بیش از 700 موارد تا 13 و میر انتظار

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. دریافت کامل دسترسی دیجیتال به اعتماد خبر از هرالد سان و رهبر فقط برای $1 برای اولین بار در 28 روز.

ویکتوریا پیش بینی هولناک یک رکورد جدید کروناویروس شمارش با بیش از 700 موارد و تا 13 مرگ و میر شد و در روز پنج شنبه.

آن خواهد بود که بزرگترین واحد در روز افزایش در استرالیا از COVID همه گیر آغاز شد.

قبلی بدترین روز بود در Victora روز دوشنبه هنگامی که 532 موارد و مرگ و میر شش اعلام شد.

شکل جدید خواهد بود بیش از دو شنبه شمارش از 295 موارد جدید.

ویکتوریا تلفات استرالیا بدترین و در حال حاضر در 92.

ریفت با کانبرا سرزنش برای عمل جراحی تعلیق تاخیر

ویکتوریا تصمیم به تعلیق عمل جراحی انتخابی در روز سه شنبه تقریبا دو هفته پس از آن برای اولین بار مطرح شده توسط دولت فدرال در بخش بهداشت و درمان رئیس برندان مورفی به آزاد کردن تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

تاخیر ناشی از نگرانی های عمده در درون دولت فدرال به عنوان بيمارستان تحت فشار قرار دادند در برابر سن ارائه دهندگان مراقبت های مایل به انتقال بیمار ساکنان در میان مسائل با کمبود کارکنان.

هرالد خورشید می داند آن را در زمان پرقدرت تلفن تماس از اسکات موریسون به Daniel Andrews روز دوشنبه و سه شنبه برای اطمینان از عمل جراحی انتخابی تعلیق جلو رفتم هموار کردن راه برای سالمندان-مراقبت از ساکنان به توان منتقل شده به بیمارستان و پرستاران مستقر به ویروس-ضربه امکانات.

Federal Health Department chief Professor Brendan Murphy. Picture: Gary Ramage
media_cameraفدرال وزارت بهداشت ارشد استاد برندان مورفی. تصویر: Gary Ramage

اما جفت رد پیشنهادات از مشکلات موجود در رابطه خود را روز چهارشنبه به عنوان نخست وزیر اعلام کرد که “کوتاه مصرف مردم جداول عامل آن می تواند انجام شود بدون سریعتر”.

استاد مورفی گفت که در جولای 15 — 11 روز قبل از اسکات موریسون و دن اندروز تلفن تماس او برای اولین بار صحبت کرد و به یک ارشد ویکتوریا رسمی در مورد “آنچه که آنها انجام می دهند با عمل جراحی انتخابی”.

“من تا به حال بسیاری از رسمی بحث و گفتگو با مردم در اواخر هفته گذشته قطعا در آخر هفته,” او گفت:. “در روز یکشنبه من می گویند که این واقعا مهم تبدیل شده است که این کار متوقف شده است در حال حاضر و من یک درخواست رسمی.”

هرالد خورشید می داند دولت شروع به برنامه ریزی عمل جراحی تعلیق در روز یکشنبه و قفل شده است و آن در دوشنبه بعد از ظهر اما فدرال منابع پیشنهادی ویکتوریا باقی مانده تمایلی حتی در آن شب.

Medical transport is lined up the Epping Gardens aged care home amid the coronavirus crisis. Picture: Getty Images
media_cameraپزشکی حمل و نقل است تا صف اپپینگ باغ سالخورده مراقبت از خانه در میان coronavirus بحران است. عکس: گتی ایماژ

استاد مورفی توصیف آن به عنوان “یک بیت از یک طوفان در فنجان چای”.

نخست وزیر که توصیف ملبورن COVID-19 شیوع عنوان “ویکتوریا موج” گفت: گزارش در مورد او با داشتن مشکلات با آقای اندروز شد “تا حد زیادی اغراق آمیز”.

“نخست وزیر و من لذت بردن از یک کار بسیار خوب ارتباط است. ما لذت بردن از یک سطح بالایی از احترام به یکدیگر و مسئولیت هر یک از ما باید” آقای موریسون گفت.

آقای اندروز گفت: “من بسیار مهم مولد و حرفه ای و احترام در رابطه با ساعت … هر گونه بحث و دعوا و استدلال است که به سادگی اشتباه است.”

در ضمن استاد مورفی گفته بودند “به وضوح کمبود در مراقبت” در سنت بازیل سالخورده-مراقبت در منزل در Fawkner و همچنین در اپپینگ باغ که او امیدوار خواهد بود “پایدار” توسط پنج شنبه.

“ما را ببینید و میر در هر روز و این یک فاجعه است.”

A resident is removed from Epping Gardens aged care facility. Picture: Getty Images
media_cameraساکن حذف شده است از اپپینگ باغ مرکز مراقبت از سالمندان. عکس: گتی ایماژ

آقای موریسون از این گفته شده بود “بسیار ناراحت کننده و در مورد” صحنه به عنوان دولت فدرال منتقل ارسال کنترل عفونت کارشناسان به هر ویکتوریا تسهیلات و همچنین اعزام پنج پزشکی در واکنش به این فاجعه تیم های.

استاد مورفی گفت: کشورهای مشترک المنافع تا به حال زده “بسیار قوی توافق” با ویکتوریا را به اولویت پر کردن سالخورده مراقبت از نیازهای نیروی انسانی با بیمارستان های عمومی کارگران.

خدمات استرالیا آورده شده است در برای کمک به ارتباط با خانواده با بستگان خود در بیاورد و امکانات.

آقای موریسون که دستور مراقبت از سالمندان سلطنتی کمیسیون گفت که او “ساده لوحانه نیست” به چالش های موجود در سیستم و وعده حمایت بیشتر در اکتبر بودجه.

بزرگراه میان ایالتی پرستاران مستقر ویک مراقبت از سالمندان خانه

بیش از 450 امدادگران مستقر شده اند به ویکتوریا مراقبت از سالمندان در خانه های مبارزه با شیوع کروناویروس.

پنج کارشناس پرستار رهبران از نخبگان AUSMAT پاسخ تیم نیز ارسال می شود از امروز برای هماهنگ کردن افزایش ظرفیت پاسخ به همراه دو متخصص logisticians.

پرستاران نیز می رسند از جنوب استرالیا نظام سلامت در ملبورن مراقبت از سالمندان در خانه های امروز است.

سرعت راننده سنجش زمان در 200KM/H اجتناب از پاسگاه

یک سرعت رانندگان در رانندگی عمه هولدن کومودور در تلاش بود برای جلوگیری از coronavirus موانع زمانی که او با سنجش زمان در 200km/h در ملبورن غرب یک شبه.

State Highway Patrol برای اولین بار کشف مرد سفر در 110km/h در 100 منطقه مورد 2am در روز پنج شنبه به سمت شهر در شاهزادگان آزادراه در Werribee.

ارشد پاسبان آدم غرب گفت: ناخدا سوار گذشته پلیس و با سرعت به 200 کیلومتر/ثانیه, حداقل 100 کیلومتر/ثانیه بیش از حد مجاز سرعت.

او گفت: ماموران موفق به متوقف کردن راننده در نزدیکی Werribee چند دور که در آن Norlane مرد, 36 به گفته پلیس او به سمت ملبورن در راه خود را به کلک از طریق بالار Rd برای جلوگیری از جیلان coronavirus پاسگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مراقبت از سالمندان پرستار-بیمار نسبت به عقب در کانون توجه

مراقبت از سالمندان خانه احساس ضربه ویرانگر شیوع کروناویروس هیچ مقررات پرستار به بیمار نسبت باعث تجدید تماس به اتخاذ اهداف مشابه به کسانی که در دولت امکانات.

بخش عمومی خانه مسکونی در ویکتوریا یک نیاز است که بالا بخش مراقبت یک پرستار برای هر هفت تا هشت نفر و یک پرستار مسئول است. در شیفت شب این نسبت گسترده تر به یک پرستار برای هر 15 نفر.

اما این محدودیت ها اعمال نمی شود برای خانه های خصوصی تنظیم شده توسط دولت فدرال در حال حاضر در مرکز شیوع بیماری مرگبار و اتهام سوء مدیریت.

Nurse-patient ratio limits do not apply to private aged care homes. Picture: Getty Images
media_cameraپرستار-بیمار نسبت به محدودیت های اعمال نمی شود به خصوصی مراقبت از سالمندان در خانه. عکس: گتی ایماژ

وجود دارد 804 فعال COVID-19 موارد در مراقبت از سالمندان امکانات با پنج نفر از کسانی که از دولت کنترل عمومی مراقبت از خانه.

سلامت کارگران اتحادیه امور دیانا Asmar گفت: خواستار پرستاری نسبت به حال نادیده گرفته شده است و توسط فدرال احزاب سیاسی.

“اگر آن را خوب به اندازه کافی برای مراقبت از کودکان نیروی انسانی نسبت یا پرستاری نسبت ویکتوریا بیمارستان های دولتی پس چرا ما سالمند شایسته نیست از همان سطح از مراقبت ؟” او گفت:.

“این غیر معمول نیست برای یک سالخورده مراقب باید برای مراقبت از 30 ساکنان در شیفت شب.”

وزیر بهداشت گرگ شکار وجود دارد گفت: حداقل عفونت تفاوت در امکانات دولتی که در مقایسه با امکانات خصوصی.

“حدود 1 درصد کمتر از مراقبت از سالمندان دولتی خانه به عنوان بسیاری از آنها را که آلوده شده اند و به طوری که مشابه است اما آنها تا حد زیادی در زمینه های منطقه ای نیست در این نقطه داغ مناطق” آقای هانت گفت.

“است که یک روند تاریخی در ویکتوریا به تمرکز دولت خانه تا حد زیادی در زمینه های منطقه ای و نه در نقطه داغ مناطق.

“به طور کلی کمیسیون سلطنتی در جریان است بنابراین من نمی قبضه کردن که اما ما هستند که به نام آن است.”

Federal Health Minister Greg Hunt. Picture: AAP
media_cameraفدرال وزیر بهداشت گرگ شکار. تصویر: AAP

یک سخنگوی دولت گفت: “ویکتوریا شد اولین ایالت در استرالیا به پرستار-به-resident نسبت در آن بخش عمومی مسکونی مراقبت از سالمندان.

“پرستار به کارکنان بیمار نسبت به ارائه مهم حفاظت برای بیماران و کارکنان و اطمینان از ساکنان در حال دریافت بهترین مراقبت ممکن است.”

– کیه رونی و الکس سفید

بودجه افزایش خارج از ساعت مدرسه مراقبت

تقریبا 900 در خارج از ساعات مدرسه مراقبت از خدمات به اشتراک گذاری در 6 میلیون دلار در بودجه فدرال به نگه داشتن آنها را شناور در ملبورن coronavirus مستند.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan خواهد شد اعلام حمایت از افزایش روز پنج شنبه برای ارائه خدمات در ملبورن و میچل شایر که برای مراقبت از دانش آموزان قبل و بعد از کلاس خود را.

ارائه دهندگان واجد شرایط خواهد بود اگر حضور به کمتر از 40 درصد از سطح معمول خود را. آنها خواهد پرداخت برای دریافت هشت هفته backdated به جولای 20 محاسبه شده و در 15 درصد خود را به حالت عادی درآمد.

“ما در حال اقدام برای اطمینان از ویکتوریا خانواده ها هنوز هم می تواند دسترسی به مراقبت به عنوان ما در برخورد با جریان COVID-19 مستند” آقای Tehan گفت.

“حمایت از ما کمک خواهد کرد که بیش از 880 OSHC خدمات به نگه داشتن درهای خود را باز و کارکنان خود را به کار میگیرند.”

“این کمک خواهد کرد که کار و خانواده های آسیب پذیر و کودکان محروم به ادامه دسترسی در خارج از ساعات مدرسه, مراقبت های تسکین فشار بر کارگران ضروری خواهد شد که اطمینان فرزندان خود را برای مراقبت در حالی که آنها خود کار مهم است.”

آن به شرح زیر تغییرات به مهد کودک هزینه برای فعال کردن خانواده ها برای نگه داشتن بچه ها خود را در خانه و حفظ خود را به مهد کودک مکان بدون نیاز به پرداخت شکاف هزینه.

واجد شرایط در خارج از ساعات مدرسه خدمات مراقبت تماس گرفته خواهد شد توسط وزارت آموزش و پرورش از دوشنبه آینده.

کشتارگاه ناودان برای بازگشت زود هنگام تماس

یک meatworks مرتبط coronavirus خوشه اجازه داده شده برای باز کردن دوباره با وجود هشدارهای اتحادیه کارکنان هنوز رتبهدهی نشده است برای منزوی کردن برای 14 روز.

Turosi طلایی مزارع کشتارگاه در نزدیکی جیلان شده است مربوط به 10 تایید coronavirus موارد و بسته بیش از آخر هفته.

اما در روز چهارشنبه وزارت بهداشت و خدمات انسانی تغییر و مشاوره آن اجازه می دهد تا جدا کارگران برای بازگشت به محل کار برای تمیز کردن عملیات.

ایالات اتحادیه کارگران مدیر ملی سوزی آلیسون سوال تصمیم گیری و شدت انتقاد کرد این شرکت برای ارائه مرخصی به کارگران ترک آنها هیچ چاره ای جز بازگشت به این کار زود است.

“این کارگران toiled دور برای این شرکت تنها به طور کامل رها شده,” او گفت:.

“چگونه می تواند به کارگران ایمان این شرکت در بهترین منافع خود را در قلب هنگامی که این است که چگونه آنها در حال درمان می شود ؟

“پیام این است که کارگران رفاه است که هیچ یک از نگرانی خود را.”

طلایی مزارع کارگر گلن Myhre گفت: شیوع بیماری تا به حال سمت چپ کارکنان احساس نا امنی.

“[جدید] و مردم بدون استحقاق در حال رفتن به سمت چپ در یک واقعا تنگ, نقطه,” او گفت:.

“ما سخت کار می کرد برای شرکت در طول همه گیر و در حال حاضر ما در حال چپ جعبه در خانه و نیاز به استفاده از همه خود ما استحقاق.”

اخبار بیشتر

زندگی و مرگ در برخورد ویروس طاعون مراقبت از سالمندان در خانه

COVID مشکوک دستگیر و در صحنه های دراماتیک

خانواده را در غم و اندوه به عنوان مادر بزرگ می میرد به تنهایی اشتباه

tom.minear@news.com.au

در اصل منتشر شده که بیش از 700 موارد تا 13 و میر رود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر