MISSOULA منت. — دانشگاه مونتانا و مربی فوتبال بابی Hauck رسیده اند یک قرارداد چهار ساله اجرا می شود که از طریق ژانویه 2024.

‘œI هیجان زده هستم که مربی Hauck تحت قرارداد برای چهار سال پیشرو, فوتبال, برنامه,’� UM مدیر دو و میدانی کنت مور در بیانیه ای گفت جمعه. ‘œHe فرد مناسب برای این کار و من از تعهد خود و وفاداری به دانشگاه مونتانا. او در حال ساخت یک برنامه برای موفقیت پایدار هر دو در کلاس درس و در زمین فوتبال است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Hauck تیم های نوشته شده در 80-17 رکورد در مونتانا از سال 2003 تا 2009. او به مونتانا برای 2018 فصل و تیم های ارسال شده یک 16-9 رکورد در دو فصل گذشته. گریزلیز واجد شرایط برای FCS پلی آف فصل گذشته برای اولین بار پس از سال 2015 است.

تحت قرارداد جدید Hauck پایه حقوق و دستمزد, ماشین, کمک هزینه, نگهداری, های تشویقی و پرداخت هزینه برای حضور در ام دو و میدانی و خاکستری بورس تحصیلی انجمن حوادث مجموع $276,000 برای سال اول. او می تواند کسب درآمد دلار دیگر 174,000 در پاداش بر اساس فصل فروش بلیط عملکرد تحصیلی برنده حذفی برنده و مربیگری جوایز از جمله 50.000 دلار جایزه اگر گریزلیز برنده FCS قهرمانی ملی.

قرارداد نه لیست Hauck جبران خسارت برای شرکت در تلویزیون و یا رادیو مربی را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im