربی بکی گراهام در اولین و گراهام به معاون تیموتی Kemble در دوم.

برای Kemble به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به خوردن یک میان وعده از آنچه که زندانی شده اند ممکن است تجربه.

جزئیات این حادثه را ظاهر در پی اواخر سال 2019 اعلام کرد که دنور کلانتر بخش برنامه های به موسسه بدن-دوربین برنامه آزمایشی در زندان است. نود و نمایندگان در تاسیسات, همچنین شناخته شده به عنوان مرکز شهر مرکز بازداشت انتظار می رود برای شرکت شروع این بهار و دستگاه های ضبط صدا. اما DSD مدیر ارتباطات Daria Serna, مربوط از طریق ایمیل اشاره می کند که تنها نمایندگان اختصاص یافته به این منطقه مصرف را در ابتدا دریافت یک دوربین است. بنابراین حتی اگر این برنامه شده است در جایی که خطر خودکشی حادثه رخ داده است و او اذعان دارد که Kemble نمی توانست صاحب یک دوربین; گسترش است و ممکن است پس از رول کردن است و تحلیل Serna یادداشت ها.

خودکشی در زندان های محلی هستند یک مشکل رو به رشد در کلرادو و منجر به دعاوی متعدد بیش از چند سال گذشته است. در مارس 2019 وکیل برای دیلون Blodgett که در زمان زندگی خود را در مونترو زندان شهرستان در سال 2016 به ما گفت که چنین اعمال بخشی از اخلال الگوی این ادعا تقویت شده توسط شبیه تراژدی — در میان آنها اوت خودکشی مایکل کورتنی در حالی که زندانی در بولدر و مرگ جیلیان سفید در حالی که در بازداشت در آسپن زندان در ماه گذشته.

دنور اهل بیت نیست شناسایی در OIM تجزیه و تحلیل و یا گزارش های دیگر ارائه شده توسط شهر دنور: یک بررسی توسط امور داخلی اداره (IAB) یک یادداشت از گروهبان جوزف بون و نامه مربوط به پتانسیل مجازات برای Kemble. هر سه نفر از کسانی که نام Kemble و گراهام.

حوادث مورد بحث توسط مانیتور مستقل صورت گرفت در 23 ژانویه 2018 زمانی که اهل بیت گفته گراهام او می خواست به خود آویزان. تبادل memorialized در ویدیو زیر; زندانی که هویت پنهان دیده می شود ساخت فوق حلق آویز ژست گذشته فقط دو دقیقه خوانده شده را علامت.

تبادل بین گراهام و اهل بیت صورت گرفت در یک اتاق مجاور به یکی که در آن Kemble نشسته بود در یک اندازه کار ایستگاه مجهز به دو مانیتور. پس از چهار دقیقه یا بیشتر این جفت ارز در مرکز این ویدئو برای اولین بار دیده می شود عبور از یک درب به فضای اشغال شده توسط Kemble.

پس از زندانی برگ اتاق گریم رویکردهای معاون. با توجه به مستقل نظارت بر گزارش او مطلع Kemble در مورد خودکشی, تهدید “و پرسید: اگر مشاوره می تواند در دسترس ساخته شده.”

Kemble “به او گفت که زندانی را مجبور به درخواست کمک خود را در” این گزارش ادامه می دهد “و او در زمان اقدام به اطلاع سرپرست و یا زندانی بررسی های پزشکی و یا روانی کارکنان به عنوان سیاست مورد نیاز است.”

در این ویدئو دوم زیر گراهام باعث معلق حرکت به Kemble حدود 5:50 دقیقه به فیلم.

به جای به سادگی پذیرش Kemble پاسخ گراهام گفت: گروهبان جوزف بون در مورد اهل بیت دار مربوط اعلام شده است. “گروهبان به دنبال روش با داشتن عملیات روانی, نمایش,” مانیتور در گزارش آمده.

بون سپس تماس Kemble بر اساس این گزارش که گفته اعتراف کرد که گراهام به او گفته بود در مورد اهل بیت خطر خودکشی اما ادعا کرد که “او تا به حال شناخته شده نیست چه از اهل بیت صحبت نکرده بود او را به طور مستقیم.”

این داستان تغییر مدت کوتاهی پس از Kemble احضار شد به دفتر کاپیتان Kenneth Juranek که قبلا موضوع خود را در امور داخلی پرس و جو به عنوان مستند در فوریه 2019 پست “هشت بار زمانی که پلیس دنور رو در مشکل در رسانه های اجتماعی.” به طور خاص یکی از Juranek را Facebook دوستان را متهم کرده بود که کاپیتان با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن “نظرات منفی در مورد آفریقایی-آمریکایی, همجنس باز و مردم اسپانیایی زبان” است که او احساس تشویق “نفرت و نارضایتی.” محققان پس از آن به این نتیجه رسیدند که برخی از Juranek پست ها “بودند که از لحاظ سیاسی محافظه کار به طور کلی در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و در برابر لیبرال ایدئولوژی ضد هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق اوباما اما نه به صراحت نژادی مغرضانه” و او هیچ مجازات است.

هنگام صحبت با Juranek, Kemble همراه بود توسط یک کارمند نماینده و این زمان در اطراف او “را تکذیب کرد که GED مربی صحبت کرده و به او در مورد اهل بیت.”

در یک یادداشت در مورد حادثه بون نیست صاف کردن شارژ Kemble با دروغ گفتن, اما او می آید و او نیز روشن می سازد که معاون باید متوجه شده است که اهل بیت تلاش شد حتی بدون هشدار از گراهام.

“از من, نقد و بررسی فیلم,” بون می نویسد: “من مصمم اند که D/S Kemble از دست رفته سه فرصت برای دیدن طناب دار, سیگنال بر روی صفحه نمایش های ویدئویی که درست در مقابل او تمام وقت است. علاوه بر این او از دست رفته پنج فرصت های تصویری را ببینید که [اهل بیت] ناراحت بود و گریه می کرد. … این نیز روشن است که غیر نظامی بکی گراهام گفت: D/S Kemble در مورد خودکشی, اظهارات, که به احتمال زیاد به این معنی است که [معاون] در واکنش به گزارش های غیر نظامی بکی گراهام. … با توجه به سیاست چند نقض کامل بی توجهی به [اهل بیت] و ایمنی و رفاه و نادرستی من هیچ چاره ای اما به توصیه رسمی نظم و انضباط در این زمینه است.”

در امور داخلی اداره بررسی کرد که Kemble همچنان به اصرار دارند که گراهام نداده شفاهی به او گفت که اهل بیت می خواستم به خود را آویزان. اما نظارت بر این گزارش اشاره می کند که “معاون نمی تواند معتبر توضیح دهد که چرا او را [طناب دار ژست] بدون گفتن او در مورد خودکشی اظهارات و یا درگیری بین اولین ورود به گروهبان و بعد انکار در کاپیتان و به IAB.”

با توجه به این که این OIM نظر Kemble ده روز تعلیق برای “عدم محافظت از خودکشی زندانی از آسیب” کمتر از کافی است. “ما باور داریم که یک مزیت از شواهد نیز از آن ساخته شده به احتمال زیاد بیش از آن است که معاون انکار است که او در حال گفتگو با GED مربی در مورد خودکشی زندانی تشکیل آگاهانه گمراه کننده به اظهارات یک استاد راهنما و یک فریبنده عمل در طول IAB بررسی” این گزارش اشاره می کند. “داس نیست شارژ مشخصات آگاهانه ساخت گمراه کننده و یا اظهارات نادرست و یا کمیسیون های فریبنده عمل می کنند و هیچ نظم و انضباط تحمیل شد برای این تخلفات به اعتقاد ما آن باید بوده است.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده 2019 نیمه سالانه دفتر مستقل نظارت بر گزارش (کلید بخش آغاز می شود در صفحه 19) معاون تیموتی Kemble امور داخلی اداره گزارش گروهبان جوزف بون یادداشت و نهایی نظم و انضباط حرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de