بیشتر تست میریزد نور در چگونه ویروس در حال گسترش در آمریکا

سیاتل — افزایش در تست برای coronavirus شروع به ریختن نور دوشنبه در چه بیماری گسترش یافته در ایالات متحده از جمله در میان ساکنان خانه سالمندان در ایالت واشنگتن در مرکز.

آمریکا مقامات بهداشتی به روز تعداد COVID-19 موارد به 91 در 10 متحده پس از اورگان و ایلینوی اعلام کرد تشخیص جدید. سیاتل مقامات اعلام کرد چهار مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع در آمریکا به شش.

                                                                                                                                                                                                                       

پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین اعلام اورژانس و گفت: این شهرستان شد و خرید هتل به عنوان یک بیمارستان برای بیماران که نیاز به جدا شود. او گفت: تسهیلات باید در دسترس تا پایان هفته.

‘œWe باید نقل مکان کرد و به یک مرحله جدید در مبارزه’� او گفت:.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ملاقات با ملت فرمانداران و متعهد به ادامه به روز رسانی آنها توسط تلفنی بر اساس این هفته.

خانه سالمندان موارد به خصوص مشکل کارشناسان بهداشت و درمان به دلیل آسیب پذیری بیمار و افراد مسن به این بیماری و مشکلات موجود در پرستاری امکانات.

‘œIt رفتن به یک فاجعه” گفت: Charlene هارینگتون که مطالعات خانه سالمندان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. عفونت است که در حال حاضر یک مشکل بزرگ در آمریکا و خانه های سالمندان به دلیل عدم پرستاران و آموزش.

                                                                                                                                                                                                                       

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در مورد تعداد شامل 45 عفونت در میان افرادی که در الماس شاهزاده کشتی کروز که یکی بیشتر از آنچه قبلا گزارش شده است. این همچنین شامل افرادی که آزمایش مثبت پس از بازگشت از سفر به شیوع مناطق در دیگر نقاط جهان نزدیک خود را, اطلاعات تماس, و آنچه به نظر می رسد عفونت از جامعه گسترش – افرادی که نه سفر و نه شناخته شده اند در تماس با دیگر افراد آلوده.

CDC به تازگی گسترش آن دستورالعمل برای چه کسانی باید آزمایش این ویروس جدید که شامل افراد با علائم اما بدون یک سفر تاریخچه ویروس های داغ مناطق.

آزمایش های بیشتری به ارمغان بیاورد بیشتر مورد تأیید کارشناسان گفت: اما آنها هشدار داد که به این معنا نیست که ویروس است که به دست آوردن سرعت. به جای آزمایش است به احتمال زیاد به فاش کردن یک تصویر از ویروس’ گسترش است که قبلا نامرئی.

در سیاتل مدارس و یکی از آسمان خراش بسته اما کارشناسان بهداشت هشدار داد که تعطیلی می تواند جنبه های منفی.

در روز دوشنبه F5 شرکت فناوری گفت: آن بسته شدن آن 44-داستان برج در مرکز شهر سیاتل پس از یادگیری یک کارمند بوده و در تماس با کسی که تست مثبت برای کوروناویروس. کارمند آزمایش منفی اما سخنگوی این شرکت راب Gruening گفت: برج بسته شد به عنوان یک احتیاط.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از 10 مدرسه در منطقه سیاتل بسته شد برای تمیز کردن عمیق بیش ویروس, نگرانی, اگر چه city-county عمومی وزارت بهداشت گفت: آن هنوز معرفی تعطیلی مدارس یا لغو فعالیت است.

بسته شدن مدارس و یا گردهمایی های زیادی هستند و چه اجتماعی به نام فاصله, ایده این است که فاصله مردم را کاهش دهد ،

‘œThe شواهد برای این اقدامات نه به عنوان قوی به عنوان ما می خواهم آن را به’� جنیفر Nuzzo از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی هشدار دوشنبه در یک وبینار.

اقداماتی همچون تعطیلی مدارس و استفاده شده است در طول شیوع بیماری آنفلوآنزای و جدید کروناویروس نیست اقدام دقیقا مانند آنفولانزا. علاوه بر این آنها باید جنبه های منفی.

‘œMaybe آن باعث می شود مردم بیشتر به احتمال زیاد به ماندن در خانه. شاید آن را نمی کند اگر مردم دوباره جمع جاهای دیگر’� Nuzzo گفت.

بسته شدن مدارس نیز برگ مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگران بدون مراقبت از کودکان و آن را دشوار است برای آنها را به کار می آیند.

در کاپیتول هیل, مذاکرات در دو حزبی اضطراری 7 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار اقدام به جنگ ویروس تقریبا کامل هستند با توجه به هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه دستیاران. اندازه گیری به نظر می رسد در مسیر پرده برداری می شود به عنوان اوایل به عنوان جمعه و امید است به سرعت آن را به سرعت از طریق هر دو مجلس نمایندگان و سنا تا پایان هفته.

اندازه گیری خواهد سرمایه گذاری فدرال و ایالتی پاسخ تلاش های صندوق دولت فدرال درایو به توسعه و تولید واکسن و ارائه کسب و کار کوچک مدیریت فاجعه وام برای کمک به کسب و کار به طور مستقیم تحت تاثیر این ویروس در بحران است.

در پنتاگون رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال. علامت Milley به خبرنگاران گفت که COVID-19 شیوع تا به حال تاثیر کمی در ارتش ایالات متحده. “در حال حاضر به طور کلی تاثیر گسترده به آمریکا یونیفورم نظامی بسیار ناچیز است. است که می گویند آن را صفر,” او گفت:.

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز در مورد ویروس دوشنبه در یک توقف در کانکتیکات, جایی که او به تور دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه.

‘œCaution آمادگی, اما نه وحشت’� آدامز گفت:. ‘œThat چگونه ما در حال رفتن به حرکت این coronavirus وضعیت.’�

آدامز و امور عمومی کمیسیون بهداشت و درمان رنه کلمن-Mitchell مردم خواست تا به اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست و آرنج ‘œbumping’� به جای از دست دادن و گرفتن عکس های آنفولانزا. آنها گفتند: عکس های آنفولانزا را کاهش تعداد افراد بستری شده به دلیل آنفولانزا و فضای رایگان در صورت نیاز به درمان بيماران بیمار توسط coronavirus.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Dave کالینز در تپه سنگی, کانکتیکات, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de