سالت لیک سیتی-پس از دانشگاه بریگهم جوان دو هفته پیش کاهش یافته است و یک بخش از آن کد دقیق از رفتار است که تا به حال ممنوع همه عبارات همجنسگرا, رفتار, دوجنسي موسیقی عمده کارولین مکنزی احساس تازه کشف شده امیدوارم که او می تواند متوقف شده و خودش باشد. او حتی رفت و در یک تاریخ با یک زن دیگر.

که خوش بینی بود و پر سر و صدا این هفته هنگامی که مدیران در این دانشگاه متعلق به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران روشن در نامه ارسال شده از روز شنبه که “œsame-انجمن عاشقانه رفتار’� هنوز مجاز در محوطه دانشگاه. این نامه گفت: اخیر تجدید نظر به آنچه شناخته شده به عنوان ‘œhonor کد’� نمی تغییر œmoral استانداردهای’� کلیسا یا ایمان را در مخالفت با ازدواج همجنسگرایان.

                                                                                                                                                                                                                       

مکنزی گفت: از آن ساخته شده او را احساس شلاق زدن و این که او دین بود او گفتن او برای کسی که در او است و ناخواسته با خدا. او را بازشناسی این که آیا او می خواهد به پایان مطالعات خود را در BYU حتی اگر او را دوست دارد و اساتید آموزش و پرورش او را دریافت.

‘œIt را از نظر روانی آسیب,’� گفت: McKenzie, 23, از کایزویل یوتا. ‘œIt شده است coaster غلتکی در چند هفته گذشته. این چهارشنبه گذشته تقریبا نابود شده من. این احساس من غرق شدن دوباره.’�

او یکی از چند صد نفر که در اعتراض بعد از ظهر جمعه در خارج از کلیسای مرکزی در سالت لیک سیتی به کلاه کردن یک هفته از خشم و دل شکستگی برای جامعه دانش آموزان و مستقیم خود را با متحدان. آنها سنگ سرودهای و شعار ‘œhave هیچ ترس خدا را دوست دارد بدون مو, کیرخوری,’� به عنوان آنها برگزار شد پرچم رنگین کمان. آنها برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن ‘œLove یک دیگر” ‘œJesus همه را دوست دارد’� و ‘œBigotry پیچیده در نماز است که هنوز هم تعصب.’�

مکنزی برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “œMy خانواده نمی خواهند من در حال حاضر من مدرسه ؟ BYU است.’� آن اشاره شده عدم حمایت از خانواده اش پس از او بیرون آمد در تابستان گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها شعار می دادند با صدای بلند, ‘œWe اینجا هستیم ما عجیب و غریب, ما در حال انجام زندگی در ترس” بسیاری از خیره شد تا در ویندوز در کلیسا مقر.

یوتا مبتنی بر دین از 16 میلیون عضو در سراسر جهان تلاش کرده است در دهه گذشته برای ایجاد یک محیط استقبال برای LGBTQ, اعضای, در حالی که پیوستن به آن اعتقادی مخالفان ازدواج همجنس بازان. ایمان به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان کلیسای مورمون می آموزد که در حالی که همجنسگرا بودن است نه یک گناه درگیر شدن در روابط هم جنس است که در برابر احکام خدا.

کلیسا سخنگوی داگ اندرسن در بیانیه ای گفت جمعه: ‘œThe آموزه های کلیسا و سیاست های دانشگاه های ما در حال سازگار با اصول ابدی و به دنبال تشویق و تقویت روابط که منجر به پیمان ابدی با خدا. کلیسا و رهبران آن همچنان به آموزش است که هر چند ممکن است اختلاف نظر در یک موضوع و یا سیاست ما باید درمان یکی دیگر با عشق و احترام و محبت.’�

دانش آموزانی که BYU در پروو در جنوب شهر سالت لیک سیتی به توافق پایبند به اصول اخلاقی شناخته شده به عنوان ‘œhonor کد’� و تقریبا تمام اعضای کلیسا. مجازات برای نقض طیف وسیعی از نظم و انضباط به تعلیق و اخراج. کد ممنوعیت چیزهای دیگر است که مشترک در سایر دانشکده ها از جمله نوشیدن ریش و سوراخ.

در این نامه نوشته شده این هفته و همراه Q&A نوشته شده آنلاین نیست ارائه جزئیات در مورد آنچه که در رابطه عاشقانه رفتار و مجاز نیست. اما به نظر می رسد به درب بسته بر روی این ایده است که گی و لزبین زوج اجازه خواهد داشت به بوسه و نگه داشتن دست در محوطه دانشگاه خود را مانند جنس مخالف همکلاسی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œSame-انجمن عاشقانه رفتار می تواند منجر به ابدی ازدواج و بنابراین سازگار با اصول گنجانده شده در کد افتخار,’� نوشت: Paul V. Johnson, کمیسر کلیسا سیستم آموزش و پرورش.

اعضای کلیسا جوی پيرسون و لوقا Larsen دست برگزار می شود به عنوان آنها شعار می دادند و سنگ در امتداد جمعه در این تجمع است. زن و شوهر جوان است که شناسایی به عنوان گی هنوز در دبیرستان اما بیرون آمد و برای حمایت از همکار گی قدیسان روز است که حضور در BYU.

‘œI هستم خسته از احساس های سرکوب شده و نه احساس عشق است که خدا می خواهد ما را به احساس’� گفت: Pierson 18. ‘œIt زمان برای نشان دادن آنچه که عشق به خدا را مانند به نظر می رسد که او خدا است بی قید و شرط و بی نهایت می رسد و هر کس نه فقط مستقیم مردم و نه فقط مجرد, گی مردم است.’�

Caloway ویلیامز BYU ارشد که گی, نام, نامه یک سیلی که او تفسیر به معنای ایمان خود را دوست ندارد و یا قبول LGBTQ مردم است. او آن را به نام بدتر به گوش رهبران صحبت از عشق خود را برای هر کس و سپس ببینید سیاست هایی که با هم مطابقت ندارند که اصل است.

‘œI آنها را می خواهید به آن را می دانم خوب نیست آنچه که آنها انجام داده اند. این افراد زندگی آنها خراب با,’� گفت Williams, 24, از مینت, North Dakota. ‘œWe هستند مستحق عشق و پذیرش و ما در حال رفتن به دور.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im