Mookie بتی, داجرز نزدیک به تمدید قرارداد: گزارش

بوستون (CBS) — هنگامی که Red Sox معامله Mookie بتی دور این زمستان گذشته برخی Red Sox طرفداران برگزار شد به برخی از امید است که بتی ممکن است نشانه ای با بوستون به عنوان یک عامل آزاد است. کسانی که امید کوچک به عنوان آنها ممکن است, ممکن است در حال حاضر نقش برآب می شود.

که حداقل با توجه به FARZIN را لو Merloni که توییتی در روز چهارشنبه که بتی و داجرز ظاهرا بسته شدن در یک قرارداد بلند مدت به ارزش دیگران بزرگ.

در حالی که Merloni نیست سنتی خود را کن روزنتال یا جان Heyman نظر از اخبار او بود که برخی از بینش قابل توجهی به ارائه Red Sox ساخته شده به بتی که بتی در نهایت رد شد. Merloni گزارش داد که Red Sox تا به حال ارائه شده در 10 سال 300 میلیون دلار برای مقابله با بتی که مقابله که با یک پیشنهاد برای 12 سال و $420 میلیون ($35 میلیون در سال).

مطمئن شوید که به اندازه کافی از چند ساعت پس از Merloni را صدای جیر جیر, ESPN جف Passan گزارش داد که دو طرف در واقع در مسیر رسیدن به توافق در روزهای آینده.

در حالی که برخی بر این باورند که این بیماری همه گیر کوروناویروس و درآمد قابل توجهی دچار ضرر و زیان در MLB در این سال هزینه بتی تا 100 میلیون دلار در نهایی رایگان-عامل معامله به نظر می رسد که ستاره outfielder ممکن است قادر به در واقع خود را از پول است.

داجرز داد تا shortstop Jeter فراز outfielder الکس Verdugo و جالب کانر وانگ به بوستون به منظور دریافت بتی و بر اساس جمعه این اخبار به نظر می رسد این سازمان قصد ندارد پرداخت این قیمت برای فقط یک کوتاه نجومی از ستاره outfielder.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de