تگزاس, تگزاس — کیم willie colon او جمع شده بودند بیلور بازیکنان یک چت سریع قبل از اینکه ملکه Egbo برداشت مربی در اطراف کمر و برافراشتند او در هوا.

آن œLady خرس’� آغوش برای سریعترین مربی به 600 برنده در بخش تاریخ – مردان یا زنان.

                                                                                                                                                                                                                       

Willie colon رسیده نقطه عطف چهار بازی سریع تر از آدولف Rupp با کنتاکی مردان 61 سال پیش به عنوان آبدار dani w به ثمر رساند 19 امتیاز برای بلند شماره 2 بانوی خرس به یک 77-62 پیروزی بیش از Texas Tech در سه شنبه شب.

57 سال willie colon امن شماره 600 در 700th بازی و 20 فصل – خوب دور اعداد از یک 600-100 ضبط و به طور متوسط 30 برنده در هر فصل. و با بانوی خرس به عنوان دفاع از قهرمانان ملی خود را سوم عنوان زیر.

Rupp برنده چهار NCAA عناوین و 876 بازی از 1930-72 خود را 600 پیروزی با Wildcats آینده در سال 1959.

‘œThirty برنده 20 سال من نمی توانم درک کنم که’� گفت: willie colon تنها زنان مربی به پیروزی ملی عنوان به عنوان یک بازیکن با Louisiana Tech – و مربی است.

‘œI هستم فکر کردن در مورد بازی بعدی. قهرمانی بعدی. برای قرار دادن آن در چشم انداز من فروتن. اما مربیان نمی متوقف کردن و بوی گل رز واقعا تا زمانی که بازنشسته شود. چقدر من را ترک کرده اند در تانک من نمی دانم. اما من در خالی است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

بانوی خرس (24-1, 13-0 بزرگ 12) شکست باز کردن کراوات بازی به ثمر رساند هفت امتیاز از سه ماهه چهارم. آنها تمدید یک جفت بزرگ 12 پرونده با 54 متوالی برنده لیگ و 43 راست جاده پیروزی در کنفرانس بازی.

‘œThat یک نکته قابل توجه را به انجام� Te كردند کوپر گفت: مربی تیم او را نقطه عطف پس از به ثمر 11 امتیاز و با اضافه کردن هفت کمک می کند. ‘œI خوشحالم برای او و همه چیز او را انجام داده است. این فقط شگفت انگیز به بخشی از آن.’�

UConn زنان مربی Geno Auriemma موفق به کسب 11 مسابقات قهرمانی ملی و 1,083 بازی در 35 سال با Huskies. او 600 پیروزی در آمد خود را 716th بازی در سال 2006.

Willie colon هفته گذشته شد یک فینالیست در از, مربی تیم دسته برای مشاهیر ملی بسکتبال سالن از شهرت برای دومین بار در سه سال است. وجود هشت فینالیست برای سال 2020 کلاس که اعلام خواهد شد مارس 4.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI می دانید آنچه که یک بازیکن به معنی یک مربی’� willie colon گفت. ‘œAnd این بچه ها معنی این جهان برای من. و نه فقط این تیم است. و نه فقط قهرمانی تیم. من بازگشت به اولین تیم که از من به ارث برده و چقدر سخت آنها بازی کردیم و مسابقات NCAA برای اولین بار در سال اول است.’�

کوپر آمار 3-اشاره گر برای شروع سه ماهه چهارم قرار بیلور پیش رو برای خوب در 55-52. Dani w به دنبال یک جفت از سبد به عنوان بانوی خرس outscored Texas Tech 25-10 در چهارم خود را 17th راست برنده.

بریتنی Brewer تا به حال 19 امتیاز و 14 ریباند برای بانوی اظهارات (15-9, 4-9) که نزدیک ترین حاشیه از شکست در برابر بانوی خرس در 12 بازی 87-79 از دست دادن در واکو در ماه ژانویه است.

‘œWe نیاز به بازی با همان نوع از مبارزه و قادر به حفظ آن برای 40 دقیقه’� Texas Tech مربی مارلین Stollings گفت. ‘œSo من فکر می کنم که ما در حال بازسازی و ما هنوز در حال یادگیری و رشد در بسیاری از مناطق که قطعا یکی از آنها است.’�

لورن کاکس و Nalyssa اسمیت به ثمر رساند 13 امتیاز برای هر شخص و Egbo اضافه شده 12 در بیلور را 22 پیروزی متوالی در برابر Texas Tech یک خط می رود که برای سال 2011.

تصویر بزرگ

Texas Tech: بانوی اظهارات به نظر می رسد شایسته NCAA Tournament اسکله بر بانوی دادن خرس را سخت ترین آزمون است. اما Texas Tech نشده و ترجمه آن به بیشتر از بقیه از 12 برنامه. فقط با چهار برنده لیگ بانوی اظهارات ممکن است را به نفع خود تمام پنج باقی مانده به طور منظم فصل بازی برای یک شات در NCAAs.

بیلور: willie colon نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که قابل توجه برنده شدن در آمد و در یک دادگاه حکم یک بار توسط مارشا تیز که به رهبری خانم اظهارات به سال 1993 عنوان ملی با ستاره شریل Swoopes. Texas Tech هنگامی که حکومت بیلور به عنوان به خوبی. اما با 22 مستقیما پیروزی بانوی خرس تساوی سری بین مدارس در 47-تمام.

عبور از کلاه

بیلور بازیکنان عینک کلاه و تی شرت بزرگداشت willie colon را 600 نفع خود. ‘œI آرزو می کنم و امیدوارم که برنامه ما می تواند احتمالا یک پست الکترونیکی به هر بازیکن من تا کنون مربی به دلیل این که نیاز به پوشیدن آنها,’� گفت: willie colon که او ساخته شده بیلور اولین بار در سال 2000.

بعدی

Texas Tech: در ایالت آیووا در روز یکشنبه.

بیلور: اوکلاهما در خانه در روز شنبه.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de