مونت پراسپکت رئیس توضیح می دهد ‘خط نازک آبی رنگی تصویر در جامعه مکالمه در مسابقه

مونت پراسپکت رئیس پلیس جان Koziol در دفاع از استفاده از “نازک خط آبی” نماد در بخش لباس و طول یک جامعه آنلاین مکالمه شنبه در مورد نژادی عدالت و شمول است.

Koziol گفت: نماد-سیاه-و-سفید پرچم آمریکا با یک نوار آبی رنگ در مرکز — همیشه به معنای برای پلیس یک خط بین هرج و مرج و نظم و در طول سال آن نیز آمده است به معنی تجلیل کاهش یافته است.

                                                                                                                                                                                                                       

مشابه تصاویر به نظر می رسد در ملی نمادها و حوادث از جمله خشونت آمیز در ماه آگوست سال 2017 راهپیمایی در Charlottesville, Virginia.

“همه افسران پلیس من می دانم که هرگز در آن نگاه به عنوان نمادی از نفرت” Koziol گفت. “من درک می کنم که وجود دارد supremacist که انجام داده (خط نازک آبی رنگی) پرچم در تظاهرات در ویرجینیا آغاز شده است که این بحث از آن را به معنی چیزی دیگری است. اما نیز وجود دارد یک پرچم آمریکا در کنار او بوده است ربوده شده توسط او شاید اما من فقط آماده برای رفتن وجود دارد و معتقدند که این نوعی از نفرت نماد است.”

جامعه آنلاین مکالمه به میزبانی روستای تعامل جامعه کمیته و با حضور 120 نفر بود که برای اولین بار در یک سری از گفتگوهای برنامه ریزی شده توسط این کمیته ،

“همه ما باید به کار سخت تر برای عادی سازی نژادی و تنوع در مونت پراسپکت به محکوم نژادپرستانه رفتار و متقاعد کردن همه کوه چشم انداز همسایه که زندگی واقعا مهم در اینجا” شهردار Arlene Juracek گفت.

Koziol و کارکنان خود را مشخص بخش تلاش برای رسیدن به جامعه از جمله دائمی خود را ضرب و شتم سیستم است که در آن افسران در حال اختصاص داده شده به همان مکان جغرافیایی و آشنایی با افراد در آن مناطق.

                                                                                                                                                                                                                       

افسران دریافت آموزش در ضمنی و تعصب و دهها و شرکت در فعالیت های امدادی مانند “Kickin’ It با پلیس” تابستان جوانان فوتبال, برنامه و پنج-O 5K اجرا/پیاده روی را به نفع روستا, مواد غذایی, شربت خانه, مقامات گفت.

در میان دیگر سخنرانان بود که جولیا Narain, یک مادر و سه دختر که در روستا زندگی می کردند برای بیش از 10 سال است. Narain, که سیاه و سفید است گفت: تجربیات خود را در جامعه شده اند عمدتا مثبت اما او نیز نشسته در سکوت گوش دادن به “اطلاعات غلط و گاهی پرهیاهو و نادان نظرات در مکالمات.”

“من سکوت است فقط به عنوان گناه به عنوان کسانی که دیدگاه,” او گفت:, و اضافه کرد که “این ترکیب سکوت از هر دو طرف منجر به همه ما نادیده گرفتن این وضعیت است.”

مشکل نشت بیش به نسل بعدی, او گفت:.

“شما ممکن است شوکه به یاد بگیرند که کودکان و نوجوانان در حال اجرا در اطراف با استفاده از ‘N’ کلمه ساخت جوک های نژادپرستانه و مستحکم خود را تصور است که خود را میراث و فرهنگ برتر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر