وام مسکن تاسیسات برای مبارزه استرالیا

استرالیایی ضربه سخت coronavirus می تواند واجد شرایط برای بیشتر از چهار ماه دیگر تمدید وام خود را پرداخت.

شش ماه تعویق طرح برای کسانی که مبارزه از نظر مالی به دلیل coronavirus آمد به محل در ماه مارس بیش از 800,000 استرالیا گرفته تا ارائه دهد.

اما به عنوان پایان این طرح به سرعت در حال نزدیک بانک ها به دنبال مشتریان برای از سرگیری پرداخت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اما کسی هنوز در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را می تواند به ارائه یک فرمت به طول وام خود را به تبدیل خود را بازپرداخت به بهره تنها برای یک دوره از زمان و یا به تحکیم بدهی های خود را.

کسانی که نیاز به زمان بیشتری خواهد بود واجد شرایط برای بیشتر از چهار ماه از پرداخت deferrals هر چند استرالیا ارتباط بانکی مدیر عامل آنا Bligh معتقد است بسیاری از مشتریان فقط نیاز به یک کسری از آن زمان به هر دو بازسازی وام خود را و یا بازگشت به کامل پرداخت.

“این مرحله از بانک حمایت خواهد کرد جلوگیری از یک “صخره” برای مشتریان در ماه سپتامبر و به آنها فضای تنفس آنها نیاز به کار با بانک خود و به عقب بر گردیم روی پای خود را از نظر مالی” Ms Bligh گفت.

“استرالیا در بانک ها پشتیبانی مشتریان خود را به عنوان کشور وارد COVID-19 بحران و آنها مصمم به پشتیبانی مشتریان خود را در راه خروج از بحران است.”

Australian Banking Association (ABA) CEO Anna Bligh said the extended deferral period would help avoid an economic ‘cliff’ at the end of September. Picture: AAP Image/Bianca De Marchi
media_cameraاسترالیا بانکی انجمن (آبا) مدیر عامل آنا Bligh گفت: تمدید تعویق دوره کمک خواهد کرد جلوگیری از اقتصادی ‘صخره” در پایان ماه سپتامبر. تصویر: AAP تصویر/بیانکا De Marchi

فوق العاده چهار ماه نمی تواند به صورت خودکار و مشتریان نیاز به درخواست برای تمدید مهلت, در حالی که کسانی که می توانند شروع به بازپرداخت وام های خود را باید انجام دهند.

کمک اضافی در نظر گرفته شده است برای کمک به محافظت از اقتصاد استرالیا از “اقتصادی صخره” مواجه است و در پایان ماه سپتامبر هنگامی که کارجویان پرداخت و JobKeeper برنامه انتظار می رود برای پایان دادن به.انتظار می رود برای پایان دادن به.

بانک مشترک المنافع اجرایی مت Comyn گفت: این موسسه تا به حال ارائه شده حدود 15 میلیارد دلار در حمایت مالی مستقیم به مشتریان و محرک برای اقتصاد است.

“در حالی که بسیاری از مشتریان انجام می دهند بهتر از ما انتظار می رود ما می دانیم که برخی از مشتریان نیاز به حمایت بیشتر و ما آنها را در ماه های آینده به بحث در مورد گزینه های که ممکن است در دسترس به آنها را,” او گفت:.

“حمایت از مشتریان که در ادامه به تجربه دشواری های مالی در اولویت است و ما در حال خیاطی پشتیبانی ما به مطمئن شوید که هر مشتری مشاوره و کمک است که آنها را مناسب.”

ناب و گفت: این امر نیز پیشنهاد تمدید وام دوره, پایان بعد از 31 مارس سال 2021.

“در حالی که بخش قابل توجهی از کسب و کار و مالکان است که ما باید صحبت را آغاز کرده اند بازپرداخت خود را دوباره وجود دارد به وضوح هنوز هم بسیاری از مشتریان که ممکن است نیاز به حمایت برای یک بیت دیگر” مدیر عامل شرکت راس مکیوون گفت.

“بانکداران خواهد صحبت با مشتریان در مورد شرایط فردی خود را و گزینه های مناسب برای آنها که ممکن است شامل وام بازسازی تعیین جایگزین صندوق منابع مشکلات کمک و یا بیشتر به تعویق تا چهار ماه.”

در اصل منتشر شده به عنوان وام مسکن تاسیسات برای مبارزه استرالیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de