سینما بازگشت و سینما ابرقهرمانان نخواهد بود و تنها آنهایی که با ماسک

با موفقیت راه اندازی مجدد سیستم محلی سینما کنار coronavirus همه گیر خواهد شد بستگی دارد در دو یا عوامل.

برای اولین بار درآمد عمومی اعتماد به نفس است که سینما خواهد بود امن و تمیز کردن مکان های که در آن مردم می توانند جمع آوری — شروع امروز در برخی از نقاط.

                                                                                                                                                                                                                       

دوم شرکت کنندگان قادر بودن به کتاب های پرفروش, فیلم, اکثر مردم می خواهم برای دیدن بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

اضافه کردن سیاست های جدید از جمله اجباری ماسک و تئاتر مقامات اذعان آن آسان نخواهد بود.

“من تا 5 صبح امروز” Chris Johnson گفت. “من نمی توانستم بخوابم بنابراین من آمد به دفتر در 6:30. فکر کردم در این مورد چیزی است.”

“چیز” او را نگه می دارد به فکر کردن در مورد? چگونه به وصله پینه کردن دوباره زنده و احیا 15 سینما او را مسئول به عنوان مدیر اجرایی کلاسیک سینما مستقر در دونرس گرو.

از امروز شروع به عنوان بخشی از دولت در فاز 4 طرح را “غیر ضروری” کسب و کار, کلاسیک, سینما خواهد بود بازگشایی اکثر نه همه, از آن تئاتر از جمله سینما 12 در Carpentersville این کندوها در الک گراو روستای Charlestowne 18 در سنت چارلز فاکس دریاچه در فاکس لک و نیویورک در المهرست.

                                                                                                                                                                                                                       

Andy Bach, general manager of Classic Cinemas' York Theatre in Elmhurst, explains how the seating will work when the theater reopens today.

  اندی باخ مدیر کل کلاسیک سینما’ نیویورک تئاتر در المهرست توضیح می دهد که چگونه صندلی کار خواهد کرد زمانی که تئاتر بازگشایی امروز. – برایان هیل | عکاس

AMC, شاهوار, مارکوس و استودیو کوره تئاتر تماس گرفته شد برای این داستان اما هیچ یک پاسخ پنج شنبه بعد از ظهر. AMC اعلام کرد که بازگشایی 450 از آن تئاتر در ژوئیه 15. با توجه به وب سایت شرکت شاهوار و Cinemark را دوباره فعال تئاتر در جولای 10. مارکوس’ الگین سینما باز خواهد شد و آن “الگین پارکینگ سینما” امروز با دیگر سالن های تئاتر باز “به زودی.” استودیو فیلم, کوره در وهیتن و شیکاگو باز خواهد شد ژوئیه 17.

خدمت به عنوان یک پیش ماده برای این تئاتر’ بازگشایی پارکینگ هافمن استتس’ سیرز مرکز آرنا شد و به طور موقت درایو در سینما با محدودیت های قابل توجهی در آغاز پنج شنبه شب با نمایش از سال 1985 ماجراجویی کمدی “The Goonies.” بیش از 75 carloads از مردم به تماشای این فیلم پیش بینی شده در 70 پا صفحه نمایش.

این شرکت در پشت تلاش شیکاگو رانندگی در تئاتر راه اندازی در اوایل این ماه با نمایش فیلم در SeatGeek ورزشگاه در بریدگویو. آینده نمایش در سیرز مرکز شامل “Honey, I Shrunk the Kids” و “اماکن تجاری” امروز “داستان اسباب بازی 4” و “برادران بلوز” در روز شنبه “Beetlejuice” در روز دوشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

Signs throughout Classic Cinemas' York Theatre in Elmhurst spell out new rules in place to prevent the spread of COVID-19.

  نشانه های سراسر کلاسیک سینما’ نیویورک تئاتر در المهرست طلسم قوانین جدید در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. – برایان هیل | عکاس

برای بیش از سه ماه بسته “hardtop” تئاتر teetered خطرناکی در آستانه تباهی مالی به دلیل بیماری همه گیر.

“این فقط وحشیانه” جانسون مشاهده شده است. او با اشاره به تلخ آمار در کلاسیک.

مقایسه 2019 آمار و ارقام تا ژوئن 26 با 2020 آمار و ارقام تا ژوئن 26 “ما خواهد بود 1.2 میلیون نفر است که مجنون شماره” جانسون گفت. “بازگشت به برخی از صورت ظاهر به طور منظم کسب و کار بسیار مهم است.”

بازگشایی یک گام بزرگ اما جانسون نمی تواند ظاهر هر شامپاین با چوب پنبه بستن فقط رتبهدهی نشده است.

“عدم اطمینان است که قطعا سخت ترین قسمت,” او گفت:. “هنگامی که شما شروع به سفارش غذا ؟ چقدر باید به شما سفارش ؟ چگونه شما می دانید اگر شما به اندازه کافی کارکنان؟”

فلوریدا CMX سینما سینمای زنجیره ای برای ورشکستگی زمینه در ماه آوریل است. دو هفته پیش AMC آمریکا بزرگترین زنجیره ای, گزارش تلفات در طول تعطیلی از $2.2 میلیارد دلار است.

پس چه می تواند ما انتظار داریم جدید همه گیر دوران تئاتر تجربه به نگاه مانند?

Signs throughout Classic Cinemas' York Theatre in Elmhurst spell out new rules in place to prevent the spread of COVID-19.

  نشانه های سراسر کلاسیک سینما’ نیویورک تئاتر در المهرست طلسم قوانین جدید در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. – برایان هیل | عکاس

جانسون از ارائه یک پیش نمایش از آنچه کلاسیک سینما برنامه ریزی شده است برای بازگشت کاربران:

• ماسک مورد نیاز خواهد بود برای کارمندان و مخاطبان است.

• * * * برای فروش بلیط کامپیوتر را به طور خودکار به جای سه صندلی های خالی بین کاربران (دو صندلی خالی میان recliners) حصول اطمینان اجتماعی فاصله. (با خانواده خود را? در تاریخ ؟ نگران نباشید. کمک هزینه را می توان ساخته شده برای شما را به نشستن با هم.)

• این رایانه ها نیز پیگیری که نشسته که در آن پس از خدمه می دانید صندلی که برای پاکسازی پس از هر غربالگری.

• امتیازات در دسترس خواهد بود با touchless خرید. همه پر کردن مجدد صادر خواهد شد با ظروف جدید.

• صندلی در هر ردیف دیگر خالی خواهد بود برای حفظ اجتماعی فاصله. (بدون نوار و یا موانع استفاده خواهد شد در سالن. “ما نمی خواهیم جایی شبیه به یک صحنه جرم” جانسون گفت.)

اما آنچه در مورد حیاتی از سینما, فیلم های پرفروش?

“من فکر می کنم یک تصویر را به ارمغان خواهد آورد رمز و راز و فتنه است که کریستوفر نولان را “شعار” برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 31,” جانسون گفت. اواخر روز شنبه, برادران وارنر گفت که فیلم را انتشار است که به تعویق افتاد, Aug. 12.

“سپس ما باید دیزنی live-action ‘Mulan’ (جولای 24). که باید کمک به مردم. سپس در ماه سپتامبر ‘به یک محل آرام بخش دوم’ در اکتبر ‘Wonder Woman سال 1984’ در ماه نوامبر جیمز باند در فیلم ” هیچ وقت مردن و در ماه دسامبر ‘Top Gun: Maverick.'”

با وجود Johnson, خوش بینی, راه برای بهبود اقتصادی همراه با صف بازاریابی تله و چاههای عدم قطعیت.

زمانی که این کشور سه بزرگترین زنجیره — AMC Cinemark و ریگال — اعلام ماسک خواهد بود نه اجباری اگر نه در حال حاضر مورد نیاز دولت یا شهرداریها فوری رسانه های اجتماعی واکنش آنها را مجبور به معکوس سیاست های خود را.

به صورت کلاسیک سینما دارای یک تاکتیک برای استقرار در ماموریت خود را برای قرار دادن مراجعان پشت در صندلی های تئاتر.

“پاپ کورن تازه ظهور هر روز” جانسون گفت. “یک فیلم بدون پاپ کورن نمی, واقعا یک فیلم است.”