چندین زلزله-ایجاد خطوط گسل در بر داشت زیر از طریق سایت ارائه شده جدید آسمان خراش هالیوود


لس آنجلس (CBSLA) — ائتلافی از هالیوود ذینفعان در حال صحبت کردن در برابر یک برنامه ریزی برای توسعه دو آسمان خراش های اخیر پس از مطالعات زمین شناسی نشان داد زلزله-ایجاد خطوط گسل در حال اجرا را از طریق سایت ارائه شده است.

نامه ای از کالیفرنیا زمین شناسی در هفته گذشته به LA شهرسازی گفت: دانشمندان دریافتند چندین خطوط گسل قادر به ایجاد زلزله است که در آن رشد – نام هالیوود مرکز برنامه ریزی شده است.

(حسن نیت ارائه میدهد تصویر MillenniumHollywood.net)

“این مطالعات به شدت حمایت و حضور فعال در جنوب گسل رشته ورود شرقی هالیوود مرکز ملک در مجاورت کوچه در آرگایل” نامه گفت. در این نامه همچنین گفت: بررسی زمین شناسی ایالات متحده خود همکار بررسی و تحلیل هالیوود گسل منطقه در منطقه فوری از توسعه ارائه شده نشان داد نزدیک به سطح گسل آثار هالیوود گسل در همان مکان است. USGS مطالعه نشان داد چهار گسل بینی است که از طریق این منطقه با برخی از رفتن به طور مستقیم از طریق برنامه ریزی شده سایت.

وکلای مدافع برای جلوگیری از هزاره هالیوود ائتلاف گفت: آنها بر این باورند تازه ترین گزارش زیست محیطی است که توسعه هزاره همکاران فرستاده شده به لس آنجلس برنامه ریزی کارکنان چپ کردن اطلاعات مهم مربوط به زمین لرزه امکان پذیر است.

“ما باید خیلی بیشتر شواهد در واقع بمب شواهد که پروژه سایت … سرند با زلزله گسل” گفت: Robert سیلوراستاین وکیل برای جلوگیری از هزاره هالیوود است. “اگر Los Angeles City Hall هر یکپارچگی آن را به گوش دادن به برجسته ایالات متحده سازمان زمین شناسی و زمین شناسی کالیفرنیا بررسی و تایید نمی هزاره خطرناک پیشنهاد جدید است.”

مرتبط: هزاره توسعه دهندگان پروژه را متهم به تخلف و اخلاق و نقض

برنامه ریزی برای توسعه شامل یک ساختمان 46 طبقه در غرب یاد سوابق کاپیتول ساختمان و 35-ساختار داستان به شرق است. این همچنین شامل, دو, دیگر, 11 طبقه از ساختمان. در مجموع توسعه را شامل 1,005 واحد مسکونی و تا به 30,176 فوت مربع تجاری با استفاده از فضای درون چهار مخلوط با استفاده از ساختمان با توجه به لا شهرسازی است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de