کوه چشم انداز جمع آوری همه گیر خاطرات برای نسل های آینده

کوه چشم انداز تاریخی جامعه در همکاری با کوه چشم انداز کتابخانه های عمومی راه اندازی یک درایو به جمع آوری همه گیر 2020 خاطرات از مونت پراسپکت ساکنان و کسب و کار مردم است به طوری که این منحصر به فرد و نگران کننده است هرگز فراموش شده است.

“ما امیدوار به ثبت وقایع امروز و مردم برداشت از این تجربه برای آینده و برای ارائه ساکنان فعلی با متن در روزها و سال های آینده به عنوان خاطرات ناچار محو” گفت: Deb Rittle, کوه, چشم انداز تاریخی جامعه رئیس جمهور. “شعار ما در جامعه این است که” حفظ وطن خاطرات زنده ” و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

                                                                                                                                                                                                                       

“ما نمی توانیم دریافت تصویر کامل از هر رویداد مهم و درک چگونگی تاثیر آن بر مردم محلی مگر ما رسیدن و درخواست برای ساکنان شخصی برداشت تجارب و احساسات” اضافه شده آن Shaughnessy, محلی, تاریخچه کتابداری و اطلاع رسانی برای کتابخانه. “ما نمی خواهیم فقط به نظاره نشست و تعداد رسانه ها را به انجام آن برای ما. آنها ممکن است گرفتن عکس کامل.”

جامعه و کتابخانه به درخواست ساکنان و دیگران همسو با چشم انداز کوه و به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها با آنها و به نوشتن مقالات و برداشت و حتی شعر برای کمک به دیگران قرار داده و این تجربه به یک چارچوب بزرگتر و فراهم کسانی که پس از ما را با یک عکس فوری از آنچه زندگی است مانند در طول این COVID-19 بیماری همه گیر.

به منظور رسیدن به چیزهای شروع به کوه چشم انداز تاریخی جامعه مدیره آمده است تا با برخی ممکن است موضوعات مقاله, اما آنها فقط به عنوان سریع. هر محلی COVID-19-موضوع مرتبط است خوش آمدید.

در اینجا جامعه پیشنهادات خود را به شما فکر می کنید:

• چگونه شما با استفاده از کامپیوتر خود را در خانه به کار دیدار, بازی و معاشرت? شما می توانید تصور کنید که چگونه شما را در مقابله بدون که تکنولوژی ؟

                                                                                                                                                                                                                       

• تصور کنید که چگونه زندگی در حال حاضر به نظر می رسد از نقطه نظر سگ یا گربه خود را.

• ارتباط آنچه در آن است برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی این روزها.

• آیا شما با پوشیدن یک ماسک? هنگامی که? کجا ؟ چرا که نه ؟

• چه بوده است تجربه خود را به عنوان یک 2020 دبیرستان کالج یا مدرسه فارغ التحصیل فارغ التحصیل است ؟

• آیا شما کاشت باغ سبزی برای اولین بار ؟ چرا ؟

• چگونه باشگاه ها و سازمان ها (که شما) مقابله با از دست دادن درآمد و سرگرم کننده ؟

“ما برنامه ریزی برای جمع آوری و بایگانی این خاطرات و لحظات در مونت پراسپکت در طول تاریخ همه گیر و ارسال خواهد شد بسیاری از آنها را به عنوان ما به همراه. در واقع ما امیدواریم که به ویژگی های یک ثبت نام در وب سایت ما و Facebook صفحه در هر ماه خواهد شد و جایزه انتخاب سهم با کوچک محلی گواهی هدیه,” Rittle گفت.

“بعد هدف ما این است که برای کامپایل ارسالی به نشریه برنامه و یا ویدئو با توجه به آنچه جمع آوری می کنیم” Shaughnessy گفت.

بازدید mtphist.org برای کسب اطلاعات و ثبت نام لازم صورت انتشار به اجازه مشارکت به استفاده از کمک های خود را. اطلاعات در مورد چگونه به ارسال موارد نیز می تواند بر روی وب سایت یافت.

کوه چشم انداز تاریخی جامعه است 501(c) (3) سازمان غیر انتفاعی است که متعهد به حفظ تاریخ مونت پراسپکت از طریق آثار عکس و کتبی و شفاهی خاطرات فعلی و سابق ساکنان و کسب و کار مردم است. در دانشگاه خود را در قلب این روستا در جامعه حفظ 1906 دیتریش Friedrichs خانه موزه حمل و نقل, خانه, ADA-در دسترس دولورس Haugh مرکز آموزش و 1896 یک اتاق مرکزی مدرسه.

• ارسال ‘اخبار’ در www.dailyherald.com/share.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر