کوه چشم انداز باعث می شود حرکت بر روی پل عابر پیاده, قطار پلت فرم

مونت پراسپکت امنای این هفته به تصویب یک جفت مهندسی موافقت نامه های که کمک خواهد کرد که فشار همراه دو پروژه کلیدی: یک پل عابر پیاده پوشا شمال غربی بزرگراه و موازی راه آهن به لینک Melas و مراتع پارک ها و گسترش پلت فرم قطار در مرکز شهر Metra ایستگاه.

هزینه خواهد شد $25,000 به صورت پل و 100.000 دلار برای پلت فرم اگر چه آثار عمومی مدیر Sean دورسی گفت: از آن می تواند پایین تر به دلیل دومی پروژه است واجد شرایط برای کمک های مالی.

                                                                                                                                                                                                                       

“هدف این پروژه این است که به گسترش پلت فرم برخی از صبح ورودی قطار برای جلوگیری از بیشتر به شرق و جلوگیری از آن را از نگه داشتن دروازه در (مسیر 83) در حالی که مسافران در حال پیاده شدن و در هیئت مدیره قطار” دورسی گفت.

تحت موافقت نامه اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن را انتخاب و استخدام مشاوران در حالی که کوه چشم انداز خواهد پرداخت صورتحساب.

متولی ویلیام Grossi رای دادند در برابر مهندسی معامله برای پل عابر پیاده, ابراز نگرانی که دیگر دولت های محلی مانند آرلینگتون ارتفاعات و کوه چشم انداز پارک ولسوالی را امضا نکرده به این پروژه است.

“ما هیچ کس دیگری با ما در این, در این نقطه,” او گفت:.

متولی کالین Saccotelli رای برای توافق اما تکرار Grossi نگرانی.

“من کمی مزاحمت نیز که دیگر مالیات بدن نمی شد شرکت تا این نقطه است.” او گفت:. “اما من فکر می کنم آنها نیاز به دیدن این پروژه نوع گوشت از کمی بیشتر درگیر می شود و بنابراین من فکر می کنم این مهم است که به نگه داشتن در حال حرکت از آنجایی که ما در حال حاضر سرمایه گذاری پول در مهندسی فاز یک مطالعه است.”

دورسی گفت: هر دو پل و پلت فرم نیاز به یک مهندسی, بررسی, پس, اتحادیه اقیانوس آرام دیگر انجام می دهد که نوع کار در خانه.

“آنها به تجدید سازمان و کاهش در کارکنان, به اعتقاد من,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de