رانچو کوکامونگا (CBSLA) — زنان بیشتر باید رو به جلو آمده از متهم به یک شهردار محلی ایجاد خصمانه محیط کار وی از سوی مامورین او ساخته شده است پیشرفت های ناخواسته و انتقام هنگامی که آنها صحبت کرد.

“این برای من سخت از خواب بیدار هر روز و می دانم که او هنوز هم در دفتر” Alissa Payne یک مادر شاغل صحبت کردن در برابر سن برناردینو شهردار جان ولدیویا.

Alissa Payne گفت: او قربانی ناخواسته پیشرفت و مقابله به مثل در دست سان برناردینو شهردار جان ولدیویا. (CBSLA)

ولدیویا نامیده شده است بر روی تشک دوباره عین حال یک زن جوان دیگری که با او کار می کرد.

“من سعی کردم من سخت به چشم پوشی از پیشرفت و ناخواسته فیزیکی لمس” Payne گفت. “اما هنگامی که او آمد در باز و به وضوح ارائه شده به من ارائه یک آپارتمان.”

این زمانی بود که پین گفت که او متوجه شدم او در حال عبور از خط مهربانی و اقدام مانند یک خزش. این مادر کار می کند بسیاری از کار داوطلبانه. او با مربیان داخلی شهرستان و سافتبال (persian) جمع آوری درختان کریسمس برای تلاش خانواده ها و حتی هماهنگ همراه حمام برای کمک به بی خانمان ها در سان برناردینو.

“من فکر کردم من می خواهم قادر به بخشی از این تغییر” Payne گفت.

او گفت: Valdivia او را متوجه عمل می کند و به او کمک کرد تا تبدیل شدن به یک داوطلب شهرستان کمیسر اما او گفت: او بعد از زور و اجبار او را در آغوش گرفت در کمیسیون’ شام.

“من احساس بسیار ارزان,” او گفت:.

او سپس پا به دور از او داوطلب, نقش, اما بلافاصله پس از انجام آن, او گفت:, کسی, گزارش, موبایل, دوش او تعیین کرده بود و آن را تعطیل کند.

“اگر شما مایل به انجام این کار به غیر از پرداخت کارکنان به کسی در جامعه است که می خواهد برای کمک به, چه چیز دیگری می خواهد او را با قدرت خود را,” او گفت:.

مرتبط با: 2 زنان متهم سان برناردینو شهردار جان ولدیویا از آزار و اذیت جنسی

وکیل تریستان Pelayes گفت که او می تواند ثابت کند یک الگو از شهردار preying در حداقل شش آسیب پذیر زنان جوان که او را نگه داشته مقتولین در ترس با داشتن آنها نشانه عدم افشای توافق نامه.

“همه چیز از یک درنده جنسی را فراموش آقای ولدیویا بود” Pelayes گفت.

شهرستان سان برناردینو نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما شهردار قبلا به نام زنان ادعاهای غلط و با انگیزه های سیاسی.

“آنها وحشت زده از آینده رو به جلو” Pelayes گفت: از زنان است.

Pelayes گفت که او تا به پرونده یک زن و شوهر از ادعا در برابر شهر است که او گفت: در نهایت تبدیل به پرونده های حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de