بیش از 1 میلیارد دلار در Coronavirus امداد کمک های اعطا شده به مترو مترولینک


لس آنجلس (CBSLA) — بیش از 1 میلیارد دلار در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی اهدا شد شنبه به لس آنجلس خدمات حمل و نقل.

سهم شیر از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل رفت و به مترو که دریافت خواهد کرد $861.9 میلیون. مترولینک — که خطوط راه آهن کشش از شهرستان ونتورا در سراسر لس آنجلس و اورنج کانتی و همچنین رسیدن به Inland Empire – دریافت خواهد کرد $170.6 میلیون دلار است.

بودجه اعطا شده برای حمایت از هزینه های ادامه داد: حمل و نقل عملیات در طول COVID-19 همه گیر عمومی ایمنی و تعمیر و نگهداری.

“این تاریخی از 25 میلیارد دلار در گرند بودجه اطمینان را به ملت ما سیستم حمل و نقل عمومی می تواند همچنان به ارائه خدمات به millioins از آمریکایی ها که در ادامه به آنها وابسته,” ایالات متحده حمل و نقل وزیر ایلین L. چائو در بیانیه ای گفت.

لس آنجلس در کالیفرنیا مارس 01: یک مرد می پوشد یک ماسک صورت و دستکش در حالی که انتظار برای سوار لس آنجلس مترو ریل قطار در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در لس آنجلس ، همانطور که از هفته گذشته L. A. مترو ridership پایین بود حدود 81 درصد در راه آهن و 68 درصد در اتوبوس میان گسترش COVID-19. L. A. مترو قطار و اتوبوس در حال تمیز روزانه و آژانس در حال حاضر تشویق سواران به فاصله اجتماعی و تنها هیئت مدیره برای ‘ضروری سفر. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

در اوایل این ماه, مدیر عامل شرکت MTA پیوست 27 دیگر حمل و نقل آژانس رهبران در دعوت از دولت فدرال برای ارائه $36 میلیارد در سراسر کشور پشتیبانی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“در حالی که هزینه های ما می رویم تا ما درآمد در حال سقوط” مترو مدیر عامل شرکت فیلیپ واشنگتن گفت: در ژوئیه 14. “ما درک مراقبت در قانون بودجه اما ما باید بیشتر در جهت حفظ ما در شهرستان و شهر لس آنجلس در حال حرکت است. ما کار برش برای ما و ما نیاز به کمک از کنگره است.”

Los Angeles Metro مقامات پیش بینی کمبود تا 1.8 میلیارد بیش از دو سال مالی با توجه به همه گیر.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر