Monsignor نقطه عطفی در کلیسا, سوء استفاده, مورد, می رود در دادگاه

فیلادلفیا — نزدیک به دو دهه پس از کشیش کاتولیک روم-سوء استفاده رسوایی منفجر شده در ایالات متحده در سال 2002 تنها یک کلیسای رسمی تا کنون رفته به زندان بیش از آن: Monsignor ویلیام لین های دیرین وزیر روحانیت در فیلادلفیا قلمرو مذهبی اسقف اعظم.

پس از یک دادگاه تجدید نظر خود را پیدا جارو 2012 محاکمه ناقص و اعتقاد خود را دو بار لغو لین, 69, است تنظیم شده بود دوباره شنبه در یک تک فرزند خطر افتادن حساب کند. دادستان ادعا او در معرض خطر کودکان با انتقال شناخته شده درنده کشیش پس از یک سال بستری و درمان خود را به محله بدون هشدار در سال 1993.

                                                                                                                                                                                                                       

پرونده مهم در حال حاضر کمرنگ به هسته خود را نگاه کنید هیچ چیز مانند روده غم انگیز چهار ماه آزمایشی که کشف کلیسا ‘œsecret بایگانی’� جلب بیش از 20 خالی از سکنه قربانیان به شهادت ایستاده و به رهبری قاضی به این نتیجه که لین مجاز ‘œmonsters در لباس روحانیت ‘” برای از بین بردن روح کودکان است.’�

این بار یک قاضی قصد دارد به هدایت روشنی از گسترده تر کشیش-سوء استفاده از بحران است که هزینه این کلیسا حدود 3 میلیارد دلار یا بیشتر و سقوط دایره اسقفی در سراسر جهان به ورشکستگی و رسوایی.

‘œThis یکی متهم یک تعداد از به خطر انداختن رفاه کودکان با یک گروه از کودکان,’� قاضی پسر عمو روشن گفت: در نهایی پیش از محاکمه شنوایی چهارشنبه. ‘œWe در حال در آوردن اصطلاح یا اتهام ‘گناهان کلیسای کاتولیک.”�

آن را حتی روشن داوران را از شنیدن یک قربانی در این زمان. چرا که تنها متهم که ادعا می افتد در اساسنامه محدودیت ها – یک پلیس را لقب “œBilly Doe’� در دادگاه فایل – یک نامشخص شاهد در بهترین حالت که اعتبار طولانی به چالش کشیده شده است. دادستان انجام طرح به او تماس بگیرید اگر چه روشن گفت که او ممکن است دست خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

به جای دستیار دادستان منطقه پاتریک Blessington قصد دارد به استدلال می کنند که لین در معرض خطر کودکان به سادگی با قرار دادن یک بمب’� در محله مورد اینکه آیا یا نه آن رفت.

ژاک Hiner مدیر اجرایی بازماندگان شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش گفت: آن خیره کننده بود که تنها لین و سابق کانزاس سیتی اسقف رابرت فین مواجه شده اند اتهامات بیش از آنچه که برخی از محققان آن را از œthe راهکار ” � طولانی مورد استفاده توسط دایره اسقفی در سراسر کشور: پنهان کردن شکایت در قفل فایل برروی آن بکشید مشکل کشیش پرداخت محرمانه قربانیان شهرک و stonewalling پلیس.

فین دریافت تعلیقی برای یک بزه و تقاضای عدم گزارش یک کشیش مشغول پورنوگرافی کودکان به مقامات.

‘œIt را در مورد گرفتن انتقام و مجازات زندان است. آن را افزوده است که این جرم است و آن را با قرار دادن کودکان در معرض خطر,’� Hiner گفت پنج شنبه. ‘œAnd آن را نمی تواند دوباره اتفاق می افتد.’�

لین که اغلب می آید به دادگاه توسط خود این روزها در خدمت 33 سال در زندان ایالتی اولیه سه به شش سال حبس. نه از فیلادلفیا کاردینالز او خدمت کرده است – از جمله قدرتمند کاردینال آنتونی Bevilacqua که به شدت مبارزه دو هیئت منصفه در تحقیقات و فوت کرد فقط قبل از لین اولین دادگاه – متهم شدند. شد و نه به اسقف بالاتر از او در محلی سلسله مراتب است.

                                                                                                                                                                                                                       

آن شخص را در قلمرو مذهبی اسقف اعظم به توصیه کشیش تکالیف از سال 1992 تا 2004 و به نقد و بررسی سه دهه از شکایت هنگامی که سوء استفاده از رسوایی شکست.

در دادگاه گفت: “لیستی از 35 فعال کشیش بودند که به احتمال زیاد ‘œpredators,’� از جمله یکی به نام ادوارد اوری امید Bevilacqua عمل می کند. به جای او شهادت کاردینال دستور داد که لیست تخریب هر چند یک کپی جان سالم به در برد.

Bevilacqua overruling لین پیشنهاد از محله های مختلف قرار داده شده اوری در سنت جروم در شمال شرق فیلادلفیا در سال 1993. پلیس این پسر بعدها می گویند او تعرض وجود دارد در مورد سال 1999 توسط اوری کشیش دیگر و ششم-معلم کلاس.

‘œI قصد هر گونه آسیب به (اوری قربانی). واقعیت این است که من بهترین بود خوب به اندازه کافی برای متوقف کردن که آسیبی� لین شهادت در سال 2012.

اوری که در زمان درخواست و پیشنهاد قبل از محاکمه بعدها اذعان کرد که او تا به حال درگیر در ‘œhorseplay’� با پسران جوان اما اصرار داشت که او هرگز مورد آزار قرار گرفته “بیلی Doe.’� و یک شهر کارآگاه در مورد بعد امضا استشهاد گفت: شواهد پشتیبانی نمی کند سابق محراب پسر اتهامات.

‘œWhy آنها خواستار نیست که قربانی ؟ که فیل در اتاق,’� لین دفاع وکیل توماس Bergstrom استدلال در هفته گذشته گفت: هیچ مورد بدون یک قربانی است. ‘œI گمان آنها او را خواستار چرا که آنها باور نمی کنم او هر گونه اعتبار است.’�

شهادت از مرد جوان که تا به حال سابقه طولانی از سوء مصرف مواد مخدر و جرم و جنایت خرده ارسال دو مرد دیگر از سنت جروم را به زندان در سال 2013: برگرد. چارلز Engelhardt و برنارد Shero. هر دو را رد تجاوز جنسی کرده است. Engelhardt در زندان درگذشت قبل از درخواست تجدید نظر خود را ایفا کرده و Shero منتشر شد در سال 2017 پس از محکومیت لغو شد و او التماس کرد هیچ مسابقه به کمتر هزینه در ازای زمان خدمت کرده است.

‘œDoe,’� که در حال حاضر در فلوریدا زندگی می کند دریافت مدنی حل و فصل از فیلادلفیا قلمرو مذهبی اسقف اعظم که به تازگی نصب شده جدید رهبر سابق کلیولند اسقف Nelson Perez متوسط روحانی شناخته شده خود را برای تمرکز بر روی کار معنوی.

‘œThe قلمرو مذهبی اسقف اعظم به نظر می رسد به جلو به یک قطعنامه نهایی در این زمینه’� سخنگوی کن گاوین گفت: در یک ایمیل یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im