لس آنجلس (CBSLA) — شیر کوه در جنوب کالیفرنیا توصیه شده اند برای تحت حمایت دولت این گونه در معرض خطر عمل تنها چند روز پس از خدمات پارک های ملی تایید یک شیر کوه کشته شد در ماه ژانویه با یک ملک با depredation اجازه.

توصیه های ساخته شده توسط وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش و گرفته خواهد شد تحت بررسی توسط ماهی ها و بازی کمیسیون در ماه آوریل با توجه به لس آنجلس تایمز. این گروه از ماهی ها و حیات وحش که در پاسخ به محله های محلی زمانی که یک شیر کوه کشف و گزارش شده که بررسی این گونه وضعیت در پاسخ به دادخواست ارائه شده در تابستان گذشته توسط مرکز تنوع زیستی و غیر انتفاعی شیر کوه پایه و اساس است.

کوه جمعیت شیر در کوه های سانتا مونیکا به موضوع مطرح شده از 18 سال مطالعه توسط خدمات پارک ملی زیست شناسان. شیر کوه در کالیفرنیا در تلاش برای زنده ماندن و نژاد در میان مسکونی و توسعه بزرگراه ها و خطرات مانند موش مسمومیت و در حال حاضر در حال تعیین یک “در خصوص حفاظت شده پستانداران” در دولت است.

(اعتبار: پارک ملی خدمات)

شکار شیر کوه در کالیفرنیا ممنوع اعلام شده است از سال 1990 است. اما P-56 بود که اضافه شده به مطالعه در مارس 2017, کشته شد, در ماه ژانویه تحت دولت “سه اعتصاب” سیاست. مقامات دولتی می گوید مجوز صادر شد به کوه های سانتا مونیکا ملک پس از چند غیر کشنده تلاش برای نگه داشتن شیر از کشتار دام 12 – عمدتا گوسفند و چند بره — بیش از دو سال است.

اخبار P-56 را به قتل وادار L. A. شهرستان councilmen پل Koretz و دیوید Ryu به معرفی یک قطعنامه موسوم به دولت برای پایان دادن به صدور depredation اجازه.

“وجود دارد همچنان به مجنون قطع ارتباط بین مهم حفاظت کار ما در حال انجام در یک زمان هنگامی که ما در حال مسابقه با زمان برای حفاظت از گونه های بومی … در حالی که وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش است تضعیف کار ما با توزیع depredation مجوزها در یک apex predator فقط تلاش برای زنده ماندن در زیستگاه طبیعی خود را,” عضو شورای Paul Koretz گفت. “ما می توانیم بهتر انجام دهید و ما باید.”

بومی mountain lions داشته اند به خصوص در جنوب کالیفرنیا پس از توماس و Woolsey آتش سوزی سوخته را از طریق بسیاری از زیستگاه خود و تعقیب دور منابع غذایی آنها. حداقل یک گربه بزرگ, P-74 اعتقاد بر این است که درگیریها در Woolsey آتش.

“جنوب کالیفرنیا کوه شیر نماد L. A. حیات وحش” ریو گفت. “این است apex predator در بالای یک اکوسیستم متنوع شما نمی توانید پیدا کنید هر جای دیگری بر روی زمین است. اما امروز ما یاد mountain lions صورت امکان انقراض است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im