شهرهای متعدد شکستن درجه حرارت بالا پرونده به آب و آتش را تهدید می کند Southland

لس آنجلس (CBSLA) — ضبط درجه حرارت تنظیم شد در Southland جمعه به عنوان منطقه وارد دومین روز خود را از یک heatwave.

Idyllwild شکست یک رکورد با 96 درجه تا از سال 1972 رکورد 93. حرارتی واقع در Coachella Valley, آمار بالایی از 120 درجه شکستن رکورد 119 درجه از سال 1996.

آناهایم گره خورده است آن پیر 2000 رکورد بالایی از 97 درجه و پالم اسپرینگز گره خورده است آن 1957 رکورد بالایی از 122 درجه است.

سن جکینتو همچنین شکست یک رکورد با 108 درجه فراتر رکورد قدیمی 105 درجه از 2014.

خدمات ملی آب و هوا ادامه داد: برای هشدار دادن به گرم و بسیار خشک شرایط — تا 107 درجه در دره مناطق با رطوبت در سطح تک رقمی و قوی توفانی باد. هیچ پرچم قرمز هشدارهای صادر شد.

“خطرناکی شرایط گرم ممکن است به خصوص دور از ساحل پنج شنبه از طریق شنبه به عنوان قوی فشار ایجاد شده بر منطقه. داغترین روز است و انتظار می رود روز شنبه هنگامی که بسیاری از دره مکان را ببینید دمای بالاتر از 100 درجه” با توجه به NWS.

این سازمان توصیه ساکنان برای محدود کردن فعالیت های در فضای باز به صبح زود یا شب ساعت بپوشید سبک لباس از نور و رنگ و نوشیدن مقدار زیادی مایعات دیگر از قهوه یا الکل.

مردم نیز خاطر نشان کرد که هرگز کودکان و سالمندان و حیوانات خانگی در محصور ماشین حتی با ویندوز در طول این گرما.

مشاوره گرما خواهد بود در اثر تا 9 بعد از ظهر شنبه در سن گابریل سان فرناندو و سانتا کلاریتا دره در سن گابریل و کوه های سانتا مونیکا و در اورنج کانتی در شهرهای داخلی و سانتا آنا کوه زیر 5000 متر به همراه دامنه. هیچ ویژه مشاوره های صادر شده برای دره آنتلوپ به دلیل درجه حرارت از 100+ وجود دارد نه به عنوان غیر معمول است.

لس آنجلس وزارت بهداشت صادر گرما هشدار خواهد شد که در اثر از طریق پنج شنبه در دره آنتلوپ از طریق پنج شنبه در غرب دره سن فرناندو و از طریق شنبه در شرق دره سان Gabriel و دره سانتا Clarita.

در میان “افزایش خطر آتش سوزی” آب و هوا خدمات خواست ساکنان منطقه برای جلوگیری از سوزاندن زباله و یا قلم مو, خارج از منزل, پارکینگ وسایل نقلیه در علف خشک یا ترک یک کوره سوزاندن تنهایی.

آنجلس جنگل ملی خطر آتش سوزی سطح خواهد بود “افراطی” شنبه و هیچ آتش اجازه خواهد داشت در هر نقطه در جنگل
مقامات می گویند.

درجه حرارت به شمار می رود و اندکی سردتر فردا “اما نه زیاد” CBSLA را کهربا لی گفت. دماهای خواهد بود “یک یا دو درجه در برخی نقاط در حالی که دیگران را دیدن یک یا دو درجه بخار.”

“تدریجی سرد-پایین آغاز می شود یکشنبه به میانه از هفته آینده” لی گفت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر